Je krajšie meno Alica alebo Linda?

melisa123
15. jún 2015

Čauko baby, termín pôrodu sa mi blíži a stále nie sme rozhodnutí ake meno dáme dcérke. Vo finále mame Alicu a Lindu, poraďte 🙂

lilimoni
15. jún 2015

@melisa123 mala som na zs Lindy a vsetko cigane 😠 radsej Alica 🙂

mima89
15. jún 2015

Linda

hennyinnsbruck
15. jún 2015

@melisa123 Linda 🙂

lenka674
15. jún 2015

Linda

sosofifo
15. jún 2015

Pozrela som do knižky, čo súvisí s numerológiou. 🙂 Alica - pravá žena, odmlada talentovaná a cieľavedomá. V živote prekoná rad zmien vo svojom vývoji, možno sa aj viackrát vydá. Inteligentná, so zmyslom pre humor. Meno vhodné pre všetky znamenia. Linda - krásna, cieľavedomá. S obrovskou vnútornou energiou. Niekedy sa bude zdať necitlivá, ale často je to iba obranná maska. V baranovi je priama a odvážna, V levovi senzitívna a majetnícka, v Strelcovi rada cestuje a poznáva cudzie krajiny až do vysokého veku. V škorpiónovi býva bezohľadná a zvykne si privlastňovať cudzích mužov. V Rybách býva nadaná, dobre ovláda rétoriku a je intelektuálka. V Panne býva nezdravo čistotná. V ostatných znameniach je neústupčivá. Toľko pre zaujímavosť 😉

sayurinka
15. jún 2015

Linda 🙂

zrka
15. jún 2015

Alica

martina646
15. jún 2015

LINDA, aj my mame a som rada, ze sme take meno vybrali 🙂

bonaqa2013
15. jún 2015

Linda. Rozmýšľala som dať poslednej dcére, ale mm si presadil svoje.

aniele
15. jún 2015

Je to na vás, ale ja by som dala Alicu. Línd je veľa 🙂., pred pár rokmi boli v kurze. Ja osobne by som nebola rada, keby som zavolala na dieťa a otočila by sa polovica ihriska. Nie som však ani prívrženec extra exotických mien, pri ktorých sa musíš pýtať, ako sa to vlastne píše, prípadne vyslovuje, a rodičia z nich potom vytvárajú neskutočné zdrobneniny typu Raňko (Reinhardt) alebo Kjarinka(Chiara).

erinkamaminka
15. jún 2015

alica

evita_g
15. jún 2015

Skus trik s mincou. Kazdej strane prirad jedno z mien a ked ju vyhodis do vzduchu, v ten moment budes vediet, ktore meno si zelas, aby padlo 🙂

lejlla
15. jún 2015

Ja som za Lindu 👍

katika55
15. jún 2015

Alica... a myslím, že sa hodí ku každému priezvisku. 😉

andelok
15. jún 2015

podla mna Alica je originalnejsie 🙂

lalinko2010
15. jún 2015

@melisa123 OLÍVIA - a máš po probléme, keďže sa nevieš rozhodnúť medzi LINDA a ALICA, nájdite tretie meno.

pribinak
15. jún 2015

Toto je dost off topic, ale musím sa spýtať: to sa fakt rozhodnes na základe hlasovania bab na internete?
Inak, tiez hlasujem za Oliviu ;)

lalinko2010
15. jún 2015

@pribinak presne si to vystihla, prečo xy žien má rozhodnúť ako sa bude volať moja dcéra....náhodou sa ma dcéra spýta - mama ako na základe čoho si mi vybrala toto meno? odpoviem - vieš kočky na MK hlasovali a dávali typy že ako sa máš volať.... 🙄

aknaj
15. jún 2015

a ktoré sa viac hodí k vášmu priezvisku ? najlepšie je riadiť sa podľa toho

ale ... mne sa nepáči ani jedno 🙂
Linda mi vždy pripomenie psa, lebo už som viac takto pomenovaných psov videla
no a Alica .... Alica - palica .... nemôžem si pomôcť, ale toto ma napadne vždy ... a to máme Alicu v rodine

ak sa nemôžeš rozhodnúť medzi dvoma menami, radšej si vyber nejaké iné 😉

elise
15. jún 2015

Ja som linda a nikdy v zivote by som to meno dcere nedala, cely zivot som tym trpele. Je pravda za v case ked som sa narodila boli sme 2 v meste s tymto menom. Skor alica to je krasne meno.

elise
15. jún 2015

Decka si nasli vyhovirky ked bezal film o linde karatistke na babete smiali sa mi ze kde msm babetu a vyspevovali tu melodiu. Potom z pacha pesnivka lindajlindaj lindaj daj. Linda pinda.....decka su krute dnes nenavidim svoje meno aj ked obcas ocenujem ze je ibe ako maria....

lenuskajn
15. jún 2015

Linda sa mi velmi paci,len si nemozem pomoct-Linda (pinda)😀

elise
15. jún 2015

Pisem cez tablet tak sa ospravedlnujem za preklepy

malabiba
15. jún 2015

Linda, máme v rodine- mladá dáma, už šikovná detské lekárka 🙂 .....ktoré znie vám lepšie

tomiholjubavi
15. jún 2015

@melisa123 tiez som za alicu 🙂 lindy poznam aspon 4 a alicu ani jednu 🙂

tslobik
15. jún 2015

Alica je veľmi pekné meno, poznám tri.....

sense
15. jún 2015

Alica

ruthmaria
15. jún 2015

trochu nerozumiem otazke,

to akoze cudzi ludia ti maju pomoct vybrat meno pre tvoje dieta?

nice202
15. jún 2015

Ani jedno sa mi nepaci.

henikav
15. jún 2015

Pôvod a význam mena Linda

2. September

Pôvod mena zo španielského Linda, čo znamená krásna.

Toto žieňa sa iba tvári ako dobráčisko od kosti. Svojou ľsťou a pretvárkou si získa mnoho priateľov, ktorí jej slepo dôverujú. Myslia si, že ju poznajú, no v skutočnosti ani nevedia komu sadli na lep. Bohužiaľ akékoľvek tajomstvá prezradíte tejto žene, časom určite vidu najavo. Samozrejme zneužité a použité proti vám. Ona v skutočnosti ani nie je tak zlá, ale jej veľká túžba po sláve ju núti robiť činy, ktoré by možno nikdy neurobila. Je schopná zničiť aj dlhodobé priateľstvá a potopiť najlepších priateľov. Týmto štýlom sa určite dostane raz tam, kde chce. Nebojí sa prehry, tú berie ako súčasť svojho života, alebo ako pohonnú látku, ktorá ju viac posilní a ženie dopredu.

Workoholik a egoista ako je táto žena, veľmi nebazíruje na dlhodobých partnerských vzťahoch. Dá prednosť krátkodobým známostiam. Za ten čas nestihne sa citovo zaviazať, ale možno sa jej podarí získať dôležité informácie.

Typickou farbou tohto mena je žltá.

Pôvod a význam mena Alica

6. September

Pôvod tohto mena zo starofrancúzskeho Aaliz.

Asi všetci poznáte rozprávku „Alica v krajine zázrakov“. Toto žieňa zažíva neuveriteľné príbehy počas svojho života. Jej život je zaujímavý, plný zážitkov a zmien, ktoré ju nútia neustále sa niečomu prispôsobovať. Asi je to jej zvedavosť, ktorá ju samotnú neraz prekvapí. Rodičia sa o ňu nikdy nebáli a ani nemusia sa báť, lebo svojou výrečnosťou sa vo svete nikdy nestratí. Vie sa vynájsť v každej situácii, je nesmierne inteligentná. Skôr v oblasti lásky je nesmelá a zraniteľná. Partnerovi sa oddá celým srdiečkom, pokiaľ však natrafí na toho nepravého, môže sa stať, že ju bude využívať a ona to nebude láskou k nemu ani vnímať. V tomto prípade jej pomôžu priatelia od ktorých si nechá poradiť.

Tým, že si život vychutnáva plnými dúškami svedčia o tom aj jej plné albumy fotografií, ktorými sa veľmi rada pochváli. Určite stojí za to si vypočuť jej bláznivé príbehy. Ak by ste mali príležitosť stráviť s ňou dovolenku, tak ani neváhajte, pretože ona je záruka, že sa nikdy nebudete nudiť. Uplatnenie nájde ako reportérka, alebo dokumentaristka.

Typickou farbou tohto mena je fialová.

Osobnosť: Tá, čo cestuje.