Darček pre 13 ročnú slečnu

staleja
23. nov 2020

Baby ja mam dvoch chlapcov, ale som krstná mamina 13 ročnej slečne a naozaj neviem čím by som ju prekvapila a urobila radosť. Keď sa pýtam jej maminky, tak odpoveď je stará známa, že si nemám robiť s darčekom starosť :(. Prosím poraďte mi po čom túžia vaše 13 ročné slečny. Ďakujem... +

anjelicek26
23. nov 2020

Moja ma 14 a teda ze by po niecom tuzila sa povedat neda... nove nausnice potesia vzdy, kludne vezmi nejaku bizuteriu s H&M, ak sa bojis, ze sa netrafis, tak pri kase maju poukazky na nakup 25e vezmi a si uplne za vodou a mlada stastna a vyberie si to svoje. Inak dcera dostane na vianoce anime zberatelske postavicky, veci na malovanie, hry na switch, ine moc asi ani nic, vsetko ma.

simsalabim
23. nov 2020

@staleja a preco sa jej neopytas sama? Napriklad moja mladsia je v mnohom uplne "nedievcenska". Nepotesi ju kozmetika, bizuteria ci oblecenie... napriklad ona je na knihy, takze poukazka do knihkupectva by u nas presla. Rovnako rada tvori a vyraba rozne vyrobky (keramika a tak) a zboznuje Harryho Pottera, tak nieco z toho smeru by potesilo ju.

negymama
23. nov 2020

jbl sluchadla, to skoro vsetky deti ocenia, ked pocuvaju hudbu alebo videa. a ako pise
@simsalabim je to inak strasne individualne, to tazko sa tak naslepo trafit so vkusom a zalubami... ja mam dve dcery 14a 16 rokov, a jedna paradnica, druha knihomolka, sperky ale napr. vobec obidve nenosia, malovatka nepouzivaju, len daco do vlasov. starsia ked mala 16 rokov , tak si pytala na narodeniny dedoles ponozky a knihu mi poslala link.

simsalabim
23. nov 2020

@negymama ano, mam rovnaku skusenost, tiez mam dve dcery...kazda ina v zalubach a vyslovene paradnica ani jedna.

marcellka32
23. nov 2020

Dedoles ponožky alebo fusakle...poukážku do HM či new Yorker

dundulica
23. nov 2020

@anjelicek26 proaím ťa tie zberateľské postavičky odkiaľ? aj môj by chcel, ale stoja nehorázne peniaze 😨

negymama
23. nov 2020

@simsalabim tak tu co ja volam "paradnica" tak to je skor v porovnani s druhou, inak sa vseobecne ich rovesnicky fintia viac. ale napr. tu mladsiu na narodeniny napadlo ze chce mat tie farebne vrkoce s kanekalon cijaksatovola, ...to by tu starsiu nenapadlo. mladsia si obcas aj skusa daco nagebrit na oci ci nechty. Obe maju radi pohyb aj kreslenie. Mame dve dievcata susedky ich veku...a tie len zaujimaju len vyjazdy na nakupy do mesta , na oblecenie, furt novo a nove veci. Moje ekologicky vychovane dievcata..ked pojdu sem tam do mesta , tak si donesu bambusove zubne kefky a sladkosti a oriesky z bezobaloveho obchodu a dve retro svetre zo sekaca.

petamich
23. nov 2020

moja 13 rocna sestra teraz riesi hlavne, ze si nema co obliect 😂😂 ale teda zvyknem jej kupovat bud nejaky spolocny zazitok napr. vylet alebo cez paintpeople sme boli malovat alebo napr. JBL bezdrotove sluchadla (tie cenovo dostupnejsie), xiaomi naramok/hodinky na meranie krokov (pretekaju sa s kamoskami a to rada podporim) alebo nejaku bizu

tilko
23. nov 2020

@staleja suhlasim s
@anjelicek26 ja mam 14 rocnu neter a darceky pre nu vzdy riesim H&M poukazkou alebo DM....ona si najlepsie vyberie co sa jej paci a prave hodi

anjelicek26
23. nov 2020

@dundulica Alí express, tu stoja 40€ tam 12€ proste mení o čom. Prišli teraz po dvoch týždňoch takže top. One piece a Naruto a tomu podobne zbiera👌