Darček na Vianoce pre 2-ročného chlapčeka

13. nov 2023

Ahojte fakt neviem aký darček.. už sa pýtali aj moji rodičia tak som povedala že knižky kúzelné čítate,toho baví potom opakujúce slová zvieratko a hru.A to mi povedali :to je všetko??..🧐
Nechcem žiadne blbosti a veľa zbytočných hračiek..
Rozmýšľala som že odrážadlo bicykel, len či je to ok na Vianoce? Aj tak asi nebude veľa snehu.. síce bývame pod Tatrami.
Kuchynku má s tým sa začína hrať rozmýšľala som ešte nad dielničkou.
Dajte typy.😊🎄
V decembri budeme mať 2roky aj 3 mesiace.

tradaaa
13. nov 2023

Odrážadlo na Vianoce je za mňa ok, prečo by nebolo? Ale nedaj sa zahltiť množstvom darčekov, niekedy je to skôr na škodu - to hovorím zo skúsenosti 😉

vahcaac
13. nov 2023

Ak chceš jeden drahší tak odporucam Scoot and ride odrážadlo

janinah
13. nov 2023

Toto sme kúpili 2 r.vnukovi a má ohromný úspech,len je potrebna mala pomoc staršieho človeka pri hraní
https://www.mall.sk/detske-stvorkolky-motorky/l...

petamich
13. nov 2023

nas ma 2 roky aj cosi a budeme kupovat odrazadlo, od babiek dostane od kazdej nieco - od jednej lego, od druhej velku sadu plasteliny, od tety Albi knizky 2ks a je vybaveny 🙂 minuly rok som sa neovladla dostal kopu hraciek a vlastne sa s nicim poriadne nehral

kuchynku nam posunula kolegyna inak by som ju zvazovala, lebo sa s nou hra a potom u nas idu este auta - hasici, smetiari, sanitka a bager mame ich asi "300"

vmiri
13. nov 2023

My sme kúpili takú tú vláčikovú dráhu z Lidl, majú rôzne na výber, alebo Duplo, staršia dostala v tom veku kolobežku, aspoň sa s ňou zoznámila vnútri a po pár týždňoch sa už aj vonku kolobežkovala, tak si myslím že aj odrážadlo je fajn darček

leka29
13. nov 2023

Moj má 3 dni pred vianocami narodky a o 2 tyzdne nato meniny 🙈🤣🤷‍♀️ . Tiež nemám rada zbytočnosti a proste cele dni čo sme doma vidím že ho hračky malo čo záujmu . Svokra sa pytala že čo . Tak sme mu vybrali do izbičky teepee stan , a povedali že tento darcek staci na všetky 3 sviatky naraz . Odpovedala ok . Tak dufam že to bude naozaj vsetko . S mojou mamkou som dohodnutá na finančnom dare keďže mu chceme kupit postiel tak aby prispela 🙂 a my mu ešte nieco fakt malé kúpime 🙂 knihu , svetielka na stenu má rad , hru , a uvidíme ešte mozno nieco čo sa nám bude zdať v obchodoch vhodne 🙂 nechcem ho ucit na kvantum hlúposti .. čo ho zabavia na par minut 🙂 mozno keď bude väčší a bude javiť väčší záujem o to 🙂

autor
14. nov 2023

Všetko čo bolo spomenuté máme.. neznášam veľa hračiek a ani teraz nemám veľa hračiek z každého rožku trošku..lebo potom čo s tým...asi sa priklonim na odrážadlo bicykel..

autor
14. nov 2023

@vahcaac aj na to som pozerala ..len či sa to nezničí v zime vonku na tých kamienkach...preto som rozmýšľala nad bicyklom odrážadlom.

autor
14. nov 2023

My si môžme dovoliť kúpiť hocičo nemáme problém,len ja ho na to nechcem naučiť že môže mať hocičo.
Keby ste videli moju švagrinú čo všetko majú jej trojročné deti..tak netuším čo im kupia lebo maju všetko už teraz.
A v tomto sme rozdielne, vlastne vo všetkom.

vahcaac
14. nov 2023

Nezničí, neni šanca. To sú veľké kolieska. Je to kvalitne ale teda ak je to jeho prvé odrážadlo tak mu bude dlhšie trvať kým sa naučí natom. Treba tam balansovať telom a to ešte nejde ani môjmu a má ho dva mesiace

majlo1234
14. nov 2023

Ja som teraz kupila taky montersky vozik pre syna od Bricokids. Som zvedava, ci sa mu to bude pacit, lwbo celkovo sa malo hra s hrackami