Aký darček pre manžela k narodeninám?

sunnyfunny
7. nov 2013

Ahojte,
premyslam nad darcekom pre mnazela na narodky..Mam nejake napady,no rada by som rozsirila obzor. Poradte nieco originalne,diiiiik 🙂

modrofuzik11
16. mar 2016

ahoj, ak ma tvoj manzel rad pivo, tak ti urcite odporucam cesky obchod darek . cz na ktorom si urcite vyberies peknu pivnu sadu. Ja som tam manzelovi kupila uz 2 pivne sady a bol velmi spokojny. Dorucuju aj na slovensko, takze nie je problem. Kedze svokor je tiez pivkar /asi ako vacsina chlapov/, chystam sa mu na 60 kupit 5 litrovy dzban s pipou, to potesi nielen jeho ale aj svokru, lebo uz nebude musiet vysedavat v krme, ale bude si moct doniest pivko domov 🙂

vlastulina1
16. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

chodte spolu na nejaky predlzeny pobyt a aspon si aj oddychnete spolocne🙂

lastom
17. mar 2016

ahoj, ten 5l dzban s pipou vyzera naozaj super. Uz sme to aj pozerali na tej stranke a vyzera to kvalitne. Uz mame len dilemu ci ten dzban alebo tie pivne sady. My nejdeme kupovat darcek na jubileum, ale len na narodeniny, tak aby si nevystrielali vsetky naboje a potom nebudeme mat co kupit na jubileum o 2 roky 😵

veronikave
11. okt 2016
Používateľ veronikave je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikave.

Ja som objednala manželovi na 40-tku zážitkový darček pilotom na skúšku. Veľmi si želal pilotovať raz lietadlo takže bol nadšený. Ja som síce tŕpla aby sa nič zlé nestalo ale jeho radosť stála za to 🙂 A zážitkových darčekov je kopec, možete si vybrať a robí to kopec agentúr

slnieckostanka
17. okt 2016

Tak sa mi zdá, že ja som dosť neoriginálna. Ja manželovi pravidelne kupujem parfém ale zatiaľ bol vždy spokojny 🙂

crativeart
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka253111
18. nov 2016

Ja som mojmu spravila v septembri na 39 takuto tortu 🙂

alzbetacobej
3. apr 2019

Mám doma fúzatého chlapa 🙊, takže som nakúpila kozmetiku na fúzy. Konkrétne balzam, ak by ste taky zháňal, tak ho majú tu https://www.angrybeards.sk/panska-kozmetika-na-... od jednej českej firmy. Inak mu ale stačí nejaké drobnosti k počítaču alebo náradia do dielne. Teraz zháňam niečo pre syna, tak to bude zložitejšie 🙂

klaudscha11
3. apr 2019

@alzbetacobej takato kozmetiky je fajn, len to je len pre chlapa, co ma fuzy alebo bradu, ale co pre takeho co nema? 🙂

alzbetacobej
4. apr 2019

@klaudscha11 Riadila by som sa podľa záujmov. Pokiaľ je stále v dielni, tak nejaké náradie. Ak má rád autá, tak nejakú auto kozmetiku🙂

klaudscha11
23. apr 2019

@alzbetacobej vidis ta autokozmetika to ti neni blbost, to je dobre to mi ani nenapadlo, ty si pokladik 🙂

ferala
22. jan 2020

Ahojte babuľky, blížia sa narodeniny môjho manžela a ja ako rozmýšľam, tak rozmýšľam ale vôbec netuším, čo mu mám kúpiť. Mám pocit, že všetko má a za tie roky čo sme spolu, som mu už snáď všetko pokúpila. Preto sa obraciam na Vás a dúfam, že mi niečo originálne poradíte. Ďakujem😉

maruski99
23. jan 2020

@ferala kedy presne má narodeniny? to sa len tak pre zaujímavosť pýtam, aby som orientačne vedela, koľko máme na výber vhodného darčeku. už si mu niekedy podarovala nejaký zážitkový darček? napríklad skok padákom, skok z mosta alebo nejakú školu šmyku?

ferala
27. jan 2020

@maruski99 25.2. má narodeniny, takže cca ešte nejaký ten mesiac mám na to. Áno, zážitkový darček som mu už darovala pred dvoma rokmi a presne si bol skočiť s padákom, takže to mu už isto nechcem kupovať. Ale nebránim sa nejakému ďalšiemu zážitkovému darčeku, len neviem, aký vybrať😕 Chcela by som zase niečo originálne!

liv1
27. jan 2020

@ferala simulator dopravneho lietadla v Prahe 👍

ferala
27. jan 2020

@liv1 vyskúšam pozrieť, ďakujem za tip😉

maruski99
28. jan 2020

@ferala noo, tak to sme v pohodičke, to dovtedy vyberieme, neboj nič. fajn, že sa tomu nebrániš, lebo podľa mňa sú také darčeky úplne že NAJ. a keď si riešila ten zoskok padákom, tak si to cez čo riešila? lebo poznám jednu dobrú stránku, ktorá ponúka veeeľa rôznych zážitkových darčekov, tak či o nej vieš alebo nie.

ferala
29. jan 2020

@maruski99 to som objednávala iba zo zľavového portálu, to mi kamarátka poradila, ona to našla, tak som to hneď využila a objednala som aj ja. Napíš, aká to je stránka a poviem ti či ju poznám alebo nie. No skôr si myslím, že nebudem poznať😕

maruski99
17. feb 2020

@ferala jaaaj tak. no idem ti napísať tú moju stránku, cez ktorú všetky zážitkové darčeky riešim. volá sa adrop.sk, poznáš?

maggieee
25. máj 2021

Ten môj stále frflal, že by chcel poriadnu bradu, keďže tam má 20 chlpov :D tak som mu kúpila tento setík https://www.angrybeards.sk/panska-kozmetika-na-... Potešil sa, aká som vnímavá 🙂)

kozumplikovasandra
30. máj 2021

@maggieee ha ha , to frfle aj ten môj :D :D