Kupujete svojej polovičke darček na Valentína?

10. feb 2021

Ahojte baby kupujete svojej polovičke darček na Valentína? lebo poznám také čo kupujú ale aj také čo nekupujú čo je pre vás lepšie kúpiť či nekúpiť

mondolina
10. feb 2021

Spravíme si pekný večer, nekupujeme si nič.

prdlosko
10. feb 2021

My si kupujeme 🙂 ale my si kupujeme na každý sviatok či deň žien, deň otcov, deň matiek, Valentín .. aspoň nejakú maličkosť 🙂

renatka1985
10. feb 2021

to zavisi od toho, ako to mate doma nastavene. My Valentina neoslavujeme a pekny vecer si vieme spravit hocikedy. Cize u nas sa nekupuje nic.

pribinak
10. feb 2021

Kupujem. Fľaša vínka, syry, olivy, hrozno. Kupujem to každý rok. Už je to taka tradícia u nás.

eskop
10. feb 2021

My len tak, ze ja urobim dobru veceru objednam nejake zakusky, dame si vinko a muz mi donesie kvety a ja mu dam tiez nejaku drobnost.

ciarraa
10. feb 2021

Kupujeme si maximalne cokoladu, sme obaja nazoru ze lasku treba prejavovat cely rok nie len 1 den

elizabet173
10. feb 2021

Podla toho, ako ste nadstaveni. Po minule roky ste si kupovali? Alebo je to novy partner? My ked sme sa spoznali, tak mi na prveho Valentina kupil partnet kvety, ja jemu nic 🙂, lebo mi tento sviatok ide na nervy. Na kazdu somarinu capnu srdiecko a ludia kupia dalsi lapac prachu. Aj som mu to povedala, ze nemam rada, aby mi kalendar urcoval, kedy mam niekomu prejavit moju lasku. Potom to este par krat dal tak, ze mi nieco dal 13. alebo 15. a ked ja nic, tak to vzdal. Davame si par krat do roka drobnosti, alebo si urobime prekvapenie, ale Valentina krasne odignorujeme. Ale ak mas tento sviatok rada, kludne nieco kup

ninusa221
10. feb 2021

Kedže sa neda nikde ist urcite by sme sa išli niekam lyžovat🥺😂 ale takto daky pekny večer doma pri telke max.. teraz len všetko objednat a to sa nam velmi nechce😁

autor
10. feb 2021

My sme to malý vždycky tak že len on mne kupoval ale podakore ženy rozprávajú že aj oni kupujú svojej polovičke niečo tak ma to tak trošku zarazilo vraj to je deň kedy si prejavujú lásku a keď mu nekupujem nič tak mu lásku neprejavujem priateľovi to nevadí on my to nikdy nepovedal len som to tak počula od pár žien

dankovicova
10. feb 2021

tak my si zakaždým pekný večer urobíme, ja niečo upečiem, muž uvarí, dáme si vínko a vybavené 🙂

iluviel
10. feb 2021

Nekupujem mu, ale vyrobim 🙂 Zvacsa nejaky mini fotoalbum s nasimi fotkami a vyznanim 🙂

avril299
10. feb 2021

nie