Blížia sa Vianoce. Nakupujete už darčeky?

gina17
11. sep 2021

Baby ste tu niektorá, ktorá nakupuje darčeky už v tomto čase? Nechcem to nechávať na poslednú chvíľu, potom som zbytočne v strese a nič nestíham. Máte už nejaké tipy, čo budete kupovať pod stromček? Ja budem kupovať rodičom, bratom a mužovi a zatiaľ nemám žiadne nápady 😐

0silvia0
11. sep 2021

@farkaska
@andrea78 staci hodit do googla a hned vam to vylezie:
https://www.beershop.cz/sk/metr-ceskych-piv?gcl...

bagre
11. sep 2021

@gina17 niečo už doma mám - deťom, neznášam stres na poslednú chvíľu

vikuska2012
11. sep 2021

@farkaska páči sa .doprava je drahšia ale ide to z čiech...prislo mi to veľmi rýchlo....viem že sa muž poteší...minuly rok som kupovala na sk čo sú maneo debnicky za 80 e...ale teraz mi to prišlo zbytočne drahé a bolo tam menej..bednicku sme nevyužili...tak teraz som si vybrala toto..
https://www.beershop.cz/sk/metr-piv

vikuska2012
11. sep 2021

https://manboxeo.sk/
sú to pekne darčeky aj pre ženy...skuste pozrieť ak nepoznáte

andrea78
11. sep 2021

@0silvia0 hodila som, videla som, autorky prispevku som sa pytala preto, aby som vedela, ci nekupila inde - lepsie, vyhodnejsie

mooonika1975
11. sep 2021

inak kupovať v predstihu ? nooo , neviem, po prvé teraz kopec poplatkov, kružkov, začínajúcich škôl, všade peniaze za pomôcky, zimné veci , topánky, neviem si predstaviť ešte investovať do darčekov a za druhé, do decembra sa určite zmenia ich tajné túžby, a na tie si ja musím prisporiť kúsok viac 😉

0silvia0
11. sep 2021

@andrea78 ano chapem..

jankapepe
11. sep 2021

@gina17 a čo takto uvedomiť si, že Vianoce nie sú o darcekoch a strese....a už vôbec nie v septembri 🙂
Nežilo by sa ti pol roka ľahšie?

ailiba
11. sep 2021

@gina17 áno, ja priebežne nakupujem celý rok... Vidím, že sa niečo hodí, tak to kúpim a odložím... Lebo potom pár týždňom predtým špekulovať a vymýšľať je náročné a nechcem kúpiť hlúposti.
Ťažko povedať, čo máš kúpiť tvojim blízkym... Každý chce a potrebuje niečo iné.... Niečo, čo by chceli, ale sami si nekúpila. Parfém, kozmetiku lepšiu, elektroniku, oblečenie...

charaka
11. sep 2021

@gina17 ja uz by som chcela zacat a v oktobri mat vybavene. Clovek je tak nahnany kazdy jeden den, tak sa rada vyhnem predvianocnemu stresu.

lenka2710
11. sep 2021

@gina17 ja už mám tiež, nejaké knihy pre deti, spoločensku hru pre staršiu, gulickovu dráhu pre malého, určite nejaké oblecko a ešte uvidím, priebežne počas roka pozerám, fotím si co ma zaujme a potom z toho vyberám co je teda vhodné a co nie! Ja musím rozmýšľať aj za babky, vždy dajú peniaze, že kúp 😂 niekedy ani neviem co poriadne kúpim ako za nas rodičov a nie ešte rozmýšľať za babky, ale zas na druhej strane aspoň nedostanú hovadiny, ale to co potrebujú

andrea78
11. sep 2021

@vikuska2012 prosim Ta a kedy si to objednavala? Vobec ma to nepusti z kosika objednat, tak neviem ci porucha, alebo ci vobec este funguju.

mizu89
11. sep 2021

@gina17 ja už pomali kupujem.
Mame,ocovi ešte nemám
Svokra-slapky-domaca obuv lebo videla som že sa jej rozpadajú
Deti- zatiaľ dedoles ponožky.ked tak sa popytam čo by chceli.akurat už všetky deti(moje+krsnata) začali chodiť do školy
Manžel-sveter pletený zateplený z atlas fór men majú zľavy z 30€ za 15€
Ostatny(starý rodičia...)-laliu v liehu,fenistil niečo praktické žiadne cacky čo bude na nej sadat prach

mooonika1975
11. sep 2021

@mizu89 a ty si - bez urážky - pýtaj knižku - Pravidlá slovenského pravopisu ❤

kikus7
11. sep 2021

@gina17 Nie, nekupujem.

gina17
autor
11. sep 2021

@mooonika1975 A Ty si pýtaj dobré srdce, milé slová a láskavosť ❤️

lucina321
11. sep 2021

Stále som nakupovala darceky posledný týždeň pred Vianocami ale teraz som ich nakúpila už v auguste 😄. No a to preto lebo teraz boli najlepšie výpredaje a dobre veci som kúpila. Neskôr zas zdvihnú ceny a to isté by som kúpila za dvojnásobok.

mooonika1975
11. sep 2021

@gina17 super, toho nikdy nie je dosť , 👌

evaachesa
11. sep 2021

Vôbec. Kupujem len drobnosť pre syna a to má ešte dosť času. S ostatnými členmi rodiny si nič nekupujeme. Rodičom a svokrovcom len nejaké víno a koláče donesiem.

poopsie
11. sep 2021

My sme si to tak stanovili 10 e na hlavu....mojej rodine sa dá vyberať....ale opačná rodina 😬tam nie sú žiadne záľuby....

leuchtturm
11. sep 2021

nie, nemam ich kam schovat

vikuska2012
11. sep 2021

@andrea78 to ti neporadím a dobre si všetko zadala? Ja som objednala v auguste

vikuska2012
11. sep 2021

@andrea78 malo by ti dat možnosť 123 kuriér 10. 70 eur... Záleží co objednávas ide to podľa váhy ak si dala ešte nieco iné je možné že nepusti. Skus im napísať.

andrea78
11. sep 2021

@vikuska2012 vsetko dobre, ani k doprave to nepusti, po zadani v policku vyberu Slovensko mi vyhadzuje ze chyba. Chcela som im v pondelok pisat, maju tam asi nejaku chybicku. Napadlo ma aj, ci vobec este funguju, mohli skoncit ( lockdowny sa podpisali na mnohych) , ale ked si pred mesiacom objednala, tak je problem inde. Mala som toho v kosiku dost, hned som ten metrak okrem muza aj svagrovi brala, prihodila este degustacne sady pre otca, svokra nejake ... Nevadi, usetrila som, preslo mi to do vecera este cele myslou, necham to tak.

vikuska2012
11. sep 2021

@andrea78 ja som dala dva krát meter pív a pustilo ďalej. Pošta sa pre počítala.. Niekde si asi urobila chybu

andrea78
11. sep 2021

@vikuska2012 neurobila som chybu, neslo to. Od 13tej do 15 tej som sa tomu venovala. Kvoli tomu som si aj PC zapinala, aj na NB skusala okrem telefonu, pretoze som nevedela kde je problem. Potom som sa uz ku tomu nevracala. Teraz to ide. Kazdopadne som uz definitivne stratila zaujem, robi mi to bez drobnych 40€ za dopravu. Ale dakujem Ti za odpoved.

vikuska2012
11. sep 2021

@andrea78 jasne chápem...ja som len ten meter chcela takže som mala dopravu za 10. 😊

damiana1992
11. sep 2021

@gina17 my sme sa tento rok rozhodli kupovať darčeky po Vianociach kedy budú Zľavy, čiže budeme to riešiť po novom roku 😀

haanovajana
11. sep 2021

Aj ja už pozerám po darčekoch,chcem už postupne niečo kupovať.

mareri
30. okt 2021

tiež už pozeram po nejakych darčekoch. Zatial som iba detom kupila dve obrie stavebnice a mam ich odložene v praci v zasadačke, lebo by mi ich doma našli