Darček pre svokru

simona1493
27. okt 2015

Ahojte moja svokra ma v nedeľu narodeniny a ja ešte nemám darček, poraďte mi prosím, co by som mohla 52 ročnej žene kúpiť, uteráky osušky má milión, kozmetiku tiež, a je dosť kresťansky založená. Ďakujem za každý nápad.

maajak
27. okt 2015

Ak rada čita, odporučam "PERLA V PIESKU"

inka04
27. okt 2015

Ročné predplatné katolíckych novín🙂

janka743
27. okt 2015

blíži sa advent.. čo tak adventný venček? vianočné koledy... vitamíny ...

evi_b
27. okt 2015
Používateľ evi_b je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evi_b.

My sme sa všetci spolu poskladali a kúpili sme jej retiazku http://izlato.sk/zlato/retiazky/s-priveskom/privesok-s-retiazkou-heart-p102077.html . Bola to náhoda lebo na Vianoce rok pred tým dostala naušnice s tou zelenou a pekne to pasuje 😉 tak sme to vzali a bola nadšená tak snáď to nehrala 🙂

pribinak
27. okt 2015

nejaku sadu kucharskych knih, napr kamila magalova a jej tv show, ja som to kupovala mojej svokre

simona1493
autor
27. okt 2015

maajak ta kniha je dobr napad je spojena s bibliou? alebo?

esterba
27. okt 2015

@simona1493 moj muž by povedal, ze novu metlu... A moja mama je blazon do upratovania a este by sa aj potesila 😀 no v skutocnosti sme kupovali jednej kabelku a druhej sadu kozmetiky, taku znacku, co vieme, ze ma rada.

maajak
28. okt 2015

@simona1493 ano je to perfektne spracovany pribeh o zene zo SZ, tiez odporucam Perla z Moabu-to je o Rut a jej svokre Noemi. Ale taky dej, ze som kazdu volnu chvilu musela citat. 🙂 vydavatelstvo Kumran.

tinqua
28. okt 2015

Vyskusaj fotodarcek s vnucencami, pripadne limitovanu verziu nejakej svatej knizky, v takej pante kupis naozaj krasne kusky...ja okrem tohto vzdy kupim nejaky zaujimavy crepnikovy kvet len tak k darceku este