Aké vianočné filmy sa vám páčia?

kopanec
22. nov 2015

caute ake vianocne filmy sa vam pacia

bonaqa2013
22. nov 2015

Krstný otec....

sendy1977
22. nov 2015

Vianočná Koleda (s Patrickom Stewartom v hlavnej úlohe)

4stanka4
22. nov 2015

Klasika-Vianočné oblátky 🙂

nastasja25
22. nov 2015

Polárny expres,Vianočná koleda,všetky staré české rozprávky,Perinbaba,samozrejme komédie

zornicka409
22. nov 2015

Ja milujem Griswaldovcov 😀 a samozrejme klasiku ako Mrazik,Popoluska,Perinbaba,Jak vytrhnout velrybe stolicku,Vianocne oblatky,Sam doma,S tebou me bavi svet atd...juuj neviem sa uz dockat,hoci kazdy rok toto iste,ale milujem Vianoce 😀

bea_trix
22. nov 2015

popoluska a sam doma, tie mozem pozerat kazdy rok a na vianoce pozeravam aj princeznu ze mlejna, hoci to nie je vobec vianocna 😀

nastasja25
22. nov 2015

@zornicka409 tak Griswaldovi sú pecka 🙂 ja som cez týžden pozerala 🙂

horana
22. nov 2015

Okrem tu uz menovanych nase deti maju radi Vianocne specialy zo znamych filmov, vysli napr. ku: Kung Fu Panda slavi sviatky, Stastny a vesely Madagaskar, Doba ladova : Mamutie Vianoce....alebo aj Barbie Vianocna koleda, kde su hodnoty filmu Vianocna koleda ktory by mohli byt pre deti aj strasidelne podane trochu menej tvrdo a pritom zasadovo...

kattyy3
22. nov 2015

Ja mam strasne rada Santa Claus vsetky diely to je naozaj neodmyslitelnou sucastou vianoc a samozrejme Christmas with the cranks teda prelozene Vianoce s potiazami to je moj oblubeny , Vianocne zvonceky teda okrem vsetkych klasickych rozprav

bibistec
22. nov 2015

ja mam rada tie stare ceskoslovenske s tebou mne bavi svet, ak ide cisarov pekar, pysna princezna ale neznasam perinbabu uz od detstva napr. a potom sam doma musi byt kazdy rok

ena70
22. nov 2015

mne už práveže ide na nervy, že sa dokola 100 rokov opakuje furt to isté a nevedia dať niečo nové... keď vidím otrepaného Kevina zo Sám doma, tak by som asi strielala... ešte tak S tebou mne baví svet si pozriem, inak nič.... a taktiež mi idú na nervy tie vianočné reklamy čo dávajú už teraz...čo teraz...už od októbra... choré...

len_leninek
22. nov 2015

Winnetou :D :D :D ako decko som kukala kazde Vianoce :D

ivana_t
23. nov 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

tri oriesky pre popolusku to je pre mna najlepsi vianocny film 🙂

jolka_
23. nov 2015
Používateľ jolka_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jolka_.

láska nebeská

jasminet
23. nov 2015

tri oriesky pre popolusku top top top, len skoda, ze ho posledne roky davaju akurat v case ked jezisko uz darceky donesie pod strom 😉
a stare ceskoslovenske filmy od vymyslu sveta 😵

vroni
23. nov 2015

Stare ceske rozpravky, Polarny expres, Vianocne prazdniny (Griswoldovci), Laska nebeska, Single Bells a vobec nemusim Tri orisky pro Popelku....

horana
23. nov 2015

Zase je pravdou ze ja si rada pozriem rozpravky mojho detstva, ale tie viac starinky ako Pysna princezna, Princezna so zlatou hviezdou na cele, Tri veterani, Cisaruv pekar, Saxana, Perinbaba, Plavcik a vratko a pod. su pre moje deti uz uplne pre pamatnikov a napriek tomu ze ich posolstvo je nadcasove oni uz maju vzitu uplne inu formu zobrazovania deja a nebavi ich tato forma, je pre ne nezrozumitelna. Darmo, uz je tam generacny skok. Zoberte si ako ste vyvnimali filmy pre pamatnikov ked ste boli mali a vasi rodicia na tom ulietavali neraz. Uz ani 3 oriesky pre popolusku, ako pozru si, ale moderna Popelka z r.2015 je pre ne krajsia, ale v mnohom su pre ne zrozumitelnejsie rozpravky modernejsie, co my, ina generacia zas neozme pochopit a prave tieto nam pripadaju prilis preflaknute. Aj ked sa tak zamylim na podiv aj niektore strasie kusky ako napr. Carodejuv ucen z roku 1977 si sem tam radi pozru.
Moje deti ujizdeju napr. na Tri bratri (od Sveraka), Sedem zhavranelych bratov, co su aj podla mna pekne urobene veci a dostojni moderni nastupcovia klasickych spracovani vhodni aj na Vianoce.
Potom CD ako napr. Zapomenute hracky a jine vanocni pohadky, Arthur zachrani Vanoce, Arthurovy bezvadne Vanoce, ...
Na TV sa nespoliehame, mame svoju fimoteku a pustime si kedy sa nam hodi. Maju radi aj nie primarne vianocne motivy, ale skratka dobry pribeh..

agnes9
23. nov 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

sam doma je fajn film, rada ho pozeravam 🙂

kopanec
autor
23. nov 2015

ahojte mne sa pacia vsetky stare ceske a slovenske ,potom sa mi pacia americky santa clausovia,a velmi sa mi paci sam doma vsetky diely

sophie32
23. nov 2015

Holiday, Andel Pane

flipflopi
23. nov 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

ja mam tiez najradsej stare ceske a slovenske filmy, ale je pravda ze vyhrava popoluska bez toho filmu si vianoce predstavit neviem 🙂

womankc
23. nov 2015

naše staré rozprávky, u nás musia byť vianočné oblátky a tri oriešky pre popolušku, a veľmi veľmi sa teším na nové české rozprávky čo budú na ČT1 a moc rada mám v tomto období akékoľvek romantické filmy a rozprávky všetkého druhu, môj mm má zas veľmi rád biblické príbehy či už na vianoce alebo na veľkú noc

lulupilatova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mizu89
23. nov 2015

Ja mam rada staru klasiku.Perinbala,tri oriesky pre popolusku,s tebou ma bavi svet,ale rada by som si aj pozrela Griswoldovcou nieco romanticke americke o Santa clausovi.No kazdy rok davaju to iste a iba ceske a slovenske rozpravky to ma mrzi ale najviac ma vytaca ze pocas sviatkov ich davaju aj 3-4x Na markize potom na doma,joj,joj plus,dajto na silvestra opakuju to ma najviac hneva. 😠 Detske kreslene vianocne rozpravky(Rudolf...) uz vobec ani nedavaju ☹ a to som rada pozeram a pozrela by som si to aj teraz keby daco take dali. 🙂

fullhd
25. nov 2015

Polarni Expres
Sam Doma 1,2
Vianocne praznidny 1989
Zelezny obor(nie je o vianociach ale pravidelne na stedry den vzdy rano to davaju)

a samozrejme rozpravky ako popoluska atd....animovane su najkrajsie