Darček pre otca na 60. narodeniny

vladka276
8. sep 2014

Prosím, poraďte nejaký darček otcovi k 60 narodeninám. Budem vďačná za každý nápad!! Ďakujem 🙂

katharrina
8. sep 2014

Ahoj, my sme kúpili TV, aj svokrovi a aj otcovi. Švagriná zas urobila tortu z rôznych pív, keďže starký rád pije pivko. 🙂 Hádam som pomohla 🙂

jerryjanka
8. sep 2014

zážitkový darček - tam vyberieš fakt všeličo

jasminet
8. sep 2014

moj otec teraz oslavoval 60 rokov - urobili sme mu fotoknihu - od narodenia po terajsok - cely zivot na 240 stranach + velmi kvalitne vino (ako vinar ocenil), hrceky na kavu a 60 likerovych praliniek s monogramom a cislom 60 😉

0silvia0
8. sep 2014

@vladka276 bolo by fajn, keby si svojho otca trochu predstavila, každý je iný a každému sa hodí iný darček. Napíš, či je tvoj otec záhradkár, turista, rybár, alebo či pestuje gaučovú kultúru, alebo má rád adrenalín, od toho sa odvíja ďalšie rozmýšľanie nad darčekom. Mimochodom, my sme otcovi k 60-ke kúpili notebook.

budesvadba20
8. sep 2014

podľa mňa je fajn aj bicykel, aby v dôchodku viac športoval a nielen sedel pri telke🙂

janickacrazy
8. sep 2014

@vladka276 Ja som otcovi napísala básen, v ktorej som humorne okomentovala celý jeho život od nar. až po 60tku. Malo to úspech. Ešte k tomu dostal aj krížovkársky slovník, lebo rád lúšti krížovky.