Čo kupujete deťom na Vianoce?

8. nov 2022

Ahojte,

len zo zvedavosti. Kolko maju rokov a co kupujete? Kludne aj fotky mozte prilozit.

❤️

som_ponorka
8. nov 2022

inspiracie na darceky, nielen pre deti

doriiis
8. nov 2022

To,čo si vybrali...akvárium s riasogulou a bojovnicou

ku_uk
8. nov 2022

2 ročný syn(bude mat v januári) na Vianoce Albi ceruzka s knihami, pracovny ponk alebo kuchynku, a 3.1 má hneď narodeniny to mu kúpime stôl a stoličky do izbičky a bavia ho vláčiky tak možno nejakú dráhu s vlacikom, uvidíme. Nebudeme to preháňať

jaskolka
8. nov 2022

Syn - lego a veľká tatrovka, možno tu súpravu na maľovanie s vodou
vodou, dcéra (7 mesiacov bude mať vtedy) ešte z toho nemá rozum, dostane nejaké plastové hračky, nech ich ohryza😆😆

kvietok2891
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
4stanka4
9. nov 2022

Naša ma 2 roky a dostane kolobezku a knižku s pexesom od Albi. Kúpila som jej ešte lego Duplo ale to dáme svokrovcom lebo svokra chcela niečo aby mala aj u nich.Krstnu sme poprosili o sadu na jedenie-keramicke taniere a hrnček a druhí starki neviem co vymyslia. Aj tak sa mi to zdá moc a nechcem ju učiť ze pod stromčekom bude mať haldu darčekov 😞

jablkovastrudla
9. nov 2022

4,5 rocny dostane lego a knizku. Od starych rodicov novu kolobezku.

kiara08
9. nov 2022

Ja vyrábam takéto activity board, mám 10 mesačnú, tak aj tej vyrobím a ešte senzomotoricky koberec . A staršia 12 ročná doatane asi axelota a oblečko 🙂

petulda333
9. nov 2022

7r syn helmu iron man, detske hodinky na volanie,lego
3r dcera cesacia hlava, babika s doplnkami

monammm
9. nov 2022

Syn bude mať skoro 2a pol roka v zime. Miluje chodiť na ryby takže asi udicu a navijak. Helikopteru na diaľkový ovládač po tom veľmi túži. Kúpila som mu už svietiace topánky ktoré veľmi chcel a jedno malé lego.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikamilkova89
9. nov 2022

Ja kupujem spaci vak nohavicový a lekarsku sadu z Loveki a stolik na licenie , kocik pre babiky z Lidla

ku_uk
9. nov 2022

@monammm tie svietiace boty sú super nápad 😍 nevies ako sa to rieši, keď prestanú svietiť?

kiki234
9. nov 2022

@jaskolka ja Vad naozaj necgcem odradit ani to nrmyslim v zlom ale to kreslenie s vodou mu nekupujtr. Ano zabavi sa ale to je vsetko. Nenauci sa pekne kreslit a ani vyfarbovat a dodrziavat ciary.

zuzi0911
9. nov 2022

Moje chcú korčule ...k tomu im kúpim to maľovanie podľa čísiel...a určite nejakú kozmetiku...
Majú 11 a 13r

vlucifuk
9. nov 2022

Chalani (9 r.) dostanú lego, obliečky na posteľ s motívom PS ( svietia v tme🤦‍♀️ ), knihy a spoločenskú hru. Pred Vianocami majú aj narodky, tak to je masaker niečo vybrať.

janka1011
9. nov 2022

Píšete tu hlavne o malých deťoch, čo si ja osobne myslím, že tým je najľahšie niečo kúpiť. Čo ale kupujete puberťákom 13+ ???

jana_eyre_2
9. nov 2022

Ja to mám ľahké, lebo každý rok dodržujem to isté - každé dieťa dostane 4ks darčekov 1lego (podľa veku, čo sa im konkrétne páči)
1knihu
1spolocensku hru
1malu hračku podľa toho čo sa im páči.. konkrétne ale este nemám vybraté..

pipistrel13
9. nov 2022

ja mam tiez - vybrat 3hracky a po tom knizka a oblecenie

monammm
9. nov 2022

@ku_uk netuším 😁 ešte sme ich nemali ale predpokladám ze mu zase narastie noha tak rýchlo ze nestihnú prestať svietiť 😅

lucka_xx
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martabubu
10. nov 2022

2 ročný bude mať Albi knihy lebo Albi pero dostane teraz v novembri na narodeniny, maľovanie vodou, Lego Duplo
5 ročný dostane stojan ku keybordu a obal keďže keyboard dostal na narodeniny pred mesiacom, knihy také s fixou pre predškolákov, Lego klasické nejaké
A naša čerstvo narodená Little dutch bábiku, hovoriaci psík (fenku 😁)

mamalaskam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vemi23
10. nov 2022

Ziadne hračky a len to co je prakticke a ked nejaku hru tak logicku . Kazdy kupuje hracky ktore to dieta zaujimaju na 5minut a potom uz ani nevie ze ich dostalo...

jana_eyre_2
10. nov 2022

@vemi23 každý má iné deti a dokonca niektoré deti hračky zaujímajú aj viac ako je 5minut.. 😉