Darček pre mamku na Vianoce

18. okt 2020

Ahojte baby. 🙂 Máte nejaký nápad na vianočný darček pre maminku? Čo kupujete tým vašim? 💙

mamanadruhuu
18. okt 2020

Opýtať sa mami čo má rada...
Sovky, plachta, nejaké pekné tričko alebo niečo z kozmetiky, alebo šatku, šál, niečo do kuchyne... Záleží aj od financií , možno nejaký wellness pobyt ..

tncka
18. okt 2020

Ja kupujem parfem,zasadne z tych drahsich,ldbo viem ze sama si taky nekupi. Za tie roky uz presne viem aky ma byt aby sa pacil 🙂

anile12
18. okt 2020

Ja som pred pár rokmi dala mamine spraviť foto knihu 😇 bola to veľká radosť plná spomienok.

uglybetty1234
18. okt 2020

ja som jej dala minule vianoce cd Karla Gotta - hocico s nim nie je nikdy krok vedla 🙂

tenerifka
18. okt 2020

Zalezi aj, kolko.ma rokov. Ak by som dostala cd Karla Gotta, tak sa asi odstrelim, mam 46 rokov

lenuska9999
18. okt 2020

Ja som máme minulý rok kúpila značkovú mikinu a bundu , inak som jej dávala parfémy. Záleží od tvojich financií. Môžeš jej kúpiť aj šperk, striebro napr nie je drahé

ruzasipova
18. okt 2020

Zmackovu mikinu/tricko. Citacku a knihy do nej.

rooberta
18. okt 2020

Ja mojej tento rok sonicku zubnu kefku a parfem ten musi byt kazde vianoce inak sa jej nerata 😁

macko1007
18. okt 2020

moja ma rada turistiku..tak som jej kupila turisticku bundu a ruksak 🙂 sestra jej kupila nove turisticke topanky 🙂 ak ma nejaky konicek skus nieco z toho vymysliet

columbine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
19. okt 2020

Inšpiruj sa svojou mamou co mà rada? Moja mà rada parfemy mà rada žltu mà rada kabelky ( minule dostala zltu znackovu kabelku) pacila sa jej nasa deka pod stromcek ( tree skirt) tak som jej zohnala podobnu. Velmi sa tomu potešila. Všimaj si svoju mamu jej vkus a ten darcek na mieru Ta napadne.

uglybetty1234
19. okt 2020

@tenerifka moja mama ma vyse 70, takze Gott je Top! 😂

tenerifka
19. okt 2020

@uglybetty1234 jasne, ved to pisem. Tu na koñovi moze mat jedna baba 40-rocnu mamu a dalsia 75-rocnu. A to je sakra velky rozdiel

kittykat22
19. okt 2020

A co masaze alebo vecera v dobrej restauracii. A mozno vylet? Napriklad taky vikend v Budapesti, Krakowe, Viedni?

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kubkovamama
19. okt 2020

Moja je "bio,raw,eko" 😂 takže mám to jednoduché v tom,že ak vyberiem čokoľvek v tomto duchu,bude mať radosť a zároveň to využije a nebude to len ďalšia konina na poličke.Takisto jej rada vyberám oblečko,samozrejme nie podľa môjho vkusu,na 99% je dobre,serepetičky do kuchyne-musia byť ale kvalitné alebo drevené, vyrobené ručne,to ona vie ocenit.Staci odsledovať čo ma mamka rada,ved ty ju poznáš najlepšie.Co sa týka napr.Vianoc, väčšinou dávam niečo obom rodičom spoločné,majú rovnaký životný štýl a využijú obaja

izasindlerova
19. okt 2020

Aký máš rozpočet? 🙂 keď niečo malé, tak kalendár so spoločnými fotkami alebo peknú šálu. Ja som raz kúpila ručne maľované misky s japonska a zožali úspech.

kika_flower
23. nov 2022
Používateľ kika_flower je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika_flower.

Kvalitnú sadu nožov, celokovaných, ktoré sú super dlho ostré..Viem, že by si ich naši sami nekúpili, tak kúpime im ich my. A naši celkovo radi varia, skúšajú niečo nové, takže pre nich super darček a hlavne si potrpia na kvalitu.