Darček pre 30-ročného muža k meninám

avamal
20. sep 2023

Ahojte, poraďte nejaký darček k meninám pre muža (30). Sme spolu len krátko a čoskoro má meniny, ja netuším čo mu dať, keďže sa ešte veľmi nepoznáme niečo univerzálne čo poteší, neurazí a zároveň nepôsobí vtieravo?🙏

aaaa1111
20. sep 2023

peniaze, tym nic nepokazis

rebeca89
20. sep 2023

@avamal vouchery do kina?

deti95060810
20. sep 2023

peniaze? to sa mi moc nepáči, skôr poukážku do obchodu - napr. Martinus...

pribinak
20. sep 2023

Pizzeria + pivo

domkakvet
20. sep 2023

@aaaa1111 tak peniaze by som mu urcite nedavala, obzvlast nie ked su spolu kratko a ani sa dobre nepoznaju, staci cokolada.

avamal
autor
20. sep 2023

@aaaa1111 peniaze určite nie, to je zase extrémne neosobné a priamo z toho srší "netuším čo by ti urobilo radosť" a navyše nedať málo ale zasa ani veľa, na druhej strane v tomto jedinom som si istá, že by ich ani len neprijal nakoľko si je vedomý toho, že je na tom finančne podstatne lepšie než ja. Ale vďaka za radu.

avamal
autor
20. sep 2023

@domkakvet v čokoláde je zasa problém, že on vôbec nie je na sladké 🥹

aaaa1111
20. sep 2023

peniaze su ok, vsak chlap sa potesi, ze na neho nezabudla a on jej za tie peniaze daco kupi, alebo ju niekam zoberie. ja mam darcekov plno v krabici v pivnici, ktore som ani nevybalil, tak to je s darcekmi

avamal
autor
20. sep 2023

@pribinak toto je dobrý nápad, ibaže je to taký bežný program, že ani nepostrehne že to bolo k meninám, ale ďakujem

avamal
autor
20. sep 2023

@aaaa1111 len to, že to takto funguje u teba neznamená že je to tak u všetkých a keď si ich ani nevybalil tak ti zrejme darovali blbosti. A presne tomu sa chcem vyhnúť .. a určite nechcem aby tie peniaze minul na mňa

domkakvet
20. sep 2023

@avamal tak slany balicek, oriesky, tycinky a pekne zabalit.

avamal
autor
20. sep 2023

@domkakvet ďakujem, toto asi risknem 🙂

aaaa1111
20. sep 2023

@avamal tak jedine nejake potraviny alebo alokohol, proste daco, co mu chuti. alebo nejake oblecenie, ak si potrpi na kontretnu znacku

viestta
20. sep 2023

@avamal ked je masozravec, tak nejake fajnove udeniny v "darcekovom" baleni. Chlap sa klobaske potesi viac ako cokolade.

koniarova
20. sep 2023

Žreby.

zanet266
20. sep 2023

Ak je to tvoj ,,frajer,, tak mu daruj darčekový poukaz napríklad pivný kúpeľ pre dvoch,alebo večera... žiadne blbosti,ale zážitok s tebou

lindous
20. sep 2023

My sme boli “spolu” veľmi krátko (iba randili),keď oslavoval prvýkrát meniny, prišla som s čokoládou, lebo som vedela, že je na sladké a ešte bol aj prekvapený, že on zabudol, že má meniny 😂😂 inak by som siahla po nejakom craftovom pivku alebo dobrom víne… ak ani alkohol nie, tak fakt asi nejaký mini darčekový balíček zo zaujímavých snackov, prípradne ako taký neutrálny darček mi napadá este nejaká chlapská kozmetika od AngryBeards, ktorá príde aj super zabalená.. ale nič premrštené a extra by som asi neriešila 😅 prípadne navariť niečo čo ma rád a spraviť si to trošku výnimočne romantické… ale teda my meniny celkovo veľmi neriešime

isadoraisa
21. sep 2023

@avamal ja by som ho pozvala na dobru veceru, kedze ste spolu kratko a su to ,,len" meniny 🙂

dusankomoj
21. sep 2023

@avamal daj mu nejaké vtipné,alebo personalizované tričko.

rebrambora
21. sep 2023

Ja vidim oslavovat meniny ako nezmysel, ale budiz.
Pouci ho von.

hortenziaj
21. sep 2023

Môj dostal na narodeniny oriešky a parenicu, potešil sa. Proste to co ma rad. Meniny som neriešila.

jaskolka
21. sep 2023

My sme boli teraz už s manželom spolu mesiac, keď mal meniny. Kúpila som mu dve plechovkove alko pivá, plechovku nealko Radler a Delí tyčinku. Zviazala som ti spolu ako balíček. Hotovo, vybavené.
Podľa mňa takým niečím ako jedlo, teda pochutiny nič nepokazí. Keď nemá rád sladké, tak potom slané veci, čipsy, tyčinky, slané krekry..