Zúfala situácia vo vzťahu

airamka25
28. apr 2017

Ahojte, ja ani neviem či potrebujem radu, len sa potrebujem vykecať, lebo mám pocit že mi z toho všetkého prepne. S priateľom sme spolu 9 rokov, škrípe to posledné dva roky hlavne v posteli, za posledný rok sme mali sex max. 2x ( za to môžu moje zdravotné problémy a celkovo stresy) žili sme ďaleko od domova. No rozhodli sme sa že sa vrátime a založíme si rodinku, priateľ to na Slovensku nemal ľahké, celkovo nedostatok pracovných ponúk, momentálne je bez práce a ani sa žiadna nečrtá. Do toho samozrejme finančné problémy, má vlastný byt ktorý spláca. Vlastné on platí hypo. a energie a ja stravu, no niekedy mám pocit že moje peniaze sa prestravujú a on si vlastne platí len to čo bude aj tak jeho a hodnota toho bytu rastie. Momentálne rozmýšľa že sa vráti do zahraničia a chce aby som išla i ja, no ja som už raz kvôli nemu odišla a bol to jeho nápad sa vrátiť, celkovo nemám pocit že chcem zase ísť, mám 31 rokov a rada by som si založila rodinu. On je fajn, ochotný, raňajky do postele na dennom poriadku, fakt okrem niekoľko malých chýb mi neprekáža nič. Trošku to že sa nevie rozbehnúť, čo si budeme nahovárať, peniaze sú v dnešnej dobe veľmi dôležité a žiť ako teraz a počítať každý cent, taký život si predstaviť neviem.

calin
21. jan 2021

@mandala77 krasne zhrnute