Boli by ste v pohode s takýmto typom prsteňa?

18. jún 2023

Boli by ste v pohode s takýmto typom prsteňa?
striebro, kamienok, poprípade chirurgická oceľ...
nemusí to byť nutne tento štýl čo som dala odkazy ale niečo ako motivácia (podotýkam, že všetko je striebro)

stanulienkat
18. jún 2023

Tie srdieckove urcite nie. Infantilne. Ostatne foto moze byt. Ja tiez nemam klasicky zasnubak. Daj si, aky sa tebe paci.

ivik4
18. jún 2023

Ako snubak nikdy
Inak ten s modrym srdieckom mam
Na bezne nosenie,len tak 💁‍♀️

cacianka
18. jún 2023

Nerieš čo sa páči babám na nete, ty ho dostaneš, ty budeš nosiť a je úplne fuk z čoho to je. Ak chces kolotočarsky , neber do úvahy nabubrale podmienky že snubak musí stáť minimálne 3 či 6mesacny plat.
Nemusí, nepíše to žiadny zákon,ani ten o rodine ani ten o drahých kovoch.
Ak si vyberas ty, kľudne si vyber či so 💖 či ☠️ , je to vec iba vás dvoch.
Ostatných do toho 💩guľové

cimage
18. jún 2023

Ked si mas vybrat, tak taky, ktory budes nosit. Napr ten 5ty je pekny, ale vsade by sa ti zachytaval, hlavne do svetrov tie odstavajuce casti, neprakticke. Na materialy nezalezi, ak sa ti paci zlato, tak zlato, ak striebro, tak striebro. Je jedno kto si co mysli. Mne svokra povedala, ze ten moj z bieleho zlata vyzera ako strieborny. No mne to je jedno, co si kto mysli. Aj keby bol strieborny, ci chirurgicka ocel, alebo z drotu, ma to inu symboliku.

zelenakobyla123
18. jún 2023

Posledný je krásny, ostatné sú gýč

tosomja
19. jún 2023

Prvý ale s bielym kamienkom. Alebo aký sa tebe páči. A určite by som mu nič nenaznačovala, ak si ťa vziať chce, tak na to príde sám 🤣 nútene to bude len aby sa nepovedalo.

mell27
19. jún 2023

Mne sa tieto gýčové kamienkové srdiečka nepáčia. Prepáč 🥺

adka_bh
19. jún 2023

Striebro by som nechcela ale čisto z praktického hľadiska, zlato je zlato, striebro zájde. Ja snubak, obrucku aj prsteň za dcéru, nosím nonstop roky nikdy a pri ničom ich nedávam dolu z rúk, neviem ako by po toľkých rokov čistenia napr.kúpeľni a všetko možného vyzeral strieborný prsteň 🥴 😄 no moje strieborné z pubertalnych čias a dospievania vyzeraju už všetky hrozne

nikelca
19. jún 2023

mne sa snubak zlomil ešte pred svadbou, lebo to nebolo ani striebro ani zlato... ide o to gesto <3 ved obaja sme boli ešte študenti, <3 ako náhradu som veru už pokukovala presne po tom čo si dala v úvode ako posledny 🙂 ale kedze uz nemam ani obručku tak je asi jasne aká som šikovná čo sa šperkov týka :D

autor
19. jún 2023

@nikelca alebo zase ked si to tak vezmem ono ten snubák ani byť nemusí, kedže to je len gesto, nie čin, čin je už reálne riešenie sobáša a potom samotný sobáš, i ked uznám, že je to pekné gesto 🙂

akvi
19. jún 2023

Inak to vnimanie co je pekne a co nie je fakt zaujimave sledovat. Mne sa taketo typy prstenov nepacia. A zasmiala som sa, ako tu niekto pomenoval, ze su kolotocarske.. pretoze mne sa velmi paci tvorba jednej sperkarky z CR, ktora robi "strelnicove prstienky" /starsie rocniky vedia, o com pisem 🙂/, ale s drahymi kamienkami a zo zlata. Vyzeraju luxusne a ak by som nosila prstene, tak si urcite kupim. Ale ak sa pacia tebe, tak mozes kaslat na nazor tu na MK. Btw. moj snubny prsten je dreveny..takze tak 😉