Aké šaty zvoliť na svadbu ako hosť?

13. júl 2021

poradte prosím eshop kde sa dajú kúpiť pekné šaty, ideme o 2 týždne a jedny čo som objednala a tešila sa na ne sú hrozné čo sa týka materiálu takže ich musím vrátiť....bola by som rada keby sa cenovo vojdem tak do 80 eur

unicornlady
13. júl 2021

ja som mala dávnejšie z Planet paris, tylové, ramienka boli zo strasových kamienkov, za cca 60eur (skúsim pozrieť na nete, či nie je dačo podobné)

unicornlady
13. júl 2021

tu som našla niečo jednoduché, čo sa dá využiť aj na besné nosenie (a dať k tomu lesklé doplnky)

https://www.mohito.com/sk/sk/0714e-03x/sukienka...

lenka_matko
13. júl 2021

Ahoj, ja som si teraz kúpila z cityjeans.sk za 27 EUR a som spokojna, aj rýchle dodanie.

makova333
13. júl 2021

@unicornlady akurat ta kvalita Mohito je strasna (aspon teda saty urcite).

autor
13. júl 2021

@unicornlady dakujem ale to nie je môj štýl a hlavne z mohito už som pár šiat objednávala a veru kvalita nič moc

simona139469
13. júl 2021

https://www.satyolie.sk/ Isto si niečo vyberieš, ja som od nich kupovala šaty už 3 x a vždy som bola spokojná. A aj ceny sú tak v norme

simona139469
13. júl 2021

Alebo ešte obchod Michell Fashion aj keď to je už možno máličko drahšie no fakt krásne kúsky

ibrunova
13. júl 2021

Ja by som už neriskovala s objednávaním, čo ak zase nesadnú? Ja by som obetovala popoludnie a šla pobehať po kamenných obchodoch.

lustek
13. júl 2021

Ahoj najkrajsie saty a material @modobymodo kukni na instagrame alebo fb.

nafka0483
13. júl 2021

A co keby si ten tvoj styl trosku popisala? Aspo zhruba co hladas, ci kratke ci dlhe, aky cca material, ci cipkovane, volanove, ci uplne jednoduche. Ci s rukavom, ci bez, ci korzetove, ci na ramienka, ci s vystrihom... aku velkost mas cca...?

autor
13. júl 2021

@nafka0483 skôr dlhé ale to je jedno ospravedlňujem sa ale ja som dala nadpis témy "šaty na svadbu eshop" a neviem prečo zrazu je tam iný názov diskusie ....mňa zaujímajú konkrétne eshopy len ...

janinque
13. júl 2021

www.wearit.sk aj ja som od nich teraz kupovala, cez vikend som ich mala na svadbe 🙂

nafka0483
13. júl 2021

Skus pozriet aj miadresses alebo sweet relevation

autor
13. júl 2021

@janinque dakujem ..akurát pozerám ich stránku a šaty vyzerajú super ...tie čo sú na uvodnej strane isabel nemala si náhodou také? zaujímal by ma materiál ...pretože zrovna také podobné som si objednala z inej stránky a teda hned tam bol vidieť všade mokré flaky kde som sa potila na chrbáte a pod .

janinque
13. júl 2021

Tie som mala doma, v inej farbe, ale vratila som ich, lebo mi nesadli. Nosim xs a pri tychto uni velkostiach mam problem, ze casto su mi velke. Materialovo boli ok, velmi lahke a prijemne na telo 🙂