Koľko eur vás stáli svadobné obrúčky?

lia2022
25. júl 2022

Ahojte,
Viem že to je individuálne podľa veľkosti a aj celkového vzhľadu obrúčok ale len tak aby som mala lepší prehľad koľko by to vyšlo peňazí, by ma zaujímalo koľko ste investovali do ZLATÝCH obrúčok.
Ďakujem krásne za každú odpoveď a prajem pekný deň.

lia2022
autor
25. júl 2022

@lia2022 a napr. ma ani nenapadlo že by sa dalo aj tak spraviť čo niektoré ženy písali, že dali zlato čo mali doma a nenosili a potom k tomu ešte doplatili. Takže super a ďakujem 🤭

simona92101
25. júl 2022

@lia2022 z bieleho zlata,muz obycajnu hladku a ja s kamienkami,ale su tensie,nechceli sme hrube.cena cca 500e

a_adamcova
25. júl 2022

@diaszoky tak ja mám zásnubný s ružového zlata, takže preto sme zvolili aj obrúčky, a chcem ich nosiť spolu na jednom prste, takže vyslovene som hľadala tenké, priateľ ma zase malé prsty - krátke, takže tiež by mu hrubšia nevyzerala dobre ☺️

karelova
26. júl 2022

No my sme za obrucky dali celkom dosť.. 800e dokopy... A uz to aj ľutujem, neprídu mi hodné tej ceny...

thoughtfulweirdo
26. júl 2022

200€ obe dokopy, obyčajný hladký krúžok zo žltého zlata 🙂

alexka89
27. júl 2022

Do 500€ pred 3rokmi ale my sme mali z miestneho časopisu kupón na zľavu v tom zlatníctve tak by nás to bolo viac vyšlo

renatamate
28. júl 2022

Zlate, hladké, vnútri gravírovanie 500€. Pred týždňom došli

beata_k
28. júl 2022

@lia2022 Skus pozriet wolfram alebo titan. Oproti zlatu su dvrdsie a dost lacnejsie. Rozdiel nepoznas.

simona1994
31. júl 2022

My máme obrúčky z bieleho zlata a kúpili sme ich za 249€ plus sme museli doniesť 13gramov zlata keďže sme doma žiadne zlato nemali to som kupovala tiež a vyšlo nás to na cca 400€
ak by sme zlato nemali tak by cena vyšla 1200€

hadecka39
5. jún 2023

Koľko ste boli ochotní investovať do svadobných obrúčok vy? 🙂 My sa stále rozhodujeme, už sme prešli aj zopár zlatníctiev, ale z niektorých sme mali úplne zmiešané pocity, ani prístup sa nám nepáčil, tak stále sa rozhodujeme odkiaľ a za koľko vziať.

marylinmary
5. jún 2023

@hadecka39 Tak ono asi aj zalezi na tom, co sa vam osobne paci 🙂 Kazdy ma ine preferencie, niekto sa ozaj tuzi len vziat a je im v podstate jedno, co budu mat na prste po zvysok zivota 😀 Ini si potrpia na estetickej stranke aj pri tomto 🙂 My sme napriklad riesili v prvom rade to, aby nam riadne sedeli. To je asi velmi podstatne pri prstenoch vseobecne 😀

bucko555
5. jún 2023

Pred 13 rokmi, klasické žlté zlato , gravírovanie dátum sobáša plus sú trošku vyrezávané obe 200 euro ....a ani jeden ich nenosime muž kvôli práci nemôže a mne pribrali prstu takže som rada že sme.do nich viac neinvestovali

annamaria4
6. jún 2023

@marylinmary tak podla mna obrucky aj musia dako vyzerat, ved ju budes predsa nosit na ruke stale, dennodenne 🙂

hadecka39
6. jún 2023

No tak my nie sme nejak extra nároční zase 🙂 Áno, to je pravda, že ju budeš nosiť stále, ale zas tak podstatné to pre nás nie je, nepotrebujem na nej zrovna diamanty alebo čo 🙂 Hlavne, že sa bude dobre nosiť.

danajahotkova
9. jún 2023

@hadecka39 A materiál už aspoň premyslený máte? 🙂 Pretože to je dosť podstatná vec pri výbere, si myslím.

kikushaa
9. jún 2023

50€ gravirovanie a cistenie, mame po manzelovych starych rodicoch ❤️

denithestrange1993
9. jún 2023

Fuu baby,to davate ine palky. My sme pre 5 rokmi rokmi platili spolu 600 eur a to mame kombinaciu bieleho a ruzoveho zlata,netradicny motiv+ gravirovanie

annamaria4
12. jún 2023

my sme si davali robit z bieleho zlata, mali sme takuto predstavu od zaciatku 🙂 velmi sa mi paci, ako to nakoniec vyslo. akoze rozhodovali sme sa hrozne dlho, ze kde si ich dat spravit, ale od zaciatku sme vedeli ake, aspon v tom sme mali jasno 😀

hadecka39
19. jún 2023

@annamaria4 Tieto sa mi veľmi páčia, však aj som písala, že vlastne nič také preplácané ani nechceme. Niečo na tento štýl je úplne vyhovujúci pre nás. 🙂 Dámska obrúčka pôsobí jemne, žensky, to je hlavné 😀 Proste nič robustné na prste by som asi ani nezniesla.

danajahotkova
20. jún 2023

@hadecka39 Presne, tiež som za to, nech je prsteň čo najemnej nápadný :D
@annamaria4 Kde ste si ich dali robiť?

annamaria4
20. jún 2023

@danajahotkova rozhodli sme sa pre 3D zlatnictvo. akoze pozerali sme rozne, na vyber sme mali viacero moznosti, ale tu sa nam to najviac pozdavalo aj z toho hladiska, ze sme si nemuseli vyberat len z danej ponuky 🙂

tiezjedna
20. jún 2023

@lia2022 my sme to mali trochu inak. Moj prsteň stal cca 2500€ a manželov asi 250€🤣ja mám kombi zlato/diamanty, on chir.oceľ, a nenosí ho. Nikdy to ani v pláne nemal, berie ho len príležitostne. Vedela som, že ho nosiť nebude, neznesie na sebe nič. Ani hodinky. Preto nebol dôvod investovať aj do jeho prsteňa😁

danajahotkova
22. jún 2023

@annamaria4 Ako to myslíš, že ste si nemuseli vyberať len z ponuky? 🙂

bessie12
22. jún 2023

@danajahotkova myslim, ze to znamena, ze si prstene mohli dat vyrobit podla vlastnych predstav. Ked som bola s muzom na svadobnej vystave, tak nam bolo povedane, ze ak by sme si nevybrali prstene, ktore maju v ponuke, tak by nam vyrobili "na mieru" 🙂

danajahotkova
22. jún 2023

@tiezjedna Tak to áno, to si myslím, že sa vo väčšine prípadov takto rieši 😂 Chlapi si proste celkovo nepotrpia podľa mňa 😀 Tiež som chcela čo najkrajší proste. Keď už, tak nech svieti na tom prste 😀

danajahotkova
22. jún 2023

@bessie12 Áno, ak je to takto myslené, tak to je super v tom prípade. Ale každé zlatníctvo toto rozhodne v ponuke nemá. A to je škoda 🙂 Niekde máš proste na výber zopár prstienkov a viac sa nestarajú.

bessie12
22. jún 2023

@danajahotkova takuto sluzbu by malo mat podla mna ( takmer ) kazde zlatnictvo. Ked som si prezerala tie prstienky, tak cena bola vzdy "krajsia" ako samotny prsten 😅 cena damskej a panskej obrucky je teda riadny rozdiel ...

annamaria4
23. jún 2023

@bessie12 No dovolim si oponovat 🙂 My sme ozaj natrafili na take, kde ten vyber bol fakt chaby a zaujem nemali ze vobec. Chceli sme si dat spravit namieru a tam uz bol proste problem. Tiez som toho nazoru, ze by to malo byt vsade, vsak trafit sa do velkosti podla toho, co mas k dispozicii v obchode, to je jednoducho nerealne 😀

bessie12
23. jún 2023

@annamaria4 chaby výber a záujem ziaden hmmm. Koleduju si o stratu zákazníkov 🤨 od takého obchodu by som asi každého odhovarala, keby sa ma pýtali na skusenosti. Keď som bola na svadobnej výstave, tak tam mali aj moju veľkosť, ale ta cena takmer 2000€ 🙈

danajahotkova
23. jún 2023

@bessie12 Tak podľa mňa to je taká bežná cena za obrúčky dnes 😀 Už som videla aj drahšie, ale tak to samozrejme všetko záleží od finančných možností ženícha a nevesty, to je jasné.