Mamkina 50tka - vtipný program na narodeninovú oslavu

janka_sa
10. apr 2019

Vedeli by ste mi poradiť nejaký vtipný program/hry na oslavu mamkinej 50tky?

beky1813
10. apr 2019

Hry z jej detstva

jamimka
10. apr 2019

@janka_sa u nas sa len pilo, tancovalo...a pristole sa spievalo... Co som prvykrat zazila....a znelo to:" kto sa v januari narodil, povstan, povstan. Vezmi si pohar do rúčky, vypi ho cely celucky. Dodna dodna 😂😂😂" a uz ziadna hra nebola potrebna. 😉 a na kazdy mesiac... Ktk sa v tom mesiaci narodil, musel vstať a ostatni spievali.

fokuska
10. apr 2019

@janka_sa Mne sa hry a program nepaci ani na svadbach, na oslavy narodenin mi to uz vobec nepasuje.
Ked uz, tak by som zozbierala fotky z detstva premietala ich az do sucasnosti. Alebo zozbierat svoje fotky z detstva a nafotit rovnake teraz - v co najpodobnejsom obleceni, na rovnakom mieste, rovnaka poza, vyraz tvare - ak mas surodencov tak spolu s nimi a urobit z toho bud album, kde bude povodna fotka + ta nova a napisany rok napr. 1989 a 2019 alebo to premietat projektorom ;)
Kazdy bude spominat, rozpravat pribehy, ktore sa s tymi situaciami spajaju a vsetci sa zasmeju 🙂

tyrkysova_kobyla
10. apr 2019

@janka_sa ono zalezi aj kolko vas tam bude a ci chcete hry na taky styl, ako byvaju na svadbach alebo nieco ine... Inak som tiez zazila len take oslavy, ako spomina @jamimka. Alebo potom aj, taku, ze prisli muzikanti, povedalo sa, co maju zahrat a potom sa spievalo

jamimka
10. apr 2019

Hlavne sa bavte, smejte... Mamku to potesi najviac.

erikamamo
10. apr 2019

metlovy tanec, stolickovy tanec a potom sme mali este taku hru s listockami postav a jedny boli ruzove pre dievcata a druhe zelene pre chlapcov a vlastne sa potom spravili pary na zaklade toho, ze sa postavicky z rozpravky spojili a tancovalo sa. bolo to dobre na to, ze ludia tancovali aj s cudzim clovekom a nie len s tym svojim partnerom.

codal
10. apr 2019

Vyráběla jsem rodičům i sestře ke kultainam noviny-neco jako jsou svatební noviny,jestli znáš... Různé články o nich (spíš teda jako humor), horoskop, křížovka, fotky a tak...pak jsem to tam četla.. a taky jsme dělali segre chcete být oslavencem (milionářem), dvacet otázek na naší rodinu, každá třetí byla záchytný bod, kdy dostala dárek. Měla i nápovědy.Byla to legrace. Taky jsem v podobném duchu zažila Riskuj!. Čtyři temata, otázky zase šité na rodinu.

win_gi
10. apr 2019

@janka_sa no a myslíš, že nejaké hry sú vhodné na takúto oslavu? podľa mňa stačí ísť niekam na dobrý obed, posedieť s rodinou, pokecať a pohoda jahoda doma 🙂

elenita
10. apr 2019

Ja osobne neznasam taku tu umelu organizovanu zabavu, resp. tieto moderne hry ... ved stretnete sa cela rodina, pokecate, co ma kto nove, nejake tie tanecky, spevy, to podla mojho nazoru uplne staci ... 😉

flientica
10. apr 2019

Program na 50tku? Rozpravajte sa medzi sebou, vypite si, zatancujte a nechajte plynut vsetko prirodzene 🙂 Ked na to budete tlacit tak sa moze stat, ze to bude mat prave uplne opacny efekt

0silvia0
10. apr 2019

@win_gi
@elenita už som si myslela, že som sama takáto "suchárka", lebo keby mne dcéra vymýšľala na 50 takéto organizované hry, zábavky, tak ma porazí. To mi pripadá ako v materskej škole alebo v pionierskom tábore😨🙄 Presne ako píšete, nejaký normálny obed by mne osobne stačil, tým, ktorým nestačí obed tak ok, nejaké tance by boli podľa mňa maximum...

janinka007
10. apr 2019

o rok oslavujem 50, ale žiadne hry by ma teda neuchvátili a to som ja teda riadny živel. Najradšej by som išla niekde do hôr na chatu opekať 😀

modrava
10. apr 2019

a ona to chce??? ja som mala minuly mesiac 50 a keby toto na mna vytasila dcera tak by som to brala ako zly vtip. ako oslavu mame dohodnutu grilovacku zaciatkom maja..

luba41
10. apr 2019

ja sa chystám oslávit o mesiac..spolu s manželom..organizujem sama /rodičia sú starí a deti sú príliš malé a mladé na taketo organizovanie/...tiež nie som za také "umelé opičárny" / ale ak má mamka rada také, tak prečo zase nie/..bude "organizovaný" obed v reštaurácii, potom presun na chalupu- nejaké koláčiky, kavička, chlebíky len také posedenie vonku..hudba z CD / ale budme púšťať skor hity pre 70tnikov a 80tnikov -aby nefrflali a vydržali🙂/ a ked bude pekne, tí "mladší" ak budú chciet- tak pojdeme na turistiku do hôr na rozhladnu / hodka cesty tam a späť/..a úkol bude splnený..

ivkus
10. apr 2019

u nas mala uspech harmonika neskutocne sa bavili

harmona
10. apr 2019

Nejake hry? O tom som teda nepocula, ze by sa nieco take robilo. Podla mna ti ludia sa tam zabavia aj bez hier 🙂

rucka77
10. apr 2019

U nás keď je taká väčšia oslava, je obed, zákusky, občerstvenie, hudba, max sa tancuje inak sa len každý baví 🙂

kejtie21
10. apr 2019

ani moja mamina nemala žiadny program, bol obed, káva, torta, pokecalo sa, brat mal príhovor, ja s mojimi deťmi som nacvičila básničku ktorú jej zarecitovali a potom len muzikant hral a tancovalo sa... pekne do 3 do noci ako za mladi :D