Cítim sa zle za skoré darovanie darčeka. Čo robiť?
Priateľ má o dva dní narodeniny. Darček som mu už ale dala predvcerom, lebo sme išli na výlet kde ho aj potreboval. Bol nadšený. Bol to dráhy darček ale vizuálne malý, cítim sa ale zle za to že priamo na jeho narodeniny nedostane "nič". Sladké neje velmi, aby som aspoň priniesla tortu. V ten istý deň má narodeniny aj jeho brat, mám priniesť niečo aj jemu?
Mame 20
Doniesla by som zakusky alebo tortu... nieco lahkeho cerstveho, nie moc sladkeho...
Zalezi aky ma svztah s jeho bratom? Poznate sa? Stretavate sa? Dava aj on nieco tebe? A malickost vzdy vies nejaku vymysliet ved nie su len sladkosti darcek.
Kup nejakú nanukovu tortu a dajte si spolu
Muži zvyknú dostávať aj nápoje, ak má obľúbené pitie Radlera, Birell, víno, pivo - stačí symbolicky, ak máš pocit, že chceš niečo priniesť 😉 Niečo čo poteší - napríklad aj obľúbené ovocie 😉
V tomto teple dones melón alebo urobte opekacku
Moc to silis :D chlapi taketo veci neriesia, uz si mu dala darcek, tak nemusis vymyslat. Ak planujes k nim ist aj v den narodenin, tak nejaku malu pozornost bratovi kup - co pije a tak. Zakusky/tortu by snad oni mali nachystat, resp ich mama (pochybujem, ze su v podnajme).. 🙂
@anonym_autor no však mu zagratulujes, darček už ma, za dva dni nezabudne, že ho už dostal dopredu a nemá 5 rokov, žeby plakal, keď nič nedostane v den narodenín.. nerieš!
Preboha neries, ved darcek uz dostal.. na narodeniny by som ho pozvala na obed/veceru a myslim, ze moze byt spokojny. Nezime prehnane materialne.
kup mu kartu a daj stieraci los dovnutra.. tak sa to robi u nas v rodine ak dame skor darcek aby sme nesli naprazdno
Ja už švagrovi nedávam nič, dala som dakedy, nedal naspäť nič, potom som už ani ja neriešila, nechám na muža.
Pozvi muza na veceru. Bratovi vino. S prazdnou rukou sa nepatri prist na oslavu. ( ak ste pozvani lebo spominas aj jeho brata)
Pozvi muza na veceru. Bratovi vino. S prazdnou rukou sa nepatri prist na oslavu. ( ak ste pozvani lebo spominas aj jeho brata)
@beata_k nejdeme na oslavu, len idem k nemu

načo bratovi. tomu netreba nič.
Ani priateľovi - však už dostal darček.