Darček k 30. a 40. narodeninám

nelly0821
12. aug 2013

ahojte prosim vas neviet mi poradit niaky vhodny darcek na oslavu pre 30 rocnu kamosku a 40 rocneho muza ??? nieco napadite a zaujimave
dakujem

astonka
12. aug 2013

@nelly0821 no ak su to par...tak my sme bratovi a jeho žene kupovali taku sochu hm ako to napisat ,že ona a ona akoby zliaty v jedno fakt to bolo uplne jednoduche a krasne...no bolo to už sice davno kupovali sme to v kik

nelly0821
autor
12. aug 2013

@astonka praveze oni par niesu ani manzelia su to dve rozne oslavi .... ale dakujem kazda rada je dobre mozno na nieco pridem

renike
12. aug 2013

ahoj, napr. darcekove flase , su tam rozne motivy , napr aj sex 🙂 je to vtipne a originalne , skus sa popozerat v galerii na stranke, http://www.glassforyou.sk/galeria.php

egyptanka
12. aug 2013

Zene nejaku wellnes proceduru ... cokoladova masaz, zlata a podobne. Muzovi nejaky adrenalin ... jazda nejakym luxusnym farom pripadne thajska masaz. Mrkni zlavove portaly tam najdes nieco.

rika45
13. aug 2013

Tak ak maju zmysel pre humor ,,ja som kamosovi spravila tortu z toaletneho papiera okolo a v strede mal flasu konaku ,,, a prizdobila okolo som poukladala kozmetiku ,, a vyzeralo to ako darcekovy kos ,, okrem toaletneho mozes pouzit aj uteraky ,, alebo nieco take ,, je to velmi pratkticke ,, To iste za ad prisposobit aj zene ,,

jumama
13. aug 2013

Na sashe.sk som videla personifikovanu knizku... Jeden chlapik napise namieru poviedku o cloveku, ked mu povies aky styl to ma byt a par faktov o cloveku, zda sa mi to vtipne a originalne... Dokonca to i ilustruje na zaklade fotiek dotycneho.

mata211
13. aug 2013

Budete sa smiat ale moj ma 40tku v den nasej svadby 😀 takxe co dostane?? Mna 😀 😀 ale inak mu kupujem hru na PS3, ,,

melonik1
13. aug 2013

@nelly0821
ahoj, ja sim sestre na 30-ku kupila zoskok padakom na letisku v Slavnici, ale robia to aj inde. Ale jasne, ze to zavisi od viac veci - nielen od financii, ale napriklad aj od odvahy oslavenkyne. Najprv som jej chcela darovat zorbing na Liptove, ale potom sme zvolili tandemovy zoskok (s instruktorom a fotografom) a bolo to super, ma z toho zazitok na cely zivot. Ona zas priatelovi na 35-ku kupila automobilovu jazdu na pretekarskom okruhu, ale zial, teraz neviem kde. Ale na nete ircite podobne veci najdes niekde pod adrenalinovymi disciplinami alebo sportmi...

melonik1
13. aug 2013

@jumama
ta poviedka je tiez super 😎

modrofuzik11
13. aug 2013

mame dobre skusenosti so strankou www.darek.cz. sice je ceska, ale vlastnia ju slovaci a darceky predavaju aj v eurach a dorucuju slovenskou postou. su tam fakt pekne a originalne darceky, ktore som nikde inde nevidela.

adkoalauri
15. aug 2013

@nelly0821 možno pre muža tortu s prsiami 😲 ?