Darček pre chlapca na prvé sväté prijímanie

erika2111989
25. jún 2021

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť dobrý tip na darček pre chlapca na prve sväté príjimanie?

marci77
25. jún 2021

@erika2111989 komiksova biblia napriklad alebo bibliu pre deti ....zvysok by som sa poradila s rodicmi .....lebo napr. hodinky deti skor nosia teraz smart hodinky, ale dost mozne, ze take uz ma ......alebo prispiet financne na nejaky iny darcek

pa_tricia19
25. jún 2021

@erika2111989 my sme mu urobili tortu z Kinder cokoladiek a do obálky sme.mu dali voucher na motokáry..

martyzpp
25. jún 2021

@erika2111989 ja uz som dala detsku Bibliu pred dvoma rokmi jeho sestre, takze som rozmyslala co by som dala chalanovi. Napadli mi kopacky na futbal, tak som sa sestry spytala a povedala, ze super a ze on si chce aj na bicykel nasetrit takze mu dame aj nejake peniazky….radsej by som bola za darcek v nejakom nabozenskom duchu ale vobec mi nic nenapada, jedine ta Biblia ale uz ju maju 🤷‍♀️.

asenet
25. jún 2021

@martyzpp Ku kopačkám a peniazom môžeš "v náboženskom duchu" prihodiť aj dobrodružnú knižku Podivuhodné putovanie púšťou alebo Tri P (napr. tu zatiaľ nie je vypredaná: https://obchod.postoj.sk/produkt/podivuhodne-pu...), chalana to snáď aj zaujme ;)

ada85
26. jún 2021

Ja som kupovala síce dievčaťu ale pacilo sa knižku NEOPÍSATEĽNÝ +peniazky

evkamotka
29. jún 2021

Popozeraj v krestanskych kníhkupectvách sekcie literatúry pre deti. Krizik do izby. Chlieb. Ikona jeho patrona (spomienkovy predmet)