Meno pre dievča

nikkyniks
17. mar 2014

. . . ľudkovia, no ja som už zúfalá, s priateľom nevieme čo čakáme, na dievčatko meno nemáme vôbec, na chalana Matúš ... a dievčatko, no mne sa páčia všetky mená, asi dám sto mien a bude pokoj :D

timino
17. mar 2014

ale neboj das pekkne meno a ake sa ti paci dievcenske meno? Co tak Sara ,Rebeka? Ja mam Janku a Tibora.

nikkyniks
autor
17. mar 2014

@timino mne sa páči Alexanda, Natália, Nina, Soňa je ich veľa, všetky mená čo sa páčia mne, sa nepáčia mojej polovičke :D On chce raz Sabínu, raz Klaudiu, s chlapmi to je fakt ťažké :D

timino
17. mar 2014

No co uz ved sa nejako len dohodnete a kedy cakas?

nikkyniks
autor
17. mar 2014

Termín mám 7.4., ale malinké príde zrejme skôr 🙂

timino
17. mar 2014

@nikkyniks cakas prve dietatko a kde budes rodit?

nikkyniks
autor
17. mar 2014

@timino Hej, prvé 🙂 V Snine, u nás 🙂

timino
17. mar 2014

tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne

nikkyniks
autor
17. mar 2014

@timino Ďakujem pekne 🙂

jabadaba
17. mar 2014

a co tak Sylvia? Dnes toto meno uz nikto nevybera ako tak citam fora. 🙂

nikkyniks
autor
17. mar 2014

@jabadaba neviem,mne sa nepáčia také klasické, no páčia, ale len niektoré 🙂 Napríklad ja som Dominika, a nechcem, aby sa aj malá tak volala 🙂

jabadaba
17. mar 2014

@nikkyniks hm, a Livia, Lydia...ci tiez moc klasika? Menej klasika je Olivia. Alebo Vera...vidis a mne sa zdalo, ze vybrat pre dievca je lahsie. 🙂

nikkyniks
autor
17. mar 2014

@jabadaba Lívia neni zlé meno 🙂 Lenže ja mám pocit, že všetko čo poviem ja, môj zadrhne ... tak to vidím, že bude nakoniec Klaudia a bude kľud ...

jabadaba
17. mar 2014

@nikkyniks ani Klaudia nie je zle a nie je ani otrepane. 🙂

kristiii
17. mar 2014

@nikkyniks Klaudia je fajn, naozaj nie je otrepané a nedá sa jej nejako škaredo povedať, len nie Nina, tých je všade kopáááá. Mne sa z tých mien najviac páči Natália, to bolo jedno z mojích top, ale tiež je ich dosť, Soňa je zaujímavé, Sabína sa mi nepáči vôbec. Inak mne sa veľmi páčia Sandra, Melany, Stefanie, Vanesa, Nikol a aj Dominika 🙂

lovelyn
17. mar 2014

Ja este nemam deti, ale dala by som bud Helena, Elena, Sophia alebo Valeria.

nikkyniks
autor
17. mar 2014

@jabadaba
@kristiii
no neni otrepané, ale keď som povedala doma, že Klaudia, tak všetci, že Dia - keksy diabtetička :D no, ale dnes už na každé meno je prezývka ... aaaaach, neviem, ani Barborka neni zlé 🙂
@lovelyn 🙂 pekné, niektoré netradičné 🙂

zutera
17. mar 2014

Já mám Terezku a Elišku.Mě se líbí klasické 🙂

84verca84
17. mar 2014

U nas preslo meno losovanim. Ja som bola za Terezku a mm za Klarku. Vyhrala som. Ale treba sa medzi sebou dohodnut.

anega79
17. mar 2014

Ja mam Ninu a paci sa mi to doteraz

bubu4125
17. mar 2014

My máme Michaelu...a pre druhé máme vybraté Patrícia alebo Erik...to uvidíme... Rebeka,Nela,Lea,Alexandra...

tatianka79
17. mar 2014

No mne sa paci Tamara,Tatiana (ako ja 🙂,Hana a Melania - my mame chlapceka Alexejka,na nom sme sa zhodli 🙂 ale vybrat meno dievcatku je podla mna ooovela tazsie 🙂

lienka1601
17. mar 2014

Ahoj my mame gretu 🙂 kazdy ze coo ake krasne meno..v nemocnici ju vsetky sestricky chodili obkukat ze gretku uz dlho nemali 🙂 inak som chcela aj annu 🙂

bonnie1
17. mar 2014

mam Alexis a som spokojna. urcite si ju s nikym nepomylia lebo takych na slovensku vela niet 🙂

jul17
17. mar 2014

ani ja som nevedela vybrat meno a nakoniec sme vybrali az posledny tyzden. no mne sa pacilo viacero mien napr. Flóra ale kvoli priezvisku som to nemohla dat potom Glória manzel chcel Zofiu ale ja nie lebo uz v rodine sme viacerych, potom padla aj Júlia, Borbála a nakoniec sme dohodli na Dóre. mi sme isli na to takto aj mne sa nieco pacilo aj jemu povedali sme si ze tie si nevyberieme. vytlacila som vsetky mena a isli sme doradu a prve ktore sa pacilo nam obidvom bola Dóra takze sme presli dost mien lebo sme si povedali ze ideme zozadu citat abecedu.

moni73
17. mar 2014

@nikkyniks ja som vyberala z podobnych mien ako ty: sona, nada, zoja, vlada. vyhrala to nada - nie nadezda, len nada a som velmi spokojna. jednoduche makke, nepouzivane. druha dcera by bola sona a tretia vladimira ale asi uz nebudu 😢

pavuciatko
17. mar 2014

My mame Gretku.tiez sme sa nevedeli rozhodnut,no ked som prisla s Gretkou,bolo to jasne.este sa mi paci Paulinka,Alzbetka,Barbora,ale len tieto varianty,ziadne skratky ani ine obmeny mien.

luelu
17. mar 2014

ahoooj ja mám Lauričku ... voláme ju Lola, Lolka, Loluška, Lolinka, Lolitka, no proste veľa krásnych pomenovaní ma toto meno a je aj v našom kalendári takže supiš 🙂

ivetlo
17. mar 2014

Mi by sme mali mať s mužom veľa detí asi lebo mi sme sa hneď zhodli a nie na jednom. Syn je Marek a mohol byť Zuzka (nevedeli sme čo bude) a pri druhom Silvester, Peter a máme Peťku(tiež sme nevedeli čo bude). A ak bude tretie tak bude Štefan alebo čo si manžel povie.
Nech si ten tvoj povie a hotovo. Ja som osobne za klasiku a aby išlo k priezvisku.

dobromila1111
17. mar 2014

Mne sa veľmi páči Lea 🙂

nikkyniks
autor
17. mar 2014

Tak priezvisko bude mať Petrík, Petríková 🙂