Darček pre 1,5-ročné dievčatko na Vianoce

6. nov 2023

Ahojte prosím nejaké tipy na vianočný darček ? Uciacu veuz máme aj detskú kuchyňou tak ideálne tiež niečo také čo dlhšie využijeme

lubina
6. nov 2023

Rozne kocky, alebo stavebnice, co rozvijaju motoriku. To u nas bolo vzdy oblubene o dcer. Mali sme mega blocks a neskor lego. Ale kedze ma este len 1,5 tak by som zacala tymi mega blocks kockami.

klip0
6. nov 2023

Odrážadlo, Albi pero, kočík pre bábiky, bábiku, interaktívne zvieratko, lego Duplo, magnetickú stavebnicu, knižky, vláčik aj s dráhou, senzomotoricky koberec, detský stolik a mala stolička nech ma kde kreslit...

luckajozko21
6. nov 2023

funny wheels alebo tatrovku v nejakej peknej dievcenskej farbe. Serioznejsie cykloodrazadlo. Babiky, kocik, sane, sonicku kefku. Mozno uz aj albi pero s vhodnou knizkou.

stanislavicenka
6. nov 2023

Na prve Vianoce, dcera mala nieco vyse roka dostala xylofon,este ho mame🙂. A jednu knizku. To bolo uplne vsetko

klip0
6. nov 2023

@stanislavicenka ja len že, keď mala dcéra vyše roka, tak to boli teda Vianoce druhé 😁

stanislavicenka
6. nov 2023

@klip0 jasne😁😁😁. Nie som najostrejsia ceruzka. Vdaka za upozornenie

ivangeline
6. nov 2023

Magneticka stavebnica.

klip0
6. nov 2023

@stanislavicenka v pohode 😂 moja dcéra sa narodila na Vianoce a keď mala rok tak všetci že ooo jeeeej jej prvé Vianoce. A ja len dokola že veeed jedny už prežila, či to že bola v nemocnici sa neráta za Vianoce ? 😂 Tak zato som si to hneď všimla 😂

17alexis
6. nov 2023

Ja ti napíšem, čo baví našu 1,5r dcérku - montessori hojdačka, už začína aj Piklerovej triangel, zvukové knižky, psík od Fisher Price, activity board (doma robený), rôzne vkladačky tvarov, zvierat a už aj bábiky. Tiež rozmýšľam, čo pre ňu na Vianoce, asi nejaké odrážadlo jej kúpime a možno kočík pre bábiky, plus niečo zamerané na rozvoj...

1angelika
6. nov 2023

u nás vyhrávalo Lego duplo a také veľké kocky Mega Blocks, s tým sa vedela vyhrať hodiny. A také gumené bábiky malé, tie kúpala väčšinou v umývadle alebo v lavóriku. Zvieratká rôzne, tým sme robili akože zoo, z kociek alebo aj z knižiek. Hrací klavírik s melódiami,..

amonet
6. nov 2023

pozri smejoland.online maju senzory stôl, vies ho pouzit na vodne perly ryzu aj kineticky piesok, lahko sa sklada. a tym ze ma viac vyuziti ho aj dlhsie pouzijete a aj si mala zdokonali schopnosti alebo krmenie zvieratiek na rozvoj koordinacie a jemnej motoriky. alebo rôzne vkladačky na emocie a zvieratka a aj napr pekne aktivity boardy vyrabaju

vkatush
6. nov 2023

@klip0 toto hovorím aj ja, že minulé Vianoce boli jeho prvé. To, že ich strávil celé len so mnou a lekármi, sestričkami v nemocnici, neznamená, že neboli 😂 sedela som s ním na chodbe pod stromčekom sama a mali sme naše prvé Vianoce ❤️

klip0
6. nov 2023

@vkatush áno presne tak 😅 aj Silvester sme tam strávili aj nový rok, obe samé bez návštev 🙈 ale bola už na svete, tak to rátam

vkatush
6. nov 2023

@klip0 nad nami sa zľutovala primárka, na Silvestra domov a prísť naspäť na kontroly na ďalší deň.
A pred 28 rokmi takto nad mamou, keď ju pustili so mnou na štedrý večer, lebo tiež skoro 2 týždne sama bez návštev. U nás to bude asi v rodine 😂

barbax
Odpoveď bola odstránená
Zobraz