Darček pre chlapa na okrúhle narodeniny

sunshineka
18. aug 2014

Svagor bude mat narodeniny a nevieme,co kupit.Vsetko ma.Flasa alkoholu sa mi zda nie vhodny dar na okruhle narodky.Zaujmy nema ...

bubelko
18. aug 2014

kamaratovi sme venovali skolu smyku - teda len "darovaciu poukazku", datum si vybral sam.
muzovi sa teraz kamarati a rodina poskladala na hodinky - sportove, kvalitne, merajuce pulz a neviem, co vsetko k tomu.
okrem toho ma este napada vyletny okruzny let, skok padakom - neviem kolko ma svagor rokov a ci by ho to zaujalo. skuste sa viaceri poskladat na nieco zaujimave - vylet na lomnicak aj s manzelkou, vikend niekde v hoteli, ze im postrazite deti (ak maju)...

celasapremenim
18. aug 2014

da sa kupit aj hodina bagrovania :D

luckalucka83
18. aug 2014

presne, ja som mm kupila skolu smyku a bol nadseny a na dalsie narodky zase jazdu na formule 😉

kiki68
18. aug 2014

ta skola smyku je super,kamosi na tom boli,alebo nejaku jazdu na testovacom okruhu na nejaku formulu alebo nieco taketo. Zalezi co svagra bavi. Druha moznost,aby to nebola len trapna flasa,tak mojmu chlapovi kupili krasnu karafu na whisky aj s poharmi,ale fakt skvost. Ani nebola taka draha,ako mi potom banda prezradila,ale pritom kvalita a krasny dizajn. Samozrejme aj napln k tomu dostal. Zalezi ci chcete davat taketo konzervativnejsie alebo nieco origos.

drobcek26l
18. aug 2014

Toto sú moje doma robené torty z piva. Obe mali veľký úspech, jedna išla švagrovi na tridsiatku a druhá krstnému na päťdesiatku. Nieje to nič zložité

sunshineka
autor
18. aug 2014

Velmi ste mi nepomohli.ale aj tak dakujem.

katka253111
27. júl 2016

@drobcek26l kraasne 🙂 cim su obalene? V krepovom papieri,ci co ro je? A aj si piva nejako spajala?

drobcek26l
27. júl 2016

@katka253111 ďakujem za pochvalu. Áno pivo som omotala lepiacou páskou aby držalo pokope a potom je to obalené krepovym papierom, dookola je organza a v nej umelé kvety. Organzu a kvety som lepila tavnou pištoľou aby to riadne držalo. Ak to budeš robiť nezabudni si dať pod to nejaký pevný podnos, dosku aby si to mohla prenášať. Sa to nezdá ale je to riadne tažké.

zankapetro
27. júl 2016

@drobcek26l tak to je aky dobry napad na darcek🙂 Sa mi to urcite do buducna zide🙂

drobcek26l
27. júl 2016

@zankapetro aj mne sa to veľmi páčilo a ako dar to bolo veľké prekvapil. Uz dom take robila aj 15 ročnému chalanovi z coca vola plechoviek a teraz pôjdem robiť 1 ročnej neterke z ovocnych vyživ rak možno potom pridám foto. 😀

ladygina
27. júl 2016

@drobcek26l a to si iba čo naukladala na seba plechovky a nejako poprichytala a zabalila do krépového papiera??

drobcek26l
27. júl 2016

@ladygina prečítaj si vyššie už som písala postup. Musíš to polepit inak by ti to popadalo a pretrhlo ten papier.

katka253111
28. júl 2016

@drobcek26l super 🙂 a kolko.je v tej vacsej naspodu plechoviek? A omotavala si paskou len.ten vonkajsi okruh plechoviek,ci aj tie vnutorne plechovky,ked si ich ukladala? 🙂 priatel bude mat 39 este len.teraz v septembri,ale kedze stale tvrdi,ze nic.nechce a tak,tak mu vyrobim nieco taketo,co.necaka 🙂 na 37 mal.zase.slanu tortu 🙂

katka253111
28. júl 2016

A tu cocacolovu nemas.odfotenu? 🙂

hoffmanka
28. júl 2016

Tú by som chcela aj ja vidieť, tak ak ju máš odfotenú mohla by si ju sem pridať, aby sme ju videlai🙂 Ďakujem 🙂

womankc
28. júl 2016

@drobcek26l a tie poschodia myslím ten kontak hore a dole si ako upevnila aby sa to celé nehýbalo ?

womankc
28. júl 2016

@celasapremenim prosím ťa a kde ????

1radula1
28. júl 2016

@drobcek26l tieto torty sú parádne! ideme v októbri na oslavu 40tky k švagrovi. Tak to by mohol byť skvelý darček. Lebo už teraz si lámeme hlavu, čo mu vymyslieť originálne a nič nás nenapadá, ale toto je super 🙂 zrejme sa inšpirujeme 🙂

celasapremenim
28. júl 2016

google
http://www.zazitkydarceky.sk/netradicne_zazitky... napr. tu, ale ma to urcite viac firiem v ponuke uz

womankc
28. júl 2016

@celasapremenim Ďakujem

drobcek26l
28. júl 2016

@katka253111 fuha v tej spodnej časti bolo myslím že 12 alebo 14 pív ale už si to presne nepamätám. A omotavala som to hoc ako ma napadlo bolo to riadne polepene s stačí len jednotlive poschodia nakoľko je to dosť tažké tak tie poschodia mi na sebe dobre držali.
@hoffmanka
@womankc coca colovu mám niekde odfotenú skúsim ju sem v priebehu hodinky šupnúť ak nájdem a ďakujem Vám pekne

melynda
28. júl 2016

@celasapremenim váu! to naozaj aj takéto niečo existuje? to by bolo pre môjho otca ako stvorené 🙂 žeby darček na vianoce???

zankapetro
30. júl 2016

@drobcek26l bolo by super super keby si pridala aj tu fotku ked ju spravis, som na nu zvedava🙂

katka253111
31. júl 2016

@drobcek26l super,snad ju najdes 🙂

maminecka266
31. júl 2016

nedavali ste niekomu v rodine zazitkovy darcek? napriklad take lietanie v tunely? zda sa mi to ako celkom dobry napad, len sa obavam reakcie ☹

drobcek26l
12. aug 2016

@katka253111 :
@hoffmanka
@zankapetro tuto som urobila teraz neterke na 1 rocik. Keksy Marina a ovocne vyzivy 🙂

zankapetro
16. aug 2016

@drobcek26l sikulka si 😉 Vyzera naozaj super ta torta, niekedy to musim vyskusat tiez nejaku taku spravit🙂

katka253111
19. aug 2016

@drobcek26l mojaaaa pre priatela na septembrove narodky 🙂 budeme prec ,tak som si ju pripravila v predstihu 🙂

drobcek26l
19. aug 2016

@katka253111 jejko, super táto je perfektná, budem mat ďalšiu inšpiráciu do zbierky. Myslím že priateľ sa isto poteší!

katka253111
19. aug 2016

@drobcek26l dakujem 🙂 len ja truba som lepila aj sviecky taviacou a skoro sa mi roztopili 😅😅😅😅😅