Koľko eur vás stáli svadobné obrúčky?

lia2022
25. júl 2022

Ahojte,
Viem že to je individuálne podľa veľkosti a aj celkového vzhľadu obrúčok ale len tak aby som mala lepší prehľad koľko by to vyšlo peňazí, by ma zaujímalo koľko ste investovali do ZLATÝCH obrúčok.
Ďakujem krásne za každú odpoveď a prajem pekný deň.

henriettak
22. feb 2024

@nicoli02 Áno to je pravda, aj to zohrá veľkú rolu. Keby muž nepracoval v zahraničí tak sa asi na to pozeráme inak. Má to svoje výhody aj nevýhody. No i napriek tomu ten strop bol pre nás prioritou a to sme boli radi, že pri našom "vymýšľaní" sme sa ešte celkom dobre zmestili. Koniec koncov dnes sa za kvalitu pripláca.

adiranka
27. feb 2024

@henriettak kolegyna v praci mala svadbu v takom jednoduchom style, nic extravagantne alebo prehnane aj obrucky si vyberali do tohto stylu, len mali trochu problem pri vybere lebo sa im zdalo vsetko na jedno kopyto a predsa len k takemu vynimocnemu dnu chceli aj vynimocne prstienky a dopocula sa prave o spominanom 3D Zlatnictve, ktore si tu aj ty spominala, kde im vysli v pohode v ustrety a tak maju take sice jednoduche, no predsa len niecim "tie svoje" obrucky 🙂 ako ja som si nikdy nemyslela ze by som aj ja niekedy takto riesila obrucky, no teraz ked mame svadbu pred sebou a ked som videla aky vyber je 🙈 uz chapem preco sa svadba planuje aj rok dopredu 😅

henriettak
4. mar 2024

@adiranka Veď ja keď som bola mladšia tak som si myslela že najväčšie ceremónie budem robiť kvôli šatám a obleku a celkovej atmoške. Akože áno aj tam to bolo dôležité, no postupom času som si uvedomila hodnoty, že vlastne šaty ani atmosféru si nebudem nosiť všade so sebou ako obrúčku a zas práve pri pohľade na tú obrúčku sa mi vynoria tie krásne spomienky na náš svadobný deň.

aliii3
5. mar 2024

Akože za mňa by som volila niečo tenšie, jednoduché, možno nie moc výrazné, lebo keď ju mám nosiť každý deň na prste tak aby som sa vedela k tomu aj zladiť a aby nebola ak pes na oko :D

melynda
5. mar 2024

@potomka Pravda že sa ti niečo vráti z darov, no neviem mne by to bolo nepríjemné. Veď keď si raz idem robiť svadbu tak by som mala mať na ňu aj svoj rozpočet. Kamoška takto robila svadbu a neviem koľko ju to celé vyšlo, ale potom usúdila sama že ozaj mohla pri niektorých veciach uvažovať triezvejšie

potomka
6. mar 2024

@melynda No tak to je uz druha vec, taketo bezhlave minanie a len aby som mala vsetko cool a in a moderne 😀 isto nesla by som ani do nejakej zastaranej svadby, no asi sa tu nebavime o pozicani si na polovicu svadby 😀

viellik
11. mar 2024

@adiranka Áno každý máme iný vkus, zas ani ja som nevyberala nejaké gýčové, no tým že som mala voľnú ruku som sa "vyšantila" 😀 i keď miestami som bola zúfalá lebo sama som si nevedela vybrať spomedzi tých mojich uložených návrhov 😅 potom však v zlatníctve vyhoveli všetkým mojim požiadavkam a vzniklo tak niečo originálne a krásne 😍

marylinmary
12. mar 2024

@adiranka A na kedy mate naplanovanu? Reku ci to vsetko v pohode stihas a nechyta ta ten predsvadobny stres 😅 Ved myslim si ale ze take veci ako su obrucky ci saty vyriesene uz mas, ci ? Aspon predstavu nejaku myslim.

bessie12
12. mar 2024

@adiranka my planujeme 1,5 roka dopredu 😀Ale rýchlo letí ten čas. Zostalo už len 1 rok a 3 mesiace. Už sme sa do toho plánovania pomaly pustili. Začíname rezervovanim miest a potom sa uvidí. Tak isto som už začala aj nakupovat nejaké veci. 2 už mám doma a ďalšie čakám 🤩 taktiež chodíme po svadobných výstavách. Zopár kontaktov som si už uložila. Aj na obrúčky. Len neviem či kúpime na Slovensku alebo v Holandsku 🤔 keď na Slovensku, tak zlatníctvo Egne sme si vybrali.

miminka91
14. mar 2024

@annamaria4 Ano chapem, no nasa svadba tiez nebola nejaka preluxusovana a vsetci sa paradne zabavili a vyslo nam na vsetko co sme si naplanovali 😀 Davali sme si na tych obruckach zalezat a ono zase niekde kde mas aj znamosti tak ti vedia vybavit dobre zlavy. A druha vec je zase kolko hosti mas.

jana_vaj
14. mar 2024

@adiranka My sme boli rozhodnutí tuším už hneď od začiatku že si dáme robiť v 3D Zlatníctve a teda neľutujeme 🙂 Kamoška si takto dávala robiť tiež na mieru, ale niekde inde, no a vravela že kým sa ona dočkala požadovaného výsledku. Ako je pravda že ona je perfekcionistka, no najviac ju štvala tá komunikácia, že denno-denne čakala s telefónom kedy už konečne sa ozvú že je to hotovo a ono to ozaj hotové aj bude 🙈

danajahotkova
19. mar 2024

@henriettak Hej no to tak býva že až po svadbe zistíš čo si mohla spraviť inak 😀 A cenu ste ešte dobre vychytali, myslím tak že ste si za takú sumu "vytvorili" tie svoje aké ste chceli, na mieru 🙂

annamaria4
19. mar 2024

@miminka91 Tak predpokladam ze ked ste si davali na obruckach zalezat ste vela hosti nemali 😀 Ako my sme mali tiez taku mensiu svadbu, no nie vyslovene preto ze by sme chceli najviac dat za obrucky, boli sme tak rohodnuti uz aj pred volbou obrucok, tak nam to aj dobre nahralo do karat 🙂