Mená pre naše bábätka

milli3377
1. feb 2013

ahojte babule!
neviem ci je tu taka diskusia ale ku februaru 2013 otvaram diskusiu, ake meno ste vybrali pre vase babatko, ktore sa ma v blizkej buducnosti narodit? Kludne piste aj viac mien a potom favorita, favoritku...zaujimalo by ma kto ake dava. papa

spynkaa
1. feb 2013

Takáto téma by zaujímala aj mňa 🙂 Predovšetkým chlapčenské, lebo tie ani len netuším. Z dievčenských predbežne rozmýšlam nad týmito: Alexandra, Daniela, Lenka, Hanka, Veronika, Viktória.

misza1
1. feb 2013

my jsme meli favorita holcici Nina, ale bude to kluk a to se nevime rozhodnout ci Oskar nebo Filip;)

zuzi1409
1. feb 2013

@milli3377 super téma ! ja sa za ten svet neviem rozhodnúť... chlapec by bol určite Matej, ale keďže čakáme babu tak asi NINA - ale nie je to definitívne.. Ešte máme nejaké mená ako: Karin, Natália, Paulína...tak neviem 😖

lenyy
1. feb 2013

Ja cakam moje milovane dievcatko /termin mam 2 marca/ a po dlllhociznom zvazovani medzi Larou a Tamarkou sme sa rozhodli pre tamarku🙂

wena
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cicuska9999
1. feb 2013

ahoj, nechcem nic v zlom, ani urazit nikoho, ale na takuto temu som uz pisala mena asi 5 krat,skuste si to lepsie pohladat vo vyhladavaci, 🙂 😉 😵 😅 😀

milli3377
autor
1. feb 2013

@cicuska9999 ale na februar 2013 ani si ani do jednej 🙂

reni1512
1. feb 2013

...my cakame babo v juli 🙂 asi to bude chlapcek, ale na 100% nevieme...bude sa volat Maroško a keby dievčatko asi Romanka, Nina alebo Saška

gabusa1975
1. feb 2013

Ahojte,my uz mame Jakuba,dalsie boli Matus,Simon a pre dievcatko Zuzka,Katka,Eliska

mimuska1115
1. feb 2013

My máme Miu a pre mňa najkrajšie meno :-*. Ale páči sa mi aj Zoe a Lili a Noemi. A chlapčenské by som dala Jakub, Matúš, Matej, Martin, Tomáš 🙂

viktoria2011
1. feb 2013

Tak my máme doma Viktoriu a Damián a sú to pre nás tie najkrajšie mená 🙂 a v budúcnosti by som chcela Alžbetku 🙂 také milé meno 🙂 a chlapčeka by som prijala Lukáš alebo Leo 🙂

sissika
1. feb 2013

mne sa paci Alex a Bianka

zuzulica
1. feb 2013

Kristína / Martin

wanilla
1. feb 2013

co tak mená ako: Ester, Bianka, Diana a chlapcenske: Daniel, Michal, Matúš, Oliver?

zuksa
1. feb 2013

ja to mam rozhodnute uz hadam od mojej puberty 😀 dievcatko ema a chlapcek patko 🙂

sandrika1986
1. feb 2013

Ja mám dve dcérky a volajú sa Nicol a Vivien 🙂

kristiii
1. feb 2013

@zuzulica tak sa voláme ja a moj brat 😀

kristiii
1. feb 2013

@milli3377 ja mám doma Lukasa - pre mňa najkrajšie chlapčenské meno, ešte sa mi páči Nikolas a Viktor a z dievčenských Sandra, Melany, Veronika alebo Dominika.

hruska82
1. feb 2013

@milli3377 My sme sa rozhodovali medzi Lilien a Leou, no v brusku mame chlapceka :D takze dievcenske mena su nam nanic. Mne sa lubia mena Lukasko, Daniel, Samko....ale favorit bol pre nas oboch Risko....uz ho tak volame od 20-eho tyzdna, ked sme sa dozvedeli, ze to bude ON 🙂

latvia
1. feb 2013

@milli3377
https://www.modrykonik.sk/forum/hladaj/?cx=0137...

mas tu mnozstvo tem kde mozes o menach diskutovat, niektoru si urcite vyberies 🙂