Darček pre dievčatko k 3. narodeninám a na Vianoce

18. sep 2022

Prosim poradte co dievcatku k 3. Narodeninam a na Vianoce? Hladam inspiraciu... Lego, bicykle, odrazadla, kolobezky, kuchynku, Albi a ine ma po bratoch 🤷 S cim sa hraju dievcata 3+? Naucne a krativne by bolo super.

mumintroliq
18. sep 2022

Djeco ma super kreativne sady, napriklad: https://www.agatinsvet.sk/djeco/?category=152
Vyskrabkavanie, malovanie, koralky..cokolvek a ma to vacsinou velky uspech

leni2121
18. sep 2022

connetix magneticku stavebnicu sme my kupovali nasej 3rocnej a ma uspech 🙂

vilma7
18. sep 2022

Bábiku s výbavou. Tu asi po bratoch nemá 🥰

andrejka1974
18. sep 2022

Čo tak bicykel s pomocnými kolieskami alebo kočík pre bábiku

ninka1991
18. sep 2022

Geomag. Uzasna vec! Aspon pre moje deti. Dcera bola skor na konikov a podobne ale toto ju dostalo. Vekove ohranicenie od 3 do 99 rokov 😃. Zabavka pre celu rodinu😅. Na zaciatok treba kupit balenie, ktore obsahuje co najviac prvkov. A potom mas uz vybavene vsetky sviatky. Uz len dokupujes 🙂

autor
19. sep 2022

Dakujem za napady, tak azi tu magneticku stavebnicu kupim. Bicykle mame a babiky su ,atial len pohodene vsade a hra sa s vlacikmi a kockami.

moniika82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leni2121
8. nov 2022

@moniika82 anooo! presne toto je ono, nas to bavi velmi, nie je to hracka na "chvilku" podla mna sa s nou vyhrate aj do 6-7rokov mozno aj viac ... my takmer kazdodenne stavame domceky pre zvieratka, byvanie pre sylvanian vevericky ;) je to kreativne. A v izbe mame na roldorke magneticku tabulu a zvykne si aj tam davat tuto stavebnicu uklada do roznych tvarov, na chladnicku na fotky ;) ja mam v plane aj dokupit este diely... na IG casto davaju zlavove kody blogerky.

dankabetka
8. nov 2022

@moniika82 tuto stavebnicu mame aj my, mame rozne potrubia a prechadza nim gulicka a decka to bavi a teda aj mna 😉