Darček na okrúhle narodeniny

zuzlienkalienka
6. apr 2021

Ahojte,
mam dilemu. Teda tak trochu :P Keby som chcela byt mrcha, tak v tom necham muza sameho, ale nie som.... Idem mat okruhle narodeniny, no a manzel sa ma usilovne pyta, co by som si priala, nieco, na co nezabudnem, alebo co mi bude tento rok pripominat.... Skratka ziadnu kravinu, domaci spotrebič ani oblecenie. Ale ja fakt neviem.... Nie som velmi sperkovy tip. Nosim obrucku, zasnubny prsten a jedinu retiazku na krk s medajlonikom. Inak nic, ani naucnice, iba obcas si dam daku bizu, ked uz "musi byt". Dovolenka tento rok asi nehrozi. Deti mame dve a to naozaj bohate staci 😅 Naozaj ma nic nenapada, preto sa idem popytat, poradit, co ste si priali, alebo co ste dostali VY, z coho ste boli hotove, na co vzdy spominate. Chcem sa inspirovat, ci by som medzi vasimi darmi nasla nieco, co by sa mohlo zapacit aj mne. Vdaka za kazdu reakciu 😇

jeemima
6. apr 2021

hodinky, víkendový pobyt, listok na lanovku na lomnnicak, turisticke topánky 🙂

stanislava33
6. apr 2021

@zuzlienkalienka nedá mi neprispiet. Ja som mala včera 40 narodky. Muž sa ma už asi tri mesiace vypytoval, čo by som si priala. Teda tuho som rozmýšľala, ale nič ma nenapadlo. Tak som mu povedala, že nech ma prekvapí. Dopadlo to tak, že mi objednal knihu o scientologii. On si na internete prečítal, že svetový bestseller, tak si myslel, že super kniha. No tak asi pre Toma Cruisa. Aj som si poplakala. 🤣😆

petamich
6. apr 2021

u nas preferujeme zazitky (aj ked teraz je to kusok limitovane) napr. skola varenia, noc v dome na strome, wellness, vylet alebo potom som dostala sportove hodinky, bicykel, citacku knih, pandora naramok, nausnice ladiace so snubnym prstenom, teraz si "pytam" kreslo farebne a hojdacku na balkon

jaja1979
6. apr 2021

@zuzlienkalienka Ja som si na štyridsiatku vypýtala víkendový pobyt pre mňa a dve najlepšie kamarátky na Liptove😊 .... po 18 rokoch starania sa o rodinu, deti, chlapa a domácnosť som si to poriadne užila...a ešte k tomu to bolo minulý rok posledný víkend pred začiatkom korony... Strašne rada na to spomínam, keď sa bude dať, budem si pýtať aj na ďalšie narodeniny😂
A ešte rada dostávam lístky na muzikály, koncerty, predstavenia... Proste kultúrne zážitky... No teraz to ešte asi dlho nehrozí...

jaja1979
6. apr 2021

@zuzlienkalienka A ešte som si vypýtala niečo takéto... Zrušili sme detské ihrisko, keďže decká vyrastli a postavili sme takéto niečo veľmi podobne tomuto obrázku, veľmi rada tam v lete sedavam...

jaja1979
6. apr 2021

@zuzlienkalienka a ešte by ma celkom potešil elektrobicykel alebo elektrokolobezka

natalia912
6. apr 2021

Ja napr. zbožňujem hodinky čo som dostala od môjho muža... drahšie a preto si ich veľmi cením a nedám za nič🙂 ale napr. mňa osobne by veľmi potešilo také to usiankove obrovské kreslo kam by som sa vedela s knihou zašiť,alebo bicykel a teraz naposledy som videla krásny úžasný ružový kufrík s náradím 🤣😂🤣 a po Tom mi normálne srdce zabazalo keďže ja rada doma majstrujem a viem že to by mi nikto doma nevzal 😁😁😁

janisa31
6. apr 2021

ja by som si asi pýtala víkend bez detí, možno s kamoškou niekde kde by som si oddýchla a mohla oslavovať ako "za mlada" 😀😀

ninusa221
6. apr 2021

Asi poukaz na kozmetiku nechty kadernička.. mamine sa to velmi pačilo ked sme jej to dali, aj ked od muža by som cakala daky pobyt ale keď sa teraz neda😕

dulazh
6. apr 2021

@stanislava33 poznam,ja na 50 rucne fukaneho skleneneho kozorozca -hlava kozorozes trup neviem a ukoncene rybacim chvostom so zlatym napisom lubim ta.Gyc 1 triedy,nevedela som ci sa smiat,ci zurit ci plakat🙂

zuzlienkalienka
autor
7. apr 2021

@stanislava33 fuuu, tak toto by som asi ja presla slzavim udolim a Gratulujem, mna toto cislo caka ko koncu roka

zuzlienkalienka
autor
7. apr 2021

@dulazh fuuu, tak same skvosty, preto to nechcem nechat iba na nom, ale kus tomu pomoct. Len ked ja fakt neviem ze co. Keby bola normalna situacia tak si vyziadam asi dovolenku niekde na Maldivach 😅 ale ked to teraz nejde. Vikend bez deti by bol super, ale rada by som ho stravila s muzom, no pri 2-4 rocnom dietati, no kto sa pusti do takeho boja, aby nam ich postrazili???

dulazh
7. apr 2021

@zuzlienkalienka babky,kamosky nepostrazia?Ja by som si asi teraz pytala darcekovy poukaz/bratovi sme spravili my,napisali hodnotu a platny po uvolneni opatreni /Bola tam suma,ktoru moze pouzit bud na dovcu,alebo nejaky wellnes pobyt,ktory my zaplatime potom.

zuzinapipina
7. apr 2021

@zuzlienkalienka no tak ja tiež skor na zážitky, a ak by vam mal kto postrazit deti, tak na jednu dve noci, niekam ísť, ja by som chcela jednu noc stráviť na lomnickom stite, alebo v lese v tych domčekoch. Alebo nejaky iny zážitok, napríklad z tejto stránky, neviem ci su tam nejake zaujímavé, my sme raz kupovali odtial pre kamosku, alebo ma napadlo, nejaky straslovaci den pre teba... Ci nejaky kurz co by ta bavilo a co by si sa chcela naučiť.. https://www.najzazitky.sk/najpredavanejsie-zazi...

aliziana
7. apr 2021

@stanislava33 lol, nedá sa už odstúpiť od zmluvy a vrátiť? 🙂

stanislava33
7. apr 2021

@aliziana no musím pozisťovať, len o ju kúpil asi pred mesiacom, tak neviem, či to bude možné. Manžel je z toho dosť smutný, že si neprečítal aspoň obsah a zbytočne výhodných 25€.

viera27
7. apr 2021

@zuzlienkalienka vitaj v klube 🤣. Aj do mna tak ten moj furt domrza,tiez sa blizia okruhliny a nic mi nenapada,vsetkeho mam az nad hlavu a nepotrebujem dalsie zbytocnosti. Cestovat sa tiez velmi po svete neda. Sperky nosim len jemne a kvalitne a hlavne malo. Ale tak z nudze som mu povedala diamantove nausnice. Ono tieto sperky aspon deti zdedia ked uz nic 🤣.