Miesto na oslavu 4. narodenín v Bratislave

kikina84
17. júl 2014

Ahojte žienky,dcérka bude mať čoskoro 4 rôčky,chceli by sme pozvať na oslavu cca 15 ľudí vrátane detí,byt je malý takže sa nepomestíme.Poradíte mi nejaké miesto,najlepšie s ktorým máte aj osobnú skúsenosť,kde by sa dala takáto oslava,prípadne aj s nejakým základným cateringom spáchať?
Budem rada za všetky Vaše skúsenosti a rady..
Ďakujem krásne 😉

barbora59
17. júl 2014

@kikinka 84 my sme boli na oslave 4 narodenin na stromovej ulici , pred Kramarmi po pravej ruke ako je tesco po schodoch hore je velky detsky priestor, kutik alebo co to bolo... mohlo tam byt tych 15 deti plus rodicia, 2 torty jedlo na stoloch , šašo, detska diskoteka.. velky priestor. v pohode ...

barbora59
17. júl 2014

@kikina84 omylom som oznacila niekoho ineho😊

kikina84
autor
17. júl 2014

@barbora59 a čo z toho ste zabezpecovali sami a co zabezpecovala firma? pripadne aka bola cena prenajmu a na aky cas to bolo? dakujem

barbora59
17. júl 2014

my sme boli pozvani, takze neviem vam povedat.

vevet
18. júl 2014

@kikina84 kamarátka mala v buppi v shopping palace

silvia31
18. júl 2014

No my sme takto organizovali len grilovačku a tým, že tam bolo kopec detí, tak sa hral futbal, hokejbal, no čo chceli decká 🙂 kamoška zajtra robí oslavu na Rančíku v Petržke to je reštika s veľkou plochou. Alebo na železnej robievajú 🙂 ale to všetko svojpomocne.. No skúste aj popozerať Kids Point, Woow toys, Buppi, prípadne sú aj agentúry - čo robia detské oslavy, na fb Detské tvorivé oslavy 🙂 resp. www.makile.net

horana
18. júl 2014

Moja dcera bola uz pozvana na oslavu
- v McDonalde - pacilo sa, boli vonku - na tom smyklavkovom domceku, aj dnu, boli aj v zakulisi - paradoxne jej utkvelo ako skvely zazitok ake maju chlladnicky a pod 😀 im ukazovali, potom s nimi animatorka vselico tvorila kreslili robili zabavne ulohy, citala im, dostali papierove koruny na hlavu ako krali a kralovne vsetci, potom si mohli vybrat uz v cene obcersvenie z ich menu a aj hracku si kazdy pozvany vybral ich z ich ponuky co maju k Happy mealom. Rodicia oslavenkyne doniesli len tortu.
- vo Funcity - da sa tam vyberat aj balicek bez prichystaneho pohostenia ci s nim, ti "nasi" co pozyvali mali bez, doniesli si svoju tortu a par chlebickov, pitie myslim davali tam nejake dzusy, vyhodou tohto typu oslavy je to ze deti ani nechcu moc jest, nakolko je plno atrakcii okolo, takze sa vyblbli a vyhrali uplne do sytosti
- jednu neformalnu oslavu pri opekacke na luke, kde sa stretli rodiny, deti sa hrali s loptou, na schovku, gumu, opekali, rodicia pripravili par improvizovanych uloh v lese, varil sa kotlikovy gulas, kazdy pozvany doniesol nieco male na zub, aj dospeli pokecali, toto bola oslava kde sa vacsina dosplych navzajom poznali, alebo aspon s niekym

vsetky boli dobre a kazdy mal svoje do seba

kikina84
autor
18. júl 2014

@horana dcera ma oslavu v oktobri,to uz je dost chladno..inak by som nevahala a spravila oslavu niekde v lese,alebo ana chate 🙂 dakujem za odpovede,,pozrem to funcity 🙂

domipeto
8. okt 2014

Ja odporucam detsky kutik v Poluse maju aj webovu stranku a tam su napisane balicky...my sme mali deluxe s tym ze tam sme mali uz uplne vsetko od torty pitia kolace, jedlo masko s ryzou a vselico dokonca aj cukrovu vatu..program pre decka bol super zabavali sa spravila som to tak ze kazdy si doniesol dieta a o dve hodky si prisli po deti rodicia...ale da sa tam aj posediet na kave kutik nieje mega velky co mi vyhovovalo a na zaklade toho ze sme mali ten najvacsi balik tak sme mali kutik len pre seba na dve hodinky uzavrety...velka vyhoda ze nemas doma bordel a vsetko mas prichystane a nemusis ani upratovat co nepojete vam zabalia ak budes chciet 😉
@kikina84

kikina84
autor
8. okt 2014

@domipeto a kolko vas to cele vyslo? kolko deti ste mali?dakujem

domipeto
9. okt 2014

@kikina84 my sme mali tu najdrahsiu vola sa to ze de luxe maju aj lacnejsie samozrejme ale mne pri tejto vyhovovalo ze nam uzavreli cely kutik 😉 ...vyslo ma to na 149€ v tom ale bolo vsetko, pozvanky, sampanske torta, pitie , toasty, klasicke jedlo masko s ryzou, sisky, cukrovu vatu, vyzdobu a ja uz ani neviem co vsetko dokonca cele dve hodiny sme mali kutik uzavrety ako som ti pisala decka vyrobili malemu taky plagat na pamiatku celkom to bolo fajn mne sa to pacilo...a este ale treba napocitat na kazde dieta 4€vstup na tie dve hodky ale to je klasika v tychto kutikoch...to sa napocitava na kazdy tip oslavy...pozri si ich stranku tam maju vypisane ze ake robia tie oslavya co v tom je teraz to pozeram a najlacnejsia je uz od 89€ ale tam je kutik normalne otvoreny aj pre verejnost... 😒 ale zasa mozno by ti to stacilo pretoze my sme tam mali mega jedla...ani sa to nepojedlo 😅

kikina84
autor
9. okt 2014

@domipeto super dakujem 🙂

domipeto
10. okt 2014

@kikina84 neni za co..este ma napadlo ze kazdy dostal lizatko, mali aj ovocie a co bolo perfektne tak bola v tomto baliku aj pinata a na tom sa decka strasne zabavali ako to rozbijali 🙂 v tom potom boli cukriky pre vsetkych 🙂

titkovamiriam
10. okt 2014

aj ja som za buppi,su tam krasne oslavy,deti sa vyhraju-maximalna spokojnost,bola som aj u ,,mekača,,len tam nieje take sukromie 🙂

chrissa
13. okt 2014

Ja mozem dat len odporucanie, kde urcite nerobit oslavu : Detske muzeum na Vajanskeho nabrezi 😠