Darček pre dvojročného chlapca na krstiny

butterfly24
8. feb 2014

Ahojte žienky,rada by sm sa chcela spytat ohladne krstu,potrebujem napady....14.teho ideme s priatelom za krsnych rodicov mojej velmi dobrej kamarateke,krstniatko bude mat den pred krstom 2rocky,a tym padom potrebujem napady na darcek....na krst kupujem kosielku,sviecku,tortu a nvm sa rozhodnut medzi zlatym naramkom s platnickou alebo zlat.retiazkou??a narodeniny,co kupit??dakujem🙂

jul11
8. feb 2014

@butterfly24 zlato je taka klasika ale podla mna zbytocnost.ja by som to dietatu nexala iba to roztrhne strati alebo zje.mam rada skor prakticke darceky kedze to nie je novorodenec kde plienlky su super tak mozno odrazadlo,trojkoka,bicykel.a ak chcete nieco trvace ako spomienku tak spravte fotoknihu pripadne zalozte vkladnu knizku

martina364
8. feb 2014

ja by som dala ku krstu peniaze a k narodeninam hracku 🙂 oblecko nech jej kupia rodicia 😉

monicm
8. feb 2014

na narodeniny ako povedala jul11,odražadlo,trojkolku,nejakú hračku.a na krstiny som skôr za napr. vkladnú knižku,stavebné sporenie....................určite nie za zlaté retiazky.myslím si,že je to hlúposť pri takýchto malých deťoch.na prijímanie je to ok,ale nie na krst pri takomto malom dieťati,ako tu už bolo spomenuté,môže sa ľahko pretrhnúť,dieťa ju prehltne a podobne.prípadne sa popýtajte rodičov,či niečo doma pre dieťa nepotrebujú.možno dajú nápad,čo by sa im zišlo a vám to ani nenapadne

bombo
8. feb 2014

zlato je podľa mňa stará dobrá klasika, bude mať na pamiatku od teba, nemusí retiazku, náramok hneď nosiť
Kuk krstiny.sk, odrážadlo ... o rok ani používať nebude, o niekoľko rokov si nikto ani nespomenie, čo si kúpila

mata1001
8. feb 2014

Ja som kúpila vsetkym styrom krstnym detom zlatý privesok .Vobec som neuvazovala nad nejakym odrazadlom ci bicyklom .To su darceky na narodky ,nie ku krstu. Tot moj nazor.

123zuzana
8. feb 2014

@butterfly24 ahoj ak ti mozem poradit na tvojom mieste okrem tej kosielky sviecky a torty by som dala do obalky peniaze ked sme boli my na krstinach svagrinej (malemu babatku chlapcekovi) tak sme im dali kosik s kozmetikou a drobnymi hrackami boli tam aj nejake cajiky a vyzivky a v obalke 50e a este som spravila velku marcipanovu tortu ale to sme neboli krstny rodicia ale myslim ze by to bohate stacilo aj keby ano..
co sa tyka tych narodenin vhodne by bolo nejaka kuchynka alebo babika alebo kolobezka s troma kolieskami http://www.insportline.sk/6786/kolobezka-worker... alebo nieco podobne odrazadlo by som uz nekupovala skor je to pre mensie deti ked k nim chodite pravidelne tak by si mala vediet co ma a co nema mozno aj nieco na premyslanie napr puzzle deti ho maju radi alebo hoci aj nieco na oblecenie tak skus nieco vymysliet aj podla svojich financnych moznosti ps: zlato by som urcite nekupovala myslim si ze by ho hned nenosila(dost nebespecne) a potom neskor by sa jej ani nemuselo pacit a mat ho len ako spomienku zasite niekde v sperkovnicke to nema zmysel ja som rozhodne za prakticky darcek.. dufam ze som poradila pekny den 🙂

butterfly24
autor
8. feb 2014

Dakujem vam pekne🙂 chodim knim pravidelne,vseeeetko co ste spomenuli ma,od oblecenia az na rok dopredu,az po kuchynku ci penove puzzle....takze preto nvm🙂ale urcite sa poradim s bud.kmotrou:-) dakujeeeem

dari226
8. feb 2014

no my sme nedavno bodovali ked sme neterke k druhym narodeninam darovali smykacku maju velku obyvacku tak v zime tam a v lete vonku to bola obrovska radost a aj rodicia sa tesili ,ze ma novu zabavu 😉

butterfly24
autor
11. feb 2014

A žienky kt.ste krsne....mam na vas otazku🙂 mozno blbu,ale stresujem🙂 darceky co sm kupila teda konkretne mam na mysli retiazku ku lrstu co sm kupila,ked jej to podam co povedat....hm???