Darček pre svokru na Vianoce

pata_pajt
28. okt 2015
Používateľ pata_pajt je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pata_pajt.

Aký darček pre svokru? Ahojte 🙂 Hľadám nejaký tip na vianočný darček pre svokru. Poskladáme sa všetci dokopy ak by to bolo niečo väčšie... Ďakujemm

amalka4268
28. okt 2015
Používateľ amalka4268 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od amalka4268.

Pyžamo, dorgéria, knihy a taká klasika či chceš niečo extra? My sme hľadali len niečo ani nie že špeciálne, ale zaujímvé proste niečo čo by ju potešilo a objednali sme jej náramok z izlata tak dúfam že dojde v poriadku a taký ako na obrázku.

lumka5
28. okt 2015

Ahoj, takze: kavovar, servirovaci set, karafa, bytovy parfem, lepsia kozmetika (loccitane), fotokniha, kalendar s fotkami, jedalensky set, stroj na cvicenie, kvalitny kuchynsky robot, vyborny obchod potten pannen v centrali v BA, fen, kulma, sada uterakov, sperky - pozrite moloko.sk, pandora, hodinky daniel wellington, luxusnejsia nocna kosela (napriklad z Intimissimi). a tak dalej.. 🙂

lumka5
28. okt 2015

vynikajuce pre svokry je aj znacka kuchynskych doplnkov Joseph Joseph

acer11
28. okt 2015

hladného leoparda 😀

ewelyn3
28. okt 2015

Teflonovy obrus.….a moja svokra strasne rada sklada puzzle, tak aj tie dostane od Jeziska 😉

janinah
28. okt 2015

čo ty by si chcela ako svokra? ja určite nie veci do domácnosti 😠 ...víkendový pobyt,kvalitná kozmetika,šperk-nemusí to byť hned zlato,kabelka,niečo na oblečenie-ak poznáš jej vkus,kniha...

stratenanajdena
28. okt 2015

dobry vecer, nie je na zahodenie ani kalendar s fotkami, ak mate nejake spolocne dovolenky za sebou, pripadne ak ma svokra uz vnucatka, alebo aj teba s manzelom , ju, atd. nejake co budu mat pre nu vypovednu hodnotu. to je originalny darcek na cely rok a vzdy potesi. zavesny, na stol.... alebo wellness vikend, nejaka seria masazi predplatena...

luxus10
28. okt 2015

ak tomu vsetkemu kockovy cukor alebo inu podobnu bonbonieru.. 😀 😀 😀

monciky
28. okt 2015

mna ako svokru by ma potesila hocijaka malickost, trebars vonna sviecka alebo tak a urcite by som nebola ako moja svokra, ktora pri rozbalovani tanierov typuje, ze pekaren chleba? friteza? a podobne....🙂

bonaqa2013
28. okt 2015

ach tie darčeky na Vianoce. to je des, keď mám kupovať pre niektorých členov rod. , ktorých som nevidela celý rok.... Najradšej by som s tým prestala - aj tak sa netrafí do vkusu, veĺkosti...
pre svokru knihu - výber je veľký....

rebeka7501
28. okt 2015
julca15
29. okt 2015

Neviem, či má tvoja svokra rada levanduľu, ak áno tu je tip: http://skvelydar.sk/levandulovy-kosik-velky/p98...

jarusmischo
29. okt 2015

Ja idem kúpiť misky na suflé a ešte niečo k tomu, asi nejaký peknú kvalitnejšiu šatku.

anik56
30. okt 2015

To záleží aj od nej. Moja svokra nie je vďačná takmer za nič, ale asi pred dvoma rokmi sme jej kúpili vyhrievací vankúš na kríže a chrbát. A to je teraz jej "najlepší kamarát".

ckatka
30. okt 2015

@pata_pajt ja teda neviem ako u vas, ale my sa dost v ramci rodiny medzi sebou rozpravame,.... :D a s kym sa nerozpravam, tomu hadam nekupujem darceky 🙂)))))

ale nie, chcem tym povedat ze obvykle cez rok velmi lahko zistim, co dany clovek chce/potrebuje, a nemam problem skreckovat darcek aj tri-styri mesiace. Napriklad - svokra pouzivala strasne staru kuchynsku vahu a na velku noc sme spoku piekli cosi, a len tak medzi recou na nu volaco zahundrala,...tak mne hned zablikala kontrolka - a kupila som jej poriadnu, presnu, elektronicku na Vianoce. To bolo radosti. 🙂
Alebo, zafrfle ze ju bolia krize - sup jej poukazku na masaze.
Alebo, ma rada divadlo - kupte jej listky na muzikal, operu, cokolvek co by sa jej pacilo, ale sama si to mozno nedovoli.
Manzelovym rodicom zasadne kupujeme na vianoce zazitky - listky na Slnecny cirkus, koncert, vylet lietadlom, vikend v kupeloch...tesia sa 2x - prvykrat ked dostanu listky a druhykrat ked tam idu.

mart1na26
30. okt 2015

Dovolenku v Syrii 😀

jumama
30. okt 2015

Ak ma zahradu, a ak ma rada ozdobky do nej, tak hmyzi domcek, jedna pani na sashe predava krasne hlinene veci...

svetlana261
30. okt 2015

@pata_pajt jasom svokre vlani okrem nejakeho pulovra este termofor kupila, a to sa jej pacilo najviac 🙂

nikawero12
31. okt 2015

@ckatka to robíš veľmi rozumne, keď počas roka počúvaš ľudí okolo seba a ľahko prídeš na to, čo kto potrebuje, alebo po čom túži. Stači trochu empatie a záujmu o ľudí okolo seba a človek potom pred Vianocami nemusí kupovať totálne sprostosti, len aby sa niečo kúpilo.

nika185
13. dec 2023

@acer11 😂😂😂 dobrý nápad 😀