Zverenie dieťata do osobnej starostlivosti matky a bývanie u jej rodičov

bobinka23
17. sep 2018

Ahojte žienky chcem sa vás opýtať je agregator bežný zdroj elektriny a pri prisudzovani dieťaťa by mi to prešlo? Bo byvam u rodičov a maju problémy s elektronikou a tak maju elektriku cez agregat je to legálne a hlavne svietia všade bol by v tom problém? Ďakujem pekne

dominika6
17. sep 2018

@bobinka23 čo má spoločné generátor elektriny s pridelením dieťaťa do starostlivosti?

sissy27
17. sep 2018

@bobinka23 nevidím v tom problém, ale tak 100% odpoveď ti nikto nedá, hlavne ak nevieme, čo všetko na teba ex vytiahne (či už pravdu alebo klamstvá).
@dominika6 bojí sa, že to bude posudzované ako nevhodné podmienky pre dieťa, že nemajú klasický prívod elektriny.

bobinka23
autor
17. sep 2018

@dominika6 ci na to bude sud prihliadat pri udelovani dieťaťa ze svietime cez agregat

dominika6
17. sep 2018

@sissy27 ja rozumiem príspevku,ale ozaj to nemá s tým nič spoločné..dnes sú generátory tak vymakané že domácnosť funguje tip top..skúma sa skôr vhodné prostredie,čistota a zabezpečenie základných potrieb...a nie či mi svieti žiarovka z SEE alebo generátora z garáže...si myslím..

dominika6
17. sep 2018

@bobinka23 podľa mňa nie...súd bude posudzovať či svietite...nie cez čo..ked si pozrieš reláciu modré z neba,tam boli rodiny s deťmi čo žili polku života pri sviečkach.bez vody..či wc.a nik im deti nevzal..

bobinka23
autor
18. sep 2018

@dominika6 ďakujem za odpovede