flipflopi
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.
flipflopi
21. dec 2015

@sugarfree999 vyzera to super 🙂

flipflopi
21. dec 2015

drzim ti palce, je super ze si sa rozhodla pre seba nieco urobit 🙂

flipflopi
21. dec 2015

na stedry vecer u jednych a potom na prvy sviatok vianocny ist k druhym, budu spokojne obidve strany

flipflopi
21. dec 2015

tak co uz mate vsetky darceky pokupene? ci sa tu niekto najde kto este nema? 🙂

flipflopi
21. dec 2015

urcite by som to neriesila, nemuselo to nic znamenat

flipflopi
21. dec 2015

ked bude starsi tak pochopi o com su vianoce

flipflopi
21. dec 2015

To mas pravdu ze za opytanie nic nedam, skusim im tam zavolat lebo sestra chce viacej tych paplonov, ked sa dozvedela ze ho moze prat normalne aj v pracke tak bola rada a rovno povedala ze kupi paplony celej rodine🙂

flipflopi
9. dec 2015

presne kazdy musi mat tu svoju polovicku ktora sa hodi k nemu a navzajom tvoria celok a potom by to vsetko malo klapat

flipflopi
9. dec 2015

@voskovka drzim palce dufam ze sa ti to podari a budes so sebou spokojna

flipflopi
9. dec 2015

drzim palce dufam ze to prejde co najrychlejsie

flipflopi
9. dec 2015

nemala som doteraz nejako cas, ale vcera som to pozerala tu stranku.. a pozerala som aj ine stranky tak este uvidim .. musim sa este sestry spytat ci aj ona nejaky paplon nechce a mali by sme aspon vacsiu objednavku, potom by to vyslo mozno aj lacnejsie nie?

flipflopi
27. nov 2015

je to uplne normalne

flipflopi
27. nov 2015

bola som a bolo tam uzasne, velmi dobra dovolenka

flipflopi
27. nov 2015

ja zacnem od noveho roka 🙂

flipflopi
27. nov 2015

@mamka_danka a cez ktory e-shop by som ich objednala,z akej stranky? asi by mi to aj viacej vyhovovalo cez net objednat..

flipflopi
23. nov 2015

urcite by to problem nemal byt, ja som tiez chodila aj po tme kocikovat

flipflopi
23. nov 2015

nastastie s takym niecim som pri dcerke nemala problem

flipflopi
23. nov 2015

ja mam tiez najradsej stare ceske a slovenske filmy, ale je pravda ze vyhrava popoluska bez toho filmu si vianoce predstavit neviem 🙂

flipflopi
23. nov 2015

dakujem za informacie.. neviem sice ako mojej dcerke poschovavam vsetky tie plysaky co ona ma lebo ako ju poznam tak bude urcite plakat ale budem jej to musiet nejako vysvetlit.... a kde by som zohnala ten paplon?

flipflopi
11. nov 2015

ak to je az take hrozne tak sa rozved

V diskusii: Nevládzem
flipflopi
11. nov 2015

podla toho co ma rad, ak futbalistov tak nieco take by som vybrala s tym motivom

flipflopi
11. nov 2015

uz neviem co mam robit, moja dcerka stale kychala a bola nepokojna tak sme zacali behat po doktoroch a prisli jej nato ze ma alergiu na perie a roztoce.. ja teraz neviem co s tym, doktorka nam nic nepovedala.. docitala som sa na internete ze mam vymenit paplony, len neviem aky vybrat?

flipflopi
7. aug 2015

niektori chlapi akoby boli bez chrbtovej kosti. Niekedy im naozaj nerozumiem ☹

flipflopi
7. aug 2015

ja som vyskusala mirenu, len my do maternice "nesadla" tak ako mala. Hak brat nechcem pretoze som si pri uzivani pred tym ako som otehotnela uzila problemy ktore u mna nastali z jej uzivania. Tak sa zatial nechranim, aj ked by som sa rada ale tym kremom moc neverim, ak objavim nieco doveryhodnejsie tak to urcite vyskusam a dam vediet 😉

flipflopi
10. jún 2015

@stastnazena2 vies ked ma chlap problem s erekciou je to pre neho ponizujuce a verim ze by si urobilaa dala mu hocico len aby sa citil zase ako chlap