Farba ruží na k 18. narodeninám

swwan
31. máj 2017

Ahoj,chcem dať urobiť kyticu z 18-tich ruží🙂. Len mám dilemu,či sa hodia ruže červené alebo pre mladú radšej nejakú jemnejšiu farbu,napr. ružovú. Poradíte?🙂

dominika6
31. máj 2017

@swwan ružové

marse
31. máj 2017

@swwan alebo aj žlte..

meusicka
31. máj 2017

@swwan zalezi aj od toho co tou kyticou chces povedat. kvety maju aj svoj vyznam co sa tyka farby. skus si pozrie niekde na nete a mozno sa rozhodnes pre nieco uplne ine.
cervene by som ja nedala, lebo to je skor farba vhodna pre milencov, vyjadrujuca lasku, vasen.
skor potom ta ruzova alebo biela, alebo este su tie krasne ruze v odtienoch do zelenkava. a dnes maju aj uplne vysinute farby, pomocou potravinarskj farby sa ruzicky daju nafarbit aj do farieb duhy.

l3yla
31. máj 2017

ja som dostala na 18stku 18 ruží-červených 🙂

siskaca
31. máj 2017

@l3yla ja takisto😁

l3yla
31. máj 2017

@siskaca červené sú proste klasika 😅

dominika6
31. máj 2017

@swwan
inak najnovšie sa dávajú takéto kytice

grandzero9
31. máj 2017

@dominika6 to sa teda davaju, aj su krasne, ale tie cenove palky. Tiez som takuto kyticu chcela od polovicky, ale ked som si zistovala ceny, tak som si to radsej pekne krasne rozmyslela. Zbytocne vyhodene peniaze, ktore sa daju lepsie a efektivnejsie vyuzit 😉

dominika6
31. máj 2017

@grandzero9 sú jedinečné 🙂

lady083
31. máj 2017

my sme dali dcere k 18. ruzove.

miriam11
31. máj 2017

@swwan keby nebol internet aku by si dala?

nikenzi
31. máj 2017

Kúp kyticu zo stúh. Sú krásne a bude to mať "navždy". 🙂

elysiacik
31. máj 2017

Podľa mňa sa takéto kytičky zo stúh hodia iba na svadbu :/ Ja osobne som to ešte nevidela nikoho dávať ako darček k narodeninám aj keď sú tie kytičky naozaj krásne. A ružičky by som asi dala biele, tie sú podľa môjho najkrajšie a pre takú mladú dievčinu sa aj najviac hodia

zbytocna
31. máj 2017

Za tu cenu, co das za kyticu, uz kupis nejaky sperk, co zostane navzdy. kytice vyschnu, zabudne sa na to... lenze pri pohlade na sperk si vzdy spomenie, ze to ma od teba, na 18. Napr. taka Pandora nikdy nesklame. ale tot moj nazor ;)

fomelka
31. máj 2017

Podľa mňa kvietky k 18tke patria 🙂 Nevravím, že nie je dobrý nápad aj ten šperk ale keď tak kúpiť jedno aj druhé ale kvety by som nevynechala. Patrí to k tomu a myslím, že aj tie vedia potešiť aj keď potom vyschnú. Skús to teda možno nejako skombinovať. A farbu by som dala možno tú bledú ružovú alebo biele 🙂

lorela
31. máj 2017

@swwan Pri výbere farby ruží by som brala do úvahy, aký typ dievčaťa je mladá slečna - jemná éterická víla, romantická duša - v tom prípade ruže v nežných pastelových farbách, možno kombinácia smotanovej s ružovou. Alebo mladá odvážna rebelka? Krvavočervené ruže by boli v tomto prípade jasná voľba 🌹.

lady083
31. máj 2017

ja som za zive kvietky 😊 osemnastka si to zasluzi, aj ked zvadnu.

swwan
autor
31. máj 2017

Ďakujem🙂,potrebovala som aj názor iných😉
Tak budem voliť tu ružovú🙂

lenqua_12325
11. júl 2019

Kytica zo stuh je zbytočný chytac prachu. Zvoľ tu ružovú. To bude pre mladé dievča najvhodnejšie. Červené rúže jej daruje muž jej života 🙂

kikuska1010
25. okt 2020

Ja som mala od maminy 18 bielych 🙂 na 18 tku ... skoro pred 5 rokmi