Darček pre 2-ročného chlapca

eva1235
21. okt 2023

Ahojte, viete mi poradit darcek pre chlapca 2 roky? Cena nerozhoduje 😊dakujem

pau_linka
21. okt 2023

@eva1235 napr. cykloodrazadlo 🙂

danyelia
21. okt 2023

Ahoj, to je dosť ťažká otázka, každému dieťaťu sa páči niečo iné 🙂 Jedno dieťa miluje Tlapkovú patrolu, druhé Avengerov, tretie skladačky, lego, autíčka, dinosaury, plyšáky, kreatívne tvorenie, maľovanie, knihy...My sme najnovšie kúpili auto-karavan, boli tam aj postavičky, bicykel, príslušenstvo, svietiace prvky a deti sa s tým vyhrali dosť. Ja keď neviem aký darček, vbehnem do Dráčika a čo sa mi zapáči, kúpim. Dnes je toľko možností výberu...

petamich
21. okt 2023

nas ma 2 aj cosi a ficia iba auta 😅 takze ma par takych tych realistickych od Bruder, domiesavace, bagre, kamiony, ine auta a vlaky

a okrem toho ho bavi este Albi Spievankovo a Doprava a odrazadlo (tak mozno fakt to cykloodrazadlo) a kupodivu aj kuchynka detska rad v nej vari

zuzikak
21. okt 2023

velke auto s ktorym moze ist aj do piesku, klasicke farebne drevene kocky, auticko kamion, ktory vezie dalsie auticka, idealne take nieco s cim sa vyhra "na pribeh". Napr. lod s postavickami piratov, policajne auto s postavickou policajta a psika a pod. U nas v 2.rokoch mal napr. aj uspech lekarsky kufrik, kde pri prilozeni stetoskop skutocne klepkal a baterka do ust svietila). Alebo aj detsky kufrik, kde si bude ukladat a prenasat veci. Mozno by ho zaujal aj plastovy nakupny vozik pre deti, kde si tak isto vela veci moze dat a prenasat. Alebo kludne aj riadiky (nemusia byt ruzove), kde bude akoze varit s nejakym plastovym jedlom alebo drevenym ci latkovym.

jaga18
21. okt 2023

Náš 2 ročný ma rad lego duplo, rôzne autá, spomenuté Bruder sú naozaj top, stavebnice, hlavne také tie drevené, kde si postavia domčeky, cesty, dopravné značky, semafory... Na cykloodrazdale jazdí denne, chodíme aj na rampy, tak ak má odrazadlo, tam štýlová prilba či chrániče isto potešia ... my sme teraz kupovali už bicyklik 16tku z exisportu, taky istý má sused a nas si ho rád požičiava a skúša už jazdiť. Kuchynku má tiež z ikey, no už ho omrzela, len na ňu sadá prach.