Dar k jubileu pre mamu

6. jan 2023

Ahojte,prosím potrebujem poradiť. Oslava je tu o týždeň a ja stále neviem čo mame k 50tim narodeninám 🤦‍♀️😔

0silvia0
6. jan 2023

Keby si nieco o nej napisala, mozno by sme aj poradili. My netusime ci je to usadla teta alebo aktivna sexi zena😉

evkamotka
6. jan 2023

Narovinu sa jej spýtajte

dadaa1234
6. jan 2023

Moja bude mať tiež. Dám jej jednoznačne nejaký bežne nositeľný šperk, retiazku s náušnicami alebo neviem 🤔🤷‍♀️ môj pôjde samozrejme s nejakou peknou bukrétou a darčekovým košom 😁

janinah
6. jan 2023

Mne sa poskladali na zájazd, hodí sa šperk,ale podľa vlastného výberu.

jamimo
6. jan 2023

kroniku obce alebo mesta kde sa narodila, spoločné pekné rodinné foto v podobe obrazu, šperk, relaxačný pobyt, dovolenka, kvalitný parfém, umenie z galérie, abonentka do divadla, vstupenka do múzea, koncert, muzikál v zahraničí ... záleží od osobných preferencií, a finančných možností darcov.

lauriik
6. jan 2023

Ja som mojej kupila vikendovy wellness pobyt ☺️

luciajass
6. jan 2023

My kupujeme zlatú retiazku

queen_mary
6. jan 2023

Da sa vymysliet hocico. Obraz s vyskladanymi fotkami deti a vnucat (mozno nejako chronologicky s vyznamnymi udalostami), sperk/kvalitna kabelka, videopozdravy na pamiatku, spravit powerpoint o jej zivote s fotkami (ozvlastneny prihovor), zajednat oblubenu kapelu, listky na koncert, zajazd podla hobby (opera, hory, more, koncert), ak je zahradkarka tak vyvysene zahony napriklad, stroj na cvicenie ak je aktivna alebo by chcela byt, ...

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
6. jan 2023

To s tou kapelou, ako spomina
@queen_mary mam osobnu skusenost. Zajednala som susedovi k 50ke kapelu. A prekvapenie to bolo velke. Oslavovali sme viaceri u neho doma a ta kapela dosla do zahrady pod okna obyvacky a zacala hrat. Bol to pre neho najkrajsi darcek 😀