Blížia sa Vianoce. Nakupujete už darčeky?

gina17
11. sep 2021

Baby ste tu niektorá, ktorá nakupuje darčeky už v tomto čase? Nechcem to nechávať na poslednú chvíľu, potom som zbytočne v strese a nič nestíham. Máte už nejaké tipy, čo budete kupovať pod stromček? Ja budem kupovať rodičom, bratom a mužovi a zatiaľ nemám žiadne nápady 😐

tosomja
11. sep 2021

My si ešte užívame slnko, grilovačky, výlety, ani ma nenapadlo že o 4mesiace budú Vianoce 😁
Ale áno, viem, čo kúpim. Vždy to, čo potrebujeme.

0silvia0
11. sep 2021

@gina17 nasa rodina ma v septembri narodeniny, tak teraz som riesila 4 darceky. Na Vianoce sa chystam az od oktobra😳

panelacikova
11. sep 2021

@gina17 v rodine si darčeky nekupujeme už asi 10 rokov, nie sme malé deti. a dcéra si povie, čo by si priala, má 4 strany na to, aby to aj dostala (ak to nie je niečo prehnane drahé), takže väčšinou dostane všetky 4 dary a je spokojná. ale ja som si ju naučila na praktické veci. teraz si tuším želá knihu, stoličku k písaciemu stolu a ešte nejaké 2 praktické drobnosti. keďže sa na tom podieľam zvlášť ja, zvlášť jej otec a potom 2 babky, tak nie je problém. a riešime to v druhej polovici novembra až december. teraz by mi to ani nenapadlo, je teplo, na chvíľu sa nám vrátili krásne letné dni, nebudem myslieť na vianoce. až si myslím, že táto téma je sranda 😀

sona96
11. sep 2021

@gina17 ja som presne pred chvíľou objednala darčeky pre dve sestry a mamku 😁

0silvia0
11. sep 2021

@sona96 ake? daj prosim inspiraciu

gina17
autor
11. sep 2021

@sona96 Dáš nejaký tip na darček pre mamu?

gina17
autor
11. sep 2021

@panelacikova Sranda? 🤣 Ja Vianoce milujem.

jarmila2010
11. sep 2021

Je tu skupina vianočné darčeky...tam si dávajú inšpirácie..skús pozriet

osky
11. sep 2021

Ja veru uz nieco mam aj kupene.najmä knihy.
Nechodim teraz po obchodoch cielene hladat vianocne dary,ale ked mi nieco vhodne padne do oka,kupim to aj neplanovane.
Neznasam ten stres na poslednu chvilu.

evalin88
11. sep 2021

@gina17 ja nakupujem takto vopred iba pre deti, (mojho syna,a sestrinu dcerku, so sestrou si darceky nekupujeme. ) Vzdy to prezeniem a vsetko mam vopred kupene. Na vianoce uz iba balim.

sona96
11. sep 2021

https://www.sashe.sk/felixanima/detail/naramok-...
Neviem či to bude vhodné pre vás, ale my si dávame na Vianoce len drobnosti. Tam som nám všetkým štyrom objednala rovnaké náramky (áno, kúpila som aj sebe 😂). Mamka má prívesok so srdieckovym zámkom, lebo nás všetkych drží spolu. Mladšia sestra má veveričku, lebo miluje veveričky. Staršia sestra má slonika, lebo keď sme boli deti, mala taký prívesok a zvykla mi ním cupkat po ruke a ja som to milovala. A ja som si kúpila s hribikom, lebo som hubárka... Majú aj rôzne iné prívesky, ale tieto na nás pasovali najviac.

som_ponorka
11. sep 2021

Ja si zatiaľ robím len zoznam v mobile, ale ešte nekupujem

marcellka32
11. sep 2021

Kto chce osobne nakúpiť už by mal ísť do obchodu, pretože o chvíľu sa bude nakupovať už len online 🙂

gina17
autor
11. sep 2021

@marcellka32 Myslíš, že zase ďalší lockdown?

simonkasim
11. sep 2021

@gina17 ja tiež milujem Vianoce a už sa na ne chystám neboj tiež 😂😂😂 A kupujeme také skôr personalizovane darčeky vždy čo ten druhy ma rad a potrebuje - svokor bude mať takú peňaženku alebo ako to nazvať, a kozmetiku ktorú používa a vždy ju dostane od nás 😂😂 svokra podobne, kabelka po ktorej túži, kozmetika a tak.. Deti hračku a je to.. Ale začneme už teraz kupovať až to nie je veľa na koniec roku hneď, keďže som aj PN.

ivik4
11. sep 2021

Nie nekupujem takto v predstihu nic lebo si to do Vianoc mozu kupit aj oni sami a mali by po darceku 😃

marcellka32
11. sep 2021

@gina17 obchody a reštaurácie zavrú podľa mňa

unicornlady
11. sep 2021

Ja som tiež rozmýšľala, že by bolo fajn postupne nakupovať, lebo potom pozatvárajú obchody (čo som pozerala tie farby, veď nejak rýchlo sa zatmavujeme). A práveže oblečenie online kupovať nemôžem, mne ani len v obchode veľkosti často nepasujú, musím rôzne preskúšať. A horšie je to, že ešte veľmi nie je nový tovar. Resp. chcela som jesennú vetrovku, ale majú poväčšine len koženky alebo také nejaké dlhé čudá.
Potom potrebujem rovné rifle, to zase stále len také jegginsové.
A svetre tie ešte nie sú.

marcellka32
11. sep 2021

@unicornlady svetre už nahodili v HM aj Reserved

brita7777
11. sep 2021

Vobec. Budem kupovat iba detom, nejak ku koncu novembra.

amelie2017
11. sep 2021

Este nie, ale ked ma nieco na nete oslovi, ukladam stranku, pre dceru este neviem, ona sa aj tak s nicim poriadne nehra. Takze nejaka knizka, dalsia sada plasteliny a do Vianoc uvidime, ci sa jej nieco zapaci.

matabb73
11. sep 2021

Ja začínam kupovať tam mesiac pred Vianocami. Väčšinou nakupujem cez net. V kľude si to vyberiem a vtedy bývajú aj dobré zľavy. Neznášam predvianočný zhon. U nás sa darčeky kupujú len deťom, dospelým len v rámci rodiny a nášmu otcovi. To si kupujeme väčšinou knihy, lebo všetci radi čítame. Aj tie objednávam. Deťom tiež len zopár darcekov, také, čo si želajú. Vianoce nie sú o darčekoch, ale o pohode počas sviatkov. Ja sa vždy teším na knihu ako si ju v kľude prečítam.

nikha2809
11. sep 2021

Ja uz ano mam zoznam co pre obe deti a postupne kupujem.tiez pocitam s tym ze obchody budu zavrete a ja dost veci chcem aj vidiet

dzejsik
11. sep 2021

@gina17 ja len rozmyslam ze dam pomaly babkam spravit kalendare s fotkami, lebo to potom nestihaju tlacit a dodavat, ale inak este nie

vikuska2012
11. sep 2021

@gina17 ano 😍 nenechávam si to na neskôr, potom je toho veľa a ja mám rada od novembra už priestor pre iné aktivity ako naháňanie a vymyslanie darčekov...aj finančne by som to naraz nedala .mne vyhovuje priebežne. mužovi mám aj dcérke teraz čakám.. jedine co si nechávam v decembri je kníhkupectvo mám rada tu atmosféru v čase vianoc...to je môj relax 🤩

vikuska2012
11. sep 2021

inak nič extra .darcek je len doplnok vianoc, aj preto nič špeciálne, len to čo iných určite poteší...aj keď sme sa dohodli ze uz len pre deti, nejak nám to nedá a dávame si všetci nejaké drobnosti. Ja milujem balenie 😛 pre muža mám len nie bo pre potešenie...co potrebujeme si beztak dávame keď je potreba..teraz som mu kupila meter českých pív..🙂a dcerka si želá sušiak na prádlo pre bábiky a nosic...viac si neprosi...❤ale dostane ešte stoličku k stolu .a kniha nesmie chýbať.

andrea78
11. sep 2021

@vikuska2012 mas link na tie piva, prosim Ta? Dakujem.

ivka21
11. sep 2021

@marcellka32 tiež si myslím treba sa začať pripravovať už teraz

farkaska
11. sep 2021

@vikuska2012 tiež by som poprosila odkiaľ su tie piva🙏😉dakujem

adamadent
11. sep 2021

Darčeky nie ale mam zaužívané že od Vianoc šetrím na letnú dovolenku, po návrate z dovci šetrím na vianoce.