Zmätok zo vzťahu. Mám narodeniny a dostala som iba ružu

natalka30
24. jún 2020

Ahojte potrebujem trošku pokecat mám dvojročný vzťah všetko je fajn občas nezhody ale ľúbime sa.. ale pred cca mesiacom bola väčšia nezhoda kde som sa dozvedela nepeknú minulosť viem ze je to minulosť ale stale mi to vŕta hlavou...a ako keby to nestačilo vedel zo začiatku byt viac pozorný ako teraz aj dnes mam narodky a dostala som len ružu čakala som prekvapko povedal ze niesu peniaze ale ved vie kedy mam sviatok tak preco ma neprekvapi..chyba mi ta nápaditosť a citim sa sama..bojim sa ze pomalinky aj to lubenie sa vytráca vie niekto poradiť..vdaka pekný večer 😊

dajana1983
24. jún 2020

Netreba vždy veľký dar k narodeninám či áno?to je otázkou hodnôt ale taká ruža tiež predsá poteší )))minulosti sa tak hovorí,lebo to už bolo a hlavne nie je.Treba to nechať tak.

natalka30
autor
24. jún 2020

@dajana1983 tu nejde o dar ale prekvapenie a nie je to len o narodeninách ale aj o vianociach meninach a pod... nápaditosť myslela som den s rodinou cukráreň ist do prírody proste nič..a to nieje o peniazoch keby chcel 💰 su hospodarime spolu

777januska777
24. jún 2020

Je dôležité, že si spomenul. Keď budeš mať deti, tak ti namaľujú obrázok a tiež nebudú robiť prekvapka. Ide o to, že na teba niekto myslí. A ak si niečo chcela alebo niekde chcela ísť, tak si mu to mala povedať. Ja keď mám narodeniny, tak môjmu manželovi poviem, že chcem ísť tam a tam a ideme 😀 neviem koľko máš rokov, ale keď som bola ešte mladučká, tak som si myslela, že nápaditosť a prekvapenia sú to super čo je na tých narodeninách a ako som dospela, tak ma poteší čas čo mi partner venuje.

natalka30
autor
24. jún 2020

@777januska777 ja mam 31 a mam deti dcéru ano ale ved su to veci na kt peniaze netreba..vies a on povie ze niesu peniaze a plna taška piva..neviem prepác ale asi mate pravdu

mondolina
24. jún 2020

@natalka30
nápaditosť a zmysel pre prekvapenie nie sú pilierom vzťahu....vsimaj si iné podstatné veci.

margaretka_
24. jún 2020

Nema kazdy rovnaku predstavu o darcekoch ci prekvapeniach. Bolo by fajn, keby vedel, ze ty by si sa takym veciam potesila. Napr moj muz nema najmensi zaujem dostavat darceky. Tak by bol schopny mi nic nedat, lebo prenho to nie je dolezite. Ale uz vie, ze ja si prosim aspon čokoládu a je dobre 😀 ale raz som na narodky fakt nic nedostala 😀 no urcite to nebolo preto, ze by ma nemal rad. Len kazdy svoju lasku prejavuje inym sposobom. Tak je fajn ked partneri navzajom vedia, co toho druheho tesi, aby sa citil dost milovany 🙂

natalka30
autor
24. jún 2020

@mondolina hm každý mame ine hodnoty

mondolina
24. jún 2020

@natalka30
Pre teba je hodnota, že ťa prekvapí? Tak čakaj ...🙏👍

natalka30
autor
24. jún 2020

@margaretka_ zijeme spolu vie aka som vedel to dať iným..ja uz neviem ja ani nemam chuť to s nim nejak riešiť...len ja necítim ani to ze ma miluje.. zablokované hovorí.. minulosť taka aka bola neviem som naozaj zmätená

natalka30
autor
24. jún 2020

@mondolina hej prekvapí tak ako viem ja prekvapiť...ale tak čo život ide dalej

basullinka
24. jún 2020

@natalka30 a ako to chces vyriešiť, keď sama píšeš, že to "nemáš chuť s nim riešiť?".....ako my baby máme pocit, že naši partneri nás poznajú, vedia, čo chceme, lebo im to dostatočne naznačujeme, ale častokrát to nestači a musíme komunikovať priamejšie......

natalka30
autor
24. jún 2020

@basullinka a ako aby som počula ze on je taky a taky a odíde fajčiť...

krisbar
24. jún 2020

Nechapem co chces pocut, ved si si uz sama odpovedala. Rozhodnutie ako dalej je na tebe.

777januska777
24. jún 2020

@natalka30 no tak vidíš už máš 31 a dcérku, tak už musíš vedieť, že veľa chlapov nemá také nápady a ak aj vedia, čo by ich ženu bavilo, ale ich to nebaví, tak to jednoducho nechcú organizovať. Avšak ak mužovi povieš, že chcem toto a toto a on to pre teba urobí aj keď to nemá rád, tak to je skutočná láska.

casavina
24. jún 2020

Bozinku no tak ti dal len kvet...sú dôležitejšie veci ako prekvapenia.. ja napríklad si na to nepotrpim ale teraz sa neurazim lebo ma už neľúbi...príde mi toto veľmi detinské... dôležité je že si spomenul..
U nás je porozumenie a úcta hodnota lásky...vieme že sa môžme jeden na druhého spoľahnúť...
Všetko najlepšie 🌹
Daj si čokoládu a nenervac 😘

mondolina
24. jún 2020

Tam sú podľa mňa aj iné problémy ako to, že dostala len kvet.

sissy27
24. jún 2020

@natalka30 zmätok? Ja by som povedala prehnané očakávania. Nevyhovuje ti? Tak treba hľadať takého, ktorý vyhovuje. Aj minulosťou, aj nápaditosťou, aj vo všetkom ostatnom.
Myslím, že keby sa neprevalila tá jeho minulosť, tak budeš spokojná aj s ružou.

natalka30
autor
24. jún 2020

@casavina nenervacim a čokoládu nesmiem 🤭 len

natalka30
autor
24. jún 2020

@sissy27 to nie skôr nad tou minulosťou uvažujem keď príde taká kríza...neviem proste minulosť v bordeli a teraz blokované volania a tkz.nezaujem spoločných chvíľ ci uz s dcérou alebo so mnou nejak si nemame ani co povedať.

sunny8
24. jún 2020

To myslíš vážne ? "Len" ruža ? Za tou "len" ružou je myšlienka na to že jeho milovaná má sviatok. Vyberal to čo si podľa možnosti dovoliť mohol. A minulosť je minulosť či ty si žiadne chyby nerobila ? Buď rada že si spomenul na sviatok a že sa ti priznal aj s minulosťou. Nehladaj problém tam kde nie je

sapetka
24. jún 2020

@natalka30 tak zrejme to nie je chlap ktory je romantik a robil by ti prekvapenia..Nie vsetci su taki, napriklad ja muzovi urobim stale prekvapenie ale preto lebo ja som taka , bavi ma to robit radost jemu a inym. Ale moj muz zase taky nie je. Nehovorim par krat ma milo prekvapil ci poziadanie o ruku alebo darcek ktory som necakala ale boli chvile kedy by som cakala a nedostala som. Ale pochopila som ze on je taky jednoducho a nic z toho nevypovedava o jeho inych kvalitach; ktore su pre mna dolezitejsie. Take prekvapko alebo napaditost by boli len plus ale viem to prezit aj bez nich. Takze bud rada aspon za ruzu .

veverickav
24. jún 2020

Minulost v bordeli? Akoze chodieval casto do bordelu ci ako?

anita6666
24. jún 2020

Ak máš pochybnosti,tak ver svojej intuícii,ak máš pocit,že ťa "až tak neľúbi", s najväčšou pravdepodobnosťou ten pocit pre niečo máš a zrejme ťa intuícia neklame. Milované ženy zmätok nemávajú.

77daniela77
24. jún 2020

@natalka30 Asi sama mas o nom pochybnosti a citis ze s nim nemas v zivote istotu.....tak nestracaj cas a rozid sa s nim.....asi mate rozne ocakavania od zivota a buducnost si predstavujete tiez inak....

sissy27
24. jún 2020

@natalka30 Pozri, zjavne ti nevyhovuje. Minulosť je aká je, to nezmeníš, návštevu alebo prácu v bordeli by som ako minulosť u chlapa absolútne neriešila (teda ak to nebolo minulý týždeň 😂). Ale keď si to tak spočítaš - vadí ti minulosť, neuspokojuje ťa prítomnosť, prečo si myslíš, že budúcnosť by mohla byť skvelá?

anita6666
24. jún 2020

A hlavne,neviem načo sa všetky, (aspoň čo tu tak čítam), hrniete hneď so spolužitia????? Tomu nerozumiem...dva roky spolu,už aj v jednom obydlí, načo by sa o niečo snažil? Bývaním sa väčšinou všetko pochova,nastúpi stereotyp a dovi dopo,načo sa vedome ukracovat o pekné chvíle pokiaľ si na to nebola odkázaná?

milka1988
24. jún 2020

@dajana1983 no neviem ci minulost netreba vediet..co ak bol drogovo závislý, gambler alebo mal 1000 žien?

dajana1983
24. jún 2020

@milka1988 no tak ho odsudime?dôležitá je budúcnosť ,ja myslím že minulosť má kdekto kadejaku

milka1988
24. jún 2020

@dajana1983 neodsudime ale...je lepšie vedieť a byť pripravená aj na to že znova môže začať drogovst, že môže mať pohlavné choroby napr, že môže kradnúť peniaze pri najlepšom minie všetky peniaze co zarobiu an automaty. Takzey áno mala by to žena vedieť aj tú minulosť a aj opačne by to malo byť. Alebo okej nevedieť a potom mať oči už iba pre plač...

dajana1983
24. jún 2020

@milka1988 drogovat a veci podobne by mohlo stretnúť každého .Aj pohlavnu chorobu môžeš dostať ,ak máš proste smolu.To je ale všeobecne vzaté.Cloveka spoznas,potom máš rád,ak to zistenie minulosti zmení,no tak či dodať... Teraz neviem či sa tu rieši jeho minulosť,či darčeky???Ale myslím že by to mala preberať hlavne s ním.