Je krajšie meno Mia alebo Alica?

noram
5. apr 2015

Ahojte kočky, prosím Vás poraďte , aké meno sa Vám páči - Mia alebo Alica? Neviem sa rozhodnúť a pôrod za dverami . ďakujem vám vopred za vaše názory 😉 🙂 🙂

bobulatko
5. apr 2015

Kazdopadne Mia 🙂

zuzkagu
5. apr 2015

Ja som mala teraz vybrané Mia lenže meno neprešlo cez muža 🙂. Moja mama je zas Alica. To meno sa mi veľmi nehodí k malému dievčatku. U nas to vyhrala nakoniec Ela.

bianca
5. apr 2015

ja som vyberala podla toho ci bude meno sediet k priezvisku a ako bude to meno zniet ked bude z
mojej malej stara babka.Je pravda ze doba ide do predu a co je teraz smiesne pre 80 rocnu babku,za dalsich 80 rokov to uz nemusim platit ,no i tak som zvolila meno ktore bude normalne v kazdej dobe

katy2
5. apr 2015

Rozhodnes sa podla poctu hlasov na MK? 😉 To sa mozes rovno na porodnej sale spytat personalu, kto je za ake meno a podla toho sa rozhodnut.....

adulkas
5. apr 2015

My sme dlho hľadali, rozhodli sme sa Alicka, hovorím jej Eliši, po francúzsky ževraj, som rada, že sme sa takto rozhodli, bez urážky, susedia majú psa Miu tak za mna určite Alica, každý chváli

uhlikova09
5. apr 2015

každopádne mne sa Mia nepáči,príde mi to ako meno pre mačku 😕 mňaaaau Mia poď seeem,póóď,ná čiči 😎

lavinis
5. apr 2015

Obidve su super!
Napiste si to k priezvisku, ako to znie.
Inak fakt je nutné pisat, ako sa vola susedov pes? Nech sa vola aj Kristina Jozefina. A co?.

vierocka888
5. apr 2015

Presne tieto mena sa pacia aj mne. Plus spominana Ela 🙂 tazko sa bude vyberat 😀 co sa tyka toho psa.... Svokrina suseda cez plot ma dceru Jessicu. A pes mojej svokry sa vola rovnako. Ten trapas ked kricite na psa Jessinka, kde si? A susedina dcera sa vam ozve ze TUUU..... 😀 kazdopadne fakt vela spravi aj to,ako sa hodi ku priezvisku, ako pisala bianca. 😎

rencacaa
5. apr 2015

My sme mali psa Miu

imanuel
5. apr 2015

Alica. 😉

stepanka274
5. apr 2015

Mne sa viac paci Mia

evelynm
5. apr 2015

Alica je krasne meno, prijatelne v kazdom veku, hocikde na svete a v podstate sa hodi k akemukolvek priezvisku. Mia sa mi ani trochu nepaci, tiez sa mi hodi viac pre macku ako pre dievcatko. Ale suhlasim s tym, ze treba vyberat podla seba, nie podla nazorov na koniku.

gladiola25
5. apr 2015

Obidve sú pekné.

katka1981
5. apr 2015

Ktore vam je k srdcu blizsie. Priezvisko by som neriesila, ked sa vyda, asi si priezvisko zmeni. A ked ozaj nebudete vediet ktore, dajte Mia Alica a mate 🙂 Alebo Alica Mia. K nam ked sa zatulala jedna macka, kt. stale mnaukala, tak sme ju volali Mia. Ale poznam aj psa Sofiu a zily mi to netrha. Susedia mali psa Filipa a nespajam si to meno so psom. Ale dajte na svoje pocity, nie na to co vam kto poradi.

wewe22
5. apr 2015

ja som sa nevedela rozhodnut medzi sona a zoja stale som dufala ze ked sa narodi budem to tak nejak vedet ale nestalo sa nakonec som dala na vyber primarovi a ten navrhol sona lebo ze maju velmi dobru kolegynu ktora sa tak vola tak mam sonu 😀

slavkab
5. apr 2015

Mam krsniatko Miu a ine meno si pre nu neviem predstavit, dokonale sa k nej hodi, i ked to sa zisti az po case ako dieta rastie a prejavuje sa. Kazdopadne si myslim, ze sa dietatu hodi to meno, ake dostane, lebo vsetci si zvyknu. Skor pre psov by sa mali vyberat psie mena a nie ludske.

bebsi
5. apr 2015

podla mna alica. mia je teraz dost casta.

mima4
5. apr 2015

mia nie je skarede meno, ale kazdy to vyslovuje a bude vyslovovat "myja"...este pred to slovko dat pismenko "z"..no proste ja by osm ho nevolila.

krajsie je Alice, nie Alica...

anelehka
5. apr 2015

Alica,je to krasne meno,mam krstnu Alicu 😉

peneloppe
5. apr 2015

Mne sa pacia obidve. Ja by som ti poradila rozhodnut sa ked babatko uvidis. Podla mna budes hned vediet ake meno sa jej viac hodi. 🙂

l3yla
5. apr 2015

Pre mňa najdôležitejšie kritérium harmónia a zvučnosť mena, takisto meno reprezentuje osobu po celý život a verím ,že má hlbší význam. Preto by som sa nerozhodovala podľa počtu hlasov tu na MK ale prediskutovala by som to s partnerom 😉

bonaqa2013
5. apr 2015

Mia

sardinka333
5. apr 2015

Alica....MOja mama má mačku Miu....ale závisí samozrejme aj od toho ako sa meno hodí k priezvisku.

mimi8814
5. apr 2015

Alica, Mii je uz vela

jessica1996
5. apr 2015

Mia

tamia
5. apr 2015

Alica

lalinko2010
5. apr 2015

Anna a rozhodni sa podla seba a nie podla druhych ake meno by dali svojej dcere, ver tomu ze tvojej dcere sa ani jedno meno nebude pacit co jej vyberies.... 😉

shania31
5. apr 2015

Z týchto dvoch Alica. Mia? Preboha to jak pre macku.

jahanka
5. apr 2015

Alicka je krasne😀 mam svokru aj neterku a obe su super!!!

dollynkaa
5. apr 2015

Mia!!! aj ja som chcela.krasne meno.ale priatel vybral Melissu ;)