• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvýšenie výživného. Ako napísať výpočet stravy na 1 deň?

24. decembra 2008 
dobry den prajem. podala som zvysenie vyzivneho a chcela by som dobry napad ako man napisať vypocet stravy na jeden den. / na mesiac +ktomu ovocie, vitaminy, sladkosti/
kto ma taketo skusenosti nech mi napise. daka.
20. dec 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina da sa to napisat rocne - napriklad ovocie sa tak lahko pocita.. Inak cca denna suma na stravu je plus minus 75sk.. Ked das rocne na beznu stravu aj s napojmi a sladkostami 125skx365 dni = 46.625,-sk a jednoducho delene 12 = 3.885,- sk
20. dec 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem ste velmi mila ze ste pomohli. prijemne sviatky.
21. dec 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vypočet na 1 deň:

Raňajky 15,-

Desiata 7,-

Obed 35,-

Olovrant 10,-

Večera 20,-

+ k tomu denne 0,5 l mlieka, sladkosti

Stravne na 1 den asi 110,- Sk.

Za mesiac 110+30 = 3300,- sk.

takto by to mohlo byt - preukazane na sude? prosim napiste.
21. dec 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina83: pekne si to vypočítala, ale na súde takéto výpočty nikoho zaujímať nebudú. Pri výpočte výživného sa totiž prihliada nielen na potreby oprávneného dieťaťa ale aj na možnosti, schopnosti a majetkové pomery povinného rodiča. A ďalšia vec - výživné nie je len stravovanie, ale aj iné výdavky na dieťa, je to komplexná suma, ktorá pokrýva všetky výdavky na dieťa.
24. dec 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi
musím súhlasiť s ňou. súd prihliada na to, koľko môže druhá strana zaplatiť. či viac alebo aj menej. ja som si stravovanie do nákladov na dieťa nedávala, len jeho potreby ako je oblečenie, lieky, škola... na stravu sa si súd prakticky vykašle.ydokázať reálne výdavky musíš dokázať bločkami, ktorých spracovanie je dosť náročné aj ako aj suma, vynaložená na dieťa. súd prihliada aj na tvoje finančné pomery.
24. dec 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok