Darček pre 8-ročnú slečnu

stannuska
31. dec 2023

Ahojte, prosím poradte čo kúpiť 8ročnej slečne 🙂 vôbec neviem čím potešiť. Ma narodeniny. Ďakujem za pomoc

lenka2710
31. dec 2023

@stannuska moja teraz dostala na Vianoce Bitzee, taka bola šťastná, že až plakala, veľa dievčat v okolí to dostalo na Vianoce! Potom dostala síce Lego pre dospelých ale zvládla to super, kyticu lucnych kvetov, už ich mám aj vo váze 😅

madeincssr
31. dec 2023

@stannuska skus zistit od jej maminky, na com teraz fici ta mala. To sa dost meni.

lenka2710
31. dec 2023

@stannuska alebo určite nejaká kniha, spoločenská hra pre celú rodinku, puzzle, alebo niečo na výrobu sviecok, mydla, kluceniek atď, je toho strašne veľa

lenka2710
31. dec 2023

@stannuska moja bude mať zase meniny, objednala som jej to maľovanie s diamantmi, a ty si maminka toho dievčatka alebo niekto z rodiny?? Píšem co ma napadne 😅 fakt je toho veľa na trhu, len zistiť co by zaujalo, no 😉

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stannuska
autor
31. dec 2023

@lenka2710 ja som krsná mama. Sestra mi povedala co jej kupit, ale chcela som ju este niecim potesit 🙂

dadka1997
31. dec 2023

@stannuska no ja by som mala velku dilemu co kupit dievcatku ktore nepoznam,. .. aky mas voci nej vztah, keď nevies co ma rada a ides jej kupit dsrcek k narodeninám?