Ako ste oslávili prvé výročie vzťahu?

barbora112678
1. aug 2021

Ahojte, chcela by som vas poprosit o nejake inspiracie, resp. napady na oslavu prveho vyrocia vztahu. Kupovali ste priatelom nejaky hmotny darcek alebo skor nieco zazitkove ?

Dakujem pekne za napady 🙃

poopsie
1. aug 2021

Na prvé výročie vzťahu sme mali svadbu ☺️

katetuc
1. aug 2021

@barbora112678 to je pekné, že chces niečo vymyslieť 🤞 😊 napr. my s manželom milujeme hory, takže sme išli na prespávačku za východom ☀️

kkovacovak
1. aug 2021

@barbora112678 my sme si vtedy nič nekupovali. Sme veľkí milovníci dobrého jedla tak sme si dali večeru v luxusnej reštaurácii (bola hnusná 😄) a priateľ mi len kúpil kvety.

janeninka
1. aug 2021

@barbora112678 sli sme na romanticku veceru a tam sme si dali darceky- ja som dostala prve vydanie knihy kt.ma spojitost s nasim prvym rande a ja som mu namalovala obraz inspirovany nasou prvou spolocnou foto

maminkadeticiek
1. aug 2021

@poopsie Ste to vzali hopem 😁

evita_g
1. aug 2021

@poopsie aj my sme mali o rok svadbu. Nie úplne presne na deň, + 2 týždne 🙂

kitycat
1. aug 2021

Ja som dostala kvietocek a sli sme na vybornu veceru. A robime to pravidelne, zatial 3x🤣 darceky si setrime na Vianoce a narodky. Ja si vzdy vybeeem a jeho sa opytam, nevymyslam blbosti

mmonika
1. aug 2021

@barbora112678 my sme nase 1 vyrocie svadby oslavili v porodnici, bo presne do roka a do dna odo nasej svadby sa nam narodila nasa dcera 😉

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julie19
2. aug 2021

my sme nejak nikdy si nepovedali a od terqaz spolu chodíme :D tak nejak nemáme dátum a teda ani výročie a ani to neoslavujeme.. ALE, predsalen svadbu sme mali v konkrétnom dátume :D takže na prvé výročie svadby (ja som bola v 9 mesiaci tehotenstva :D ) sme si dali malý výlet do skanzenu (len taký jednoduchý čo som ešte zvládala v tom štádiu tehotenstva odchodiť) a potom sme šli na dobrú večeru 🙂

elizabet173
2. aug 2021

@barbora112678 víkendový pobyt

evkamotka
2. aug 2021

@barbora112678 zaviedli sme si, ze ziadne darceky, isli sme na veceru ako kazdy rok. Ved vsetko mame. Dal mi kvety, ja jemu tusim coko ale nic vydlovene hmotne

fatima99
2. aug 2021

My sme si kupili spolocny wellness pobyt a urobili sme si pekny vikend, tura, kupanie, dobre jedlo 🙂

sirka9
2. aug 2021

nijak 😂 a vôbec mi to nevadí 🙂

lopka1313
8. aug 2021

My sme ten den stravili spolu. A bolo to super 🙂