Čo na 60tku?

monca0021
31. máj 2019

Ahojte poradte čo darovať žene na 60tku? Cenovo prístupné darčekový kos asi nechcem keďže ich bude viac. Diki za typy😘

pribinak
31. máj 2019

Lístky do divadla

slapina
31. máj 2019

@monca0021 záleží čo má rada Ak má rada kultúru divadlo je fajn, ale zase ak nevieš na aké predstavenie by išla neviem... Darčekový kôš a kytica tým sa nič nepokazí 🙂

katarina40
31. máj 2019

@monca0021 tak neviem do akej sumy by to malo byť ale aj welness pobyt na víkend by možno dotycnu potešil ak je taky typ alebo nejakú masáž zaplatiť na pár krát a myslím ze je to fajn darček ak teda pani je taky typ ze by šla na masáž alebo na ten welness pobyt veď cez zlavomat su dobre ceny ;)

sapetka
31. máj 2019

Hodinky

pribinak
31. máj 2019

@slapina darčekový kos je hrozná blbosť, je to take neosobne. Teraz dostal kos u nás v práci kolega, ktorý šiel Do dôchodku.
Bola tam káva, on kávu nepije, chlast, viem, ze pije iné značky alkoholu, samé sladkosti a slané blbosti, konzervy s kaviárom,... no hovädziny

evinku
31. máj 2019

Všetko záleží akú sumu chcete za investovať a komu... My sme svokre darovali víkendový pobyt predĺžený pre 2 osoby a mamine kúpili TV a pracku...

queen_mary
31. máj 2019

Kavovar pre navstevy, listky na koncert kandracovcov alebo este tych jednych, nespomeniem si jak sa volaju. Tortu peknu dat spravit, ak bude mat oslavu..

sintra
31. máj 2019

Ak rada cita, tak voucher do knihkupectva a sama si knihy vyberie

gab_riella
31. máj 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

ked mala moja mamka narodeniny tak som jej dala poukaz do Notino v hodnote 50euro a k tomu velku kyticu kvetov. A ako rodina sme sa jej zložili na wellnes pobyt

lubik87
31. máj 2019

Jednoznačne víkendový pobyt 👌ja kupujem rodičom teda ocinovi na 60 🤗

michellemary
1. jún 2019

poukážku do kníhkupectva, lístky do divadla (mávajú aj také na štýl poukážky, že si divák môže vybrať predstavenie podľa svojho vkusu)

ninka123
1. jún 2019

@pribinak ani darčekový koš nie je blbosť, ak je osobný, nie univerzálny z obchodu... my sme robili kolegovi.. alkohol, sladkosti , pochutiny - take, ako ma rad a vyjeda 😉. Bol potešený, k veľa drobnostiam v koši sa viazal vtipný príbeh zo spoločných rokov v práci...

monca0021
autor
2. jún 2019

@ninka123 akoby si mi včera čítala myšlienky akurát v ten deň čo som to písala som objednala taký krabickovy box do neho plánujem dať veci čo ma rada alkohol čokolády kozmetiku atd takze urobím kos ale taký vlastný 😍

evkamotka
3. jún 2019

Poukazku na masaz, 3hod wellness, kadernicke, do DM, knihkupectva....

m1ckey
3. jún 2019

ja som mame kúpila obraz z tejto stránky www.home4art.eu