Darčeky pre 6 - 7 ročné dievčatá na Vianoce

nikaroxy
2. dec 2020

Poradte mi co kupujete pre 6-7 rocne dievcata na Vianoce. Hry,nieco na citanie,precvocovanie...co ich teraz vepmi bavi?🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

bibka26
2. dec 2020

@nikaroxy ja mam dobre skusenosti s klasickymi omalovankami nieco co v sucasnosti ,,fici" frozen alebo labkova patrola k tomu kupit farbicky a je to precvici si tahy ruky aj sa zabavi u nas sa to osvedcilo 🙂

h2
2. dec 2020

@nikaroxy Pred pár rokmi som kupovala neterkám (mohli mať vtedy cca toľko rokov) túto logickú hru:
https://stolove-hry.heureka.sk/mindok-smart-cer...
Véééľmi ich to bavilo.

bagre
2. dec 2020

@nikaroxy spoločenské hry podľa toho čo obľubuje, knihy, lego, nejaké výtvarné pomôcky, my sme v tom veku fičali na schleich zvieratkách

nikaroxy
autor
2. dec 2020

@h2 pozriem ich..nieco by sa isto take hodilo🙏🏼

nikaroxy
autor
2. dec 2020

@bagre ona velmi zvieratka nie..pacili sa jej toe LOL babiky ale uz skor nieco ine som chcela ako hracku

saluda
2. dec 2020

@nikaroxy ChiChi love havko 🙂

alexk12
2. dec 2020

@nikaroxy monsterhigh a ever after high barbiny klasika je od 6+ čiže 6,7 ideál staršiu ako 8 by to už asi nebavilo

nikaroxy
autor
3. dec 2020

Skor som myslela ze rada vyraba kadeco ale tie boxy su vraj dost o nicom co si v draciku. Teraz somnsa dozvedela ze chce nieco od Harryho Potera..Tak nejako pojdem tymto smerom. Ju Lego napr velmi nebavi. Jento take ze stale je to dieta ale uz treba aj nieco naucne. Knizky prvacikom kupujete ake????

bibka26
3. dec 2020

@nikaroxy tak na vyrobu a kreativitu my mame doma fimo hmotu kde si vie vymodelovat sama co bude chciet napr aj tu postavicku harryho a knihy mame hrave citanie s porozumenim zhodnotila by som ze je to primerane veku 7 rokov

simca06022011
3. dec 2020

no citam to tu :D a asi mam doma divne dieta. harry potter zacal byt trendy tento rok v skole, prvaci to nevedia este ani citat, ked tak videli v telke... . V prvom rocniku to boli barbie (nasa dostala zo Sashe krabicu so satami pre barbie na mieru, kedze barbie mala doma dost), lego, lolky-a nejaky pet shopaci ci co, hry este velmi nie, asi vtedy sme kupovali tik tak bombu a monopoly na hranie. A to moja velmi cita uz od 1 rocnika. Az potom dalsi rok nastupili hry ako brainbox... Ale hry: treba premyslat aj o tom, kto sa to bude s nou hrat.
Sety na vyrabanie u nas vobec uspech nemaju /dostala od deda piesok a do dnes je na povale/, omalovanky tak v skolke... Co sa tyka takychto aktivit tak skor tie velke omalovanky -super model, zvierata... s nalepkami, papiere na vystrihovanie, sablony na saty... alebo My little pony mavaju taketo nalepkove - to do dnes pouzivaju.
Knihy... podla toho ako je zdatna v citani, moju velmi bavili Zvieratka z kuzelneho lesa, Zvieraci zachranari, priatelstvo plne kolacikov a co ja viem co este... to su take male knizky, dost velke pismo sa mi zda. Ale asi najviac precitala az ako druhacka.
Naucne... treba jej urobit radost, naucneho dostane v skole az az :D s tym nech sa rodica trapia :D ja to vzdy kombinujem, nejaku somarinu pre radost a napr. knihu.. ak neprecita tento rok, vytiahne ju o rok 🙂

lucass81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz