Koľko vás stála menšia svadba?

ivanak49
19. okt 2019

Ahojte, je tu niekto kto mal menšiu svadbu tak okolo 20 až 25 ľudí?... Co vás taka svadba stala??

vierka0508
19. okt 2019

@ivanak49 Ja som mala, bolo nas 25 ludi ale aj s detmi (5kusov). Priamo v restauracii sme platili 600€ - 1chod bol predjedlo, polievka, hlavne jedlo, 2 chod bol salat a rezne a 3 chod bol gulas. Svedske stoly sme nechceli, naco pre tak malo ludi. Do toho sa zaratala este aj kava a nejaka mineralka co bola na stoloch.
Zakusky na hostinu a do vysluziek sme platili extra, takisto aj alkohol aj mineralky- to si vies naratat podla aktualnych cien.
No a plus saty, vyzdoba, oblek...to vsetko závisí od narocnosti nevesty...fotograf, dj, to si vsetko vies zistit dopredu.

sara07
19. okt 2019

daj si na papier čo chceš či chceš kameru, ako kolače, tortu, šaty atd na mojejsvadbe máš tam aplikaciu svadobny planovač podla toho si zisti ceny a uvidíš čo pridat čo vyhodit čo musí byt čo nemusi

janickadusicka
19. okt 2019

@ivanak49 My sme mali 17 ľudí, obrad a obed v restike. Saty som mala z bonprixu, muz si daval sit oblek. Obrucky sme si dali vyrobiť v zlatníctve zo zlomkoveho zlata. Kupovali sme zakusky na obed aj na vysluzky, tiez vino. Alko sme mali vlastne, pohostenie doma tiez svojpomocne. Nemali sme fotografa ani kameru. Cele na komplet nas to vyslo asi 1200.

diaalex
19. okt 2019

@ivanak49 my sme mali nedávno malú 😊 prebehlo to na úrade, doniesli sme zamestnancom koláčiky a fľašu 😊 nasledovala vecera v restike, spolu na 13 ľudí to vyšlo 129€ aj s nápojom, alko, káva a vecera (objednávali sme misy pre dvoch) 🙂 kytica stala 30€, obrúčky sme mali kúpené už dopredu a tortu sme dostali 🙂 moje saty stali 30€ (klasické spoločenské saty strieborné - som vo 8. mesiaci a iné mi nesadli) a manžel mal klasicky oblek čo nosí 🙂

solinkarka
19. okt 2019

My sme mali takú 2m dozadu... 23 ľudí a vyšla nás 3000€