Znechutenie zo všetkého

lucia851
6. nov 2021

Ahoj ako mam žiť, keď mám psychicke ochorenie, začala som chodiť do práce, robím opatrovateľku jednej babičke, ale som zničená z toho ze musím takú streku dochádzať. Necítim si už nohy hrozne son unavená, nič ma nebaví ani neteší už. Lieky užívam ale to akoby ani nepomáhalo už na tie moje depresie. Aj z tej korony som už totálne znechutená, že čo sa to deje vo svete. Už si len hovorím aby som bola radšej mŕtva než živá v tak to svete.

julka828
6. nov 2021

@lucia851 vsimla som si ze ty tu casto pises so svojim problemom depresiami. Poradila by som ti regresnu terapiu. Urcite ti to pomoze

bloger
6. nov 2021

@lucia851 To je krásne, že opatruješ nejakú babičku predstav si ako sa musí asi cítiť ty si pre ňu ako vnučka určite sa za teba modlí každý deň a je vdačná, že má pri sebe takého obetavého človeka aj starý ľudia toto obdobie prežívajú veľmi ťažko a táto babička má šťastie, že má teba

martinkatinka
6. nov 2021

@lucia851 mozno nemas nastavenu dobre liecbu.... Ked nieco nepomaha, treba hladat inu cestu.....

luccija
6. nov 2021

@lucia851 mne príde a to sa Ťa nechcem dotknúť, že ty by si chcela všetko bez námahy a akýkoľvek problem Ta hneď položí.Tuto prácu si chcela a tešila sa na ňu....koľko dochádzas?nohy Ta bolia, lebo máš nadváhu a problémy s chrbticou.Ked si bola tak dlho doma samozrejme, že si musíš zvyknúť na záťaž.Bud rada, že máš pracu pre babku si veľká pomoc a vydrž....príliš sa spoliehas na lieky.Spravia službu, ale veľký kus toho či si spokojna je na tebe.Kedy by si sa cítila spokojná vieš to opísať?

loginexistuje
6. nov 2021

kolko si odrobila 3-4 dni ? a uz to vzdavas vydrz musis sa premoct lieky su len barlicka aj terapie ale zamakat musis na sebe ty sama a krok po kroku

matovicova
6. nov 2021

@lucia851 prepáč, ale korunky nepadajú samé z neba. Zatni zuby a makaj, niečo predsa vydržíš. Nájdi si v niečom radosť, napriklad chovanie mačičky, ktorá ťa bude čakať a vrniet ti na kolenach (macky odoberajú negatívnu energiu) alebo pestuj rastlinky doma, vysivaj.... Vela šťastia, zvládneš to ❤️

sissy27
6. nov 2021

@lucia851 ak si dobre pamätám, tak tebe som písala, že toto nie je vhodná práca pre človeka s tvojou dg a zmýšľaním, nedala si si povedať a tradaaaaaa je to tu 🤷‍♀️

luccija
6. nov 2021

@sissy27 už to predtým robila a bavilo ju to.Ludia s depresiou väčšinou potrebujú pracu kde sa cítia užitoční a sú v kontakte s inými

luccija
6. nov 2021

@lucia851 zober syna a choď na slnko na prechádzku a prácu nevzdávaj.Budes doma a budeš mať ešte horšie stavy.Si na seba príliš uzkostliva🙂Predstav si, že si samoživiteľka a peniaze potrebuješ.

sissy27
6. nov 2021

@luccija ako sa môžeš postarať o niekoho druhého, keď sa nezvládaš postarať sama o seba? To ako keby niekto s exekúciami na krku chcel učiť finančnú gramotnosť 😃 tí, ktorí potrebujú opatrovateľku, potrebujú takú, ktorá je fyzicky zdatná (čo asi nie je niekto koho bolia nohy z chodenia do práce) a zároveň im spríjemní deň pekným slovom, úsmevom, príjemným rozhovorom… a snáď sa nemusíme dohadovať o tom, či to tu Lucke ide alebo nie.
Ona potrebuje nastaviť liečbu, tela aj duše a aj hlavy. A nemyslím to v zlom.

zefyra
6. nov 2021

@lucia851 Ja ti veľmi dobre rozumiem.

luccija
6. nov 2021

@sissy27 iste lieči sa roky mení lieky .....pozoruje kazdu bolesť hlavy, brucha...ja ju chápem, že je nešťastná, ale prvá práca jej nesedela, chcela sa vrátiť k opatrovaniu a zase problém.Su ľudia, ktorí sa radi vyhovárajú na depresiu a rochnia sa v nej a vzbudzujú ľútosť nehovorím, že ona je ten prípad...ale byť zavretá doma roky je najhoršie čo môže na svoju depresiu spraviť zase si dokázať, že to nezvládla a bude doma.Takto by mala pocit uzitocnosti nejaký režim a hlavne peniaze.Je to jej život pracuje 3 dni, keď si myslí, že jej bude lepšie doma jej voľba...ale bolo by fajn sa zamyslieť kam chce vlastne smerovať a aky bude jej cieľ a ktorá práca jej bude vyhovovať.V robote nemá človek čas nad vlastnou sebaľútostou a každý psychiater radi pracovať, ak nemá silnú depresiu, že nevie vstať z postele.Co po rokoch liečby nemôže byť v takom stave jedine, že jej to vyhovuje🙂

lucia851
autor
6. nov 2021

Ja sa cítim celé dni hrozne unavena, nemám na nič náladu, hlavu mam ako vo zveraku. Je mi do plaču. Rodina na mňa kašle myslím tým rodičia aj bratia

loginexistuje
6. nov 2021

@lucia851 posem ti to ako clovek blizkeho pribuzneho s takymto stavom ako mas ty
tvoji rodicia bratia su z teba unaveni a co je horsie aj tvoje dieta a tvoj manzel a pravom
riesenie tychto stavov je plne v tvojich rukach mas more moznosti ako to riesit ale bez tvojej snahy a sebazaprenia to nepojde