Čo dať na 50tku páru, ktorý má všetko?

21. máj 2021

Prosím nemáte nejaké typy čo dať na narodeniny páru k 50tim narodeninam? Obidvaja majú naraz, robia oslavu. Majú asi všetko.. Nemáte nejaký nápad? Alebo neriešili ste niečo podobné, že by ste mi poradili čo ste kúpili vy? Ďakujem.

arrram
21. máj 2021

Karikatúru

stela1996
22. máj 2021

@mirage myslím ze taka jemná zlata retiazka poteší každú zenu

april171
22. máj 2021

Podľa mňa záleží od vzťahu aký máte, či sú to blízki či iba známi. Ak by boli len známi, opýtala by som sa, čo by chceli, nemusí človek vždy dostať prekvapenie. Ak sú to mne blízki ľudia, urobila by som im album z fotiek zo spoločných zážitkov. Aj keď mňa by potešilo, keby ľudia peniaze, ktoré by investovali do darčeka, dali radšej na charitu. Či už budem mať o jeden wellness, jednu dovolenku, či jednu retiazku naviac, stále mám našťastie viac ako väčšina ľudí na svete. A pekná spoločná fotka na pamiatku by mi úplne stačila.

zuzanka.zuzu
22. máj 2021

prečítala som si zoznam vecí čo by ste darovali a teda ja okrem tých peňazí by som sa od vás nepotešila ničomu 😂 najmenej nejakým trapkom na moju oslavu čo budú robiť zábavu a zabavia hostí pričom ja z toho nebudem mať nič (predtým než mi začnete nadávať do egoistov tak hlavne, že tu píšete o "osobných darčekoch" a čo mám akože z tohto?)... navyše humor je subjektívny takže je otázne či ozaj zabavia

jaroe
22. máj 2021

Niektoré ste tu spomenuli, že darované peniaze nie, lebo ich pridáte do peňaženky a miniete na bežné veci. To ale nie je problém darcu. Moja mama si napríklad za darované peniaze VZDY niečo kúpi pre seba. Aj keby to bolo len 20 Eur a kúpi si napr. pleťový krém. Za mňa ak naozaj neviete nič vymyslieť, čo oslávencov poteší, radšej tie peniaze. My mame vždy problém s darčekom pre svokru. Tiež ma všetko, handier plne skrine, hrncov a spotrebicov tiež,nemá koníčky, na kultúru nechodí, knihy nečíta, zážitkový darček by nepochopila ani neocenila, poukážky na masáž nám pár týždňov pred koncom platnosti zúfalo dáva späť, nech minieme, aby neprepadli😬. Tak už len peniaze alebo jedlo.

jankalukasova
22. máj 2021

Ja ludom co maju vsetko kupujem ponozky. Aj sefovi som kupila sadu ponoziek. Sada peknych panskych, kvalitnych ponoziek v darcekovom baleni. Dostal vsetko mozne ale ked otvoril krabicku s fusaklami, tak sa usmial a skonstatoval, ze konecne... kludne by som kupila 7+7 parov ponoziek, pekne ich zabalila a darovala. Dnes sa daju kupit aj vtipne, pripadne naozaj sada "on a ona". Rovnako by to mohli byt miesto ponoziek kvalitne pyzama.

saxana000
22. máj 2021

Poukazka na spolocnu masaz?

mirage
22. máj 2021

@stela1996 nebudem sa hadat, poznam zeny co vobec nenosia retiazky, alebo maju iny vkus - velke masivne sperky.

0silvia0
22. máj 2021

@stela1996 ja nenosim tiez ani len jemne retiazky, ani prstene, ani obrucku nenosim, cize u mna by reriazka skoncila v sufliku...