Čo obliecť na krstiny?

15. okt 2021

Len minuly tyzden sme dohodli termin krstu, narychlo ani sme nedufali, ze nám pokrsti deti bez krstnych.
Teraz k veci. Kedze sme neboli pripraveni, neviem co obliect. Muz berie hnede nohavice, koselu sako.
Syn rok a pol má tiez hnede nohavice svetrik (bude krsteny)
Dcerka 6mesiacov biele dupacky, svetrik, kedze bude chladno (bude krstena)
A dcera 12 rokov (bude krstena) no jej neviem co mám obliect, kedze nenosi saty. Ma len cizmy cierne 🤔 inac botasky. Ma svetlo hnede nohavice a biely svetrik. No sivy kabat. Saty ma, ale letne, ktore nikdy na sebe nemala.
A ja mam aj saty, aj suknu, aj lodicky, aj vysoke cizmy. Lenze nechcem, aby dcera bola sama v nohaviciach.
Nic co som objednala, neprislo. Nestihne to do zajtra prist.
Mozno z toho robim tragediu ale pre mna je to sviatok.
Dcera by vzala hnede nohavice, sivy kabat, cierne cizmy...
Ja karovane nohavice, sivy kabat, cierne cizmy...🙈🙈

nafka0483
15. okt 2021

Ma dcera nejaky problem s tym, ze bude mat nohavice? Ak nie, tak neries, ze ty budes mat saty alebo suknu a ona nie.

janetinka27
15. okt 2021

@nafka0483 ano, ak s tym dcera nema problem, neries. samotny krst to neovplyvni, skor ak by ste si spravili spolocnu fotku, tak na nej bude mat nohavice. ale keby jej to aj teraz vadilo, tak o par rokov uz nebude

pribinak
15. okt 2021

Ale veď to je úplne v pohode. Idete krstiť, bude tam kňaz a nie módna polícia
Hlavne aby všetko prebehlo tak ako má, aby sa každý cítil pohodlne a prijemne

beatta7
15. okt 2021

presne ako nemusis si kvoli tomu robit az take starosti. o oblecenie tam predsa vobec nejde. hlavne aby ste sa kazdy citili dobre. to je podla mna podstatne

jaskolka
15. okt 2021

Oblečte si obe to, v čom sa cítite pohodlne. Nikde nie je predpis, ako sa obliekať na krst, samozrejme možno s výnimkou že to bude normálne slušne oblečenie(nie montérky) 😁😁

autor
15. okt 2021

Och ďakujem. Muž s tým má menší problém, že prečo by nemala mať šaty, keď je dievča, nie chlapec.