Zvláštne vzťahy jednej rodiny

nespavajana
21. okt 2014

Z pochopiteľných dôvodov, mám zmenený nick...ako by ste zareagovali, ak by ste sa dozvedeli, že tri sestry vášho muža žijú s vlastným strýkom (rozumej tomu, že s ním spávajú, majú deti atd. ako keby nič pod jednou strechou)...s prvou má 2 chlapcov, s druhov babu a chlapca a teraz pred mesiacom sa mu narodil syn s tretou...sme manželia krátko a s jeho rodinou sa velmi nestretávame, ale potom ako sa mi s týmto manžel priznal som zostala ako ,,obarená" a civela na neho ako...a nejedná sa o ,,rómsku" rodinu...detom sa vraj posmievaju za to v skole...ako ja viem, že to nie je ,,incest" ale normálne to taktiez nie je...s muzom sme sa koli tomu trosku pochytili, ale kedze som teraz tehotná,som dost prchká aj precitlivená a vyletela som na neho, že ako takto môžu žit, ved jediné, čo robia je, že ničia životy ich detom...úplne to stále rozdýchavam...a verte mi, je to pravda, nie výmysel (kiež by koli tým detom aj radšej bol)

ammellia
21. okt 2014

dost divne. ale s chlapom sa o tom nehadaj, jeho chyba to nie je. 😉

nyusika
21. okt 2014

fuuuha, tak toto je silna kava.
nestretavala by som sa s nimi,mne by vadilo aj to, kebyze sa s nimi stretava manzel.

chapem, ze vacsina odopovedi asi bude, ze neries, ich zivot. Ja by som vsak v ziadnom pripade nedopustila, abgy moje deti s takýmito osobami prisli do kontaktu.

jolinka
21. okt 2014

@nespavajana predpokladam ze ide vsetko o dospele osoby, ak nie su zosobaseni nejde ani o bigamiu {ci trigamiu} ktora je trestna 😒 😒 😒

Takze co robit? Otvorit usta a potom ich zatvorit... 😝 😝 😝 Ano moze ti byt luto tych deti ale fakt ake mas moznosti, ak to im vyhovuje trestne to nie je, nabehnes tam ty alebo tvoj muz ze "hele nerobte to , nie je to normalne" ...a oni sa hned rozidu obcania od seba 😉 😉 😉

klincek
21. okt 2014

@nespavajana tvoj muz za to predsa nemoze, a asi sa tiez hanbil, ked ti to nepovedal..toto fakt nestoji za hadky medzi vami 😉
fakt je, ze trestny cin suloze medzi pribuznymi sa tymto nepacha (trestna je len suloz s pribuznym v priamom rade a so surodencom), ale forma incestu to urcite je - a hlavne je to nechutne (teda pokial "vlastny" stryko = otcov al. mamin brat..cize nie prizeneny). tych deti je mi tiez luto, a ich matky nechapem, by som sa od hanby prepadla☹

jolinka
21. okt 2014

@nespavajana a inak taketo volne "vztahy" ci viaczvazky nemozu mat dlhe trvanie, nema to ziadnu rovnovahu, skor ci neskor tam vzniknu zvady a konflikty, a bud s nim ostane len jedna, alebo ani jedna... 😕 😕 takze sa to cele "spolocenstvo" skor ci neskor narusi, mozno k prospechu tych deti..

maca_p
21. okt 2014

@jolinka to ani nevyzera na volny vztah, ale skor nieco ako mormoni v slovenskej verzii http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-pribehy...
http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Jeden-maz-...

radkovadanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zeleny_cajik
21. okt 2014

Fuuuha. Dvakrát som si to musela prečítať a nestrávila som to.

Mne sa natískajú do hlavy také nepríjemné otázky... kedy to začalo? Nezačalo to naozaj až v dospelosti? Nejde mi do hlavy, ako by si tri sestry vytvorili vzťah k tomu istému mužovi, navyše príbuznému. Skôr sa mi vnucujú myšlienky, že ich musel nejako zmanipulovať, nejako ich ovláda a celé to začalo niekedy, keď to nevedeli normálne posúdiť a vyhodnotiť. A preklopilo sa to do nejakej formy stockholmského syndrómu.

Ja viem, že je to úplne paranoidná fabulácia, ale pre moju hlavu asi jediné racionálne vysvetlenie, inak je to mimo možnosti môjho pochopenia . Ale zas nemusím chápať všetko 😅

zeleny_cajik
21. okt 2014

jaj, oprava, malo byť: Začalo to naozaj až v dospelosti? 😕

mircalla
21. okt 2014

@zeleny_cajik suhlasim s tebou
@nespavajana otazka: aky ma na to nazor tvoj manzel? soklo by to aj mna, a chapem, ze pri tehotenskych hormonoch myslis najma na tie deti a to viac si na to citliva

hradnapani
21. okt 2014

@mircalla a este by bolo zaujimave vediet aj postoj rodicov tych troch dcer, resp. surodenca toho stryka. Ja mat brata, ktory mi spi s tromi dcerami, tak to asi nerozdycham.
Nejaku pricinu to musi mat 😒
predpokladam, ze manzel to neschvaluje. tym padom sa s nim o tom nehadaj. @nespavajana

zabka88
21. okt 2014

preboha, a čo na to svokrovci ??? 😲

mircalla
21. okt 2014

Ano, ozaj je zaujimave ako sa k tomu stavaju ostatni clenovia rodiny

jolinka
21. okt 2014

@zeleny_cajik
@maca_p ano napadli ma tie 2 verzie {okrem vymyslenia celeho pribehu 😉 }

Sekta alebo sexualne zneuzivanie v detstve ci mladosti. 😖 😖

bronia13
21. okt 2014

neviem toto sam mi zda ako z nejakeho filmu zeby oblbol vsetky 3 a ony mu tam verne sluzili to je ako u moslimou nie? a to ze t je striko ved to je pokrna rodina a deti mozu byt retardovane nie? vsak to je blizka rodina..... wow...nechapem.... chapem tvojho manzela, tiez by som sa hambila keby robila toto moja rodina a on za to nemoze....

jolinka
21. okt 2014

@bronia13 on nemusi byt pokrvna rodina. moze byt manzel svokrinej sestry.. Asi to znie komplikovane, ale strykova zena {prip. byvala zena} je surodencom jedneho z rodicov troch dievcat.

jolinka
21. okt 2014

@bronia13 ak ide o vlastneho stryka , vlastny brat niektoreho z rodicov dievcat...o to horsie ☹ ☹

bronia13
21. okt 2014

@jolinka to mas pravdu nemusi to byt pokrvna rodina, som zvedava ako to vlastne je ci zakladatelka temy odpise....

david1991
21. okt 2014

@nespavajana Napis do reflexu alebo do jojky oni z toho spravia komediu , popripade natocia serial...Mozno ja zarobis a deti budu slavne :D

mirkava
21. okt 2014

@nespavajana a strýko čo robí, že to všetko uvládze živiť??? ale je to dosť úchylné..

bonaqa2013
21. okt 2014

No neviem či to nie je vymyslené, pretože na tak malom Sk by to už niekto dal alebo do novín, časopisu, telky, jednoducho už by sa to roznieslo. Takže niekto si to len vymyslel aby mohol diskutovať.

david1991
21. okt 2014

@bonaqa2013 to je velmi pravdepodobne..

tova
22. okt 2014

@nespavajana a ty si doteraz kde zila predtym ako ste spolu chodili, zosobasili sa, mali dieta? nevedela si o svojich svagrinach? nikdy si s ich detmi nerozpravala, nepovedali kto je ich otec, kde byvaju, nebula si na rodinnej oslave?

bahira1962012
22. okt 2014

nerieš

radkovadanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irusa
22. okt 2014

fúúúha.. zo strýkom ??? toto normálne nie je..... aspoň ostane to v rodine...choré celé.... asi o IQ sa v tomto prípade nedá písať

kykka
22. okt 2014

@nespavajana Tiez by si si mohla vymysliet iny pribeh. Doma sa nudis?

haslerka27
22. okt 2014

narusena rodina kompletne

irenkask
22. okt 2014

@nespavajana
Ak som pochopila ten pojem žijú s vlastným strýkom, tak to je obyčajné mnohoženstvo podľa mňa.
Lebo neviem určiť čo je ten strýko pre nich, či je to cudzí chlap a spáva s nimi alebo nejaký príbuzný z rodiny a ak tak v akom vzťahu.

lujza123
22. okt 2014

Ludia ziju v roznych vztahoch, len sa o tom nehovori...za zatvorenymi dverami spalni sa deju take veci ze lepsie nevediet. Keby sa urobi statistika tak by vsetci len neveriaco krutili hlavami ake podivne spojenia a uchylaciny sa deju