Darček mamke k 60. narodenináam

petronellam
1. dec 2022

Dobrý deň prajem. Chcela by som poradiť prosím darček mamke k narodeninám. Ma tesne pred Vianocami narodeniny 60 rokov. Dostane náušnice a náramok. Ja neviem co by som jej kúpila s manželom a detmu. Chceli by sme ju potešiť. Keďže do prace už nechodí je to ťažšie niečo som chcela originálne. Je aj po chorobe. Vravia mi ze retiazku ale nie som s tým stotoznena lebo ona šperky tak nenosí a aby som jej to kúpila a stalo doma v šperkovnici. Okrem darčeka jej chceme spraviť taky kôš so všetkým čo má rada a kyticu v boxe dat spraviť. Napadlo mi ze betónovú sochu do zahrady sme našli takú gulatu krásna je.. Predstavuje rodinu... Napadlo mi aj obraz machovy dreveny strom zivota.. Chcela som niečo iné výnimočné. Nemá ziadne konicky. Nemá niekto nápady? Vopred ďakujem za každý nápad.

katarinaba
1. dec 2022

Ja som svokre kupila k 70-tke betonovu sochu do zahrady, velmi ju potesila. Ak ma peknu zahradku a rada taketo sochy, tak kludne by som sla do toho. Moj ex jej dal sice peniaze, ale ona si kupila elektricku kolobezku so sedatkom - cize nemusi na tom stat. Mozno toto by bola cesta.

petronellam
autor
1. dec 2022

@katarinaba ona na tie kolobezky nie je... Ma bicykel a chodí na bicykel športovať... Ale ďakujem.. Poteším sa každej rade.

sunshine_007
1. dec 2022

Prepac, ale ten napad sochy sa mi zda usmevny, az negativny, betonova socha v zahrade, jej bude pripominat ze starne.. co skor nieco co ju pozdvihne, otvori jej obzor?
Co tak kupit jej zazitok? Spravit mama- dcera weekend na Sk alebo v zahranici a vziat ju do kupelov na weekend, na veltrh s kvetinami ak su kvety je zalubou, navstivit hrady zamky, ak sa zaujima o historiu, vziat ju na ayuveredicky pobyt do Madarska. Na takyto typ darceka bude podla mna spominat omnoho dlhsie..)

reenie
1. dec 2022

@petronellam mám skoro pred 60..vždy som chcela peknú sochu do záhrady, ale už nechcem..akurát by mi zavadzala a hlavne menej robím na záhrade.. musím si rozložiť sily aj na ostatné práce.uź by som sa ňou nekochala..😃 neviem, ako je na tom mama..mňa už len vždy potešia praktické darčeky..kabelka, voňavka..pekné oblečko, bunda, .už nič viac nechcem..akurát, ak sa mi niečo pokazí v domácnosti..ale nič navyše, lebo mi to zavadzia, musím z toho utierať prach a za roky sa toho nazbieralo....neviem, či chápete..ja som teda donedávna nechápala mamu, že nič nechce..a už som aj ja taká..omnoho viac by ma potešili napr. Rieker boty..ako socha..spýtaj sa radšej..

kvetinka75
1. dec 2022

mňa by potešilo zase skôr niečo zážitkové - wellness, masáž, poukážka na kozmetiku. ani taký ajurvédsky pobyt nemusí byť zlý,

petronellam
autor
1. dec 2022

@reenie už som sa pýtala takže nič nechce 🤣 ešte v lete som tak nenapadne spomenula sochu tak sa tešili a ze do prednej záhradky by ju dali teraz už som jej nevravela.. Na vianoce jej dávame masaznu vaňu na nohy toto ma rada.. Voňavky ona veľmi nepoužíva ani nesmie lebo hneď ma alergiu z nej a oblečenie jej vraj netreba.. Spomenula ze keď tak retiazku k nausniciam co dostane ze doladiť ale ja viem ze tu retiazku nebude nosiť doma a keď bude tak len na silu... Jedine co nosí nausnice.. Nechcem jej kúpiť retiazku lebo viem ze to je len na silu žeby sa nepovedalo.. Neviem ci chápete co myslim..

petronellam
autor
1. dec 2022

@kvetinka75 ja som chcela koncert ze kúpime lístky ale nenasla som žiadnu takú skupinu.. Mamka wellness nechce nechodia tak... Oni majú doma bazén a ze to im stačí.. Veľmi ťažké je niečo pre ňu vybrať keďže na všetko má odpoveď a nič nechce alebo nemôže

lyci
1. dec 2022

@petronellam rodinne fotenie a foto na platno

petronellam
autor
1. dec 2022

@lyci aj to ma napadlo ale tu je v tom problém ze sme 3 sestry a s jednou nie sme za dobre nekontaktujeme sa takže nechcem ju rozcitit a sprtat v tom... Chceli sme jej aj dat zahrať do radia ale vahame so sestrou ze co dáme ze len dve dcéry a to mi príde blbé

petronellam
autor
1. dec 2022

@kvetinka75 už hľadám nejaký pobyt aby išla s ockom... Rozmýšľam Praha alebo Zakopane..

vikusjk
1. dec 2022

@petronellam A co tak kupelny pobyt s nejakymi procedurami? Mame vynikajuce kupele, pre starsich napr. na pohybovy aparat Piestany, alebo Turcianske Teplice. Podla rozpoctu im mozes dopriat 4 alebo aj 5* hotel, nech si uziju 🙂

oli18
1. dec 2022

Ja som dostala retro radio s CD prehravacom a prave perly, ktore nemam aj tak kde nosit 😉

petronellam
autor
1. dec 2022

@vikusjk ďakujem veľmi pekne... Aši vyberieme pobyt.. Ďakujem všetkým za názory veľmi si to vážim.

pinkgirl
1. dec 2022

@petronellam neviemakú má mama garderóbu, ale ak už je na dôchodku, možno by ju potešila pekná zimná bunda - bude to užitočný darček. Pozri Kara, majú dobrý výber a z dôchodku by si asi takú nekúpila. Zlato bude mať na parádu a bundu v zime ocení.

sarah96
2. dec 2022

My sme teraz rodičom kupovali k narodeninám ortopedické matrace , stále sa sťažovali že sa nedokážu dobre vyspať a celý sú dolámaný a toto veľmi ocenili

beataxxx
2. dec 2022

Ja som od obidvoch deti na okruhlicu dostala cestovatelske darceky-to potesilo uzasne, ale mozno by si sa mohla opytat, aby ju to potesilo naozaj uprimne🙂

arasidka123
2. dec 2022

@petronellam my sme dali peniaze do obálky a vnúčatá urobili odtlacky rúk na plátno 😊

vikusska
2. dec 2022

@petronellam a čo tak klbovu vyživu od mz kolagen? Je to 100% slovenský certifikovaný kolagen..posielam aj link pre info https://mzkolagen.sk/

martul
2. dec 2022

Neviem aku máte cenovú hranicu, ale ja som si kúpila pod stromček robotický vysávač. Bože aká som bola sprosts keď som to doteraz odmietala, veľká pomoc.

petronellam
autor
3. dec 2022

@beataxxx pýtala som sa odpoveď bolo NIČ vsetko mam 🙈🤣

petronellam
autor
3. dec 2022

@martul už majú dostali na vianoce minulý rok.. Ja som to mala v pláne ale výfukli mi to 🤣