Na Silvestra každý sám

25. nov 2019

Chcem sa spýtať ako by ste Vy reagovali. Mám priateľa s ktorým som od februára tohto roku. Ja mám dcérku a on je bezdetný, žijeme spolu od augusta a všetko klape na 100%.

Len riešime teraz Silvestra. Ja som sa tešila, že budeme spolu aj dcérkou. Priateľov kamarát, ktorý žije dlho v Nórsku je na Silvestra na SK a pozval nás na chatu. No je problém že tam by nemohla ísť s nami dcérka, lebo tam bude kopec dospelákov, žiadne deti a viem ako to na takýchto chatách chodí. Veľa chlastu a hurhaj do rána. Jednoducho nie vhodné prostredie pre dieťa. Tak ja som mu povedala, že to nie je vhodné pre dcéru a tak ja nepôjdem a budem s ňou doma. On je sklamaný, lebo sa tešil, že tam pôjdem s ním. Ja som mu na jednej strane povedal, že ak chce (lebo viem, že kamarát mu chýba) nech tam teda ide sám, k čomu sa zatiaľ nevyjadril, no na druhej strane, že budem smutná ak budeme bez neho. Neviem ako sa rozhodne, no mňa to trápi. Nechcem aby mal pocit, že ho dusím, na druhej strane chcem aby sme boli spolu. Čo by ste spravili vy? Ako toto vyriešiť?

Ešte chcem dodať, že dcérka je pre mňa na prvom mieste. Niekam ju odložiť a ísť bez nej nie je pre mňa riešenie. Ako nemám s tým bežne problém, naši ju radi postrážia no nie na Silvestra.

acrobaleno
26. nov 2019

Je ti zle z toho, že väčšina ti nedala za pravdu a nepísali aký je to ch*j a ty matka roka? Ako sa k tomu postavil on? Ide či nejde?

autor
26. nov 2019

@acrobaleno nepotrebovala som "dostať za pravdu" to sa veľmi mýliš. A nie je to ani chuj a ani ja matka roka. Toto celé malo byť o niečom úplne inom. Dohodli sme sa a vyriešili to k spokojnosti oboch strán. Veľmi banujem, že som sem vôbec písala..... to je jediná vec v ohľade ktorej som bola "sprostá"

acrobaleno
26. nov 2019

Tak potom je všetko na poriadku.

maminkasisa
26. nov 2019

no ved napis, ako ste to vyriesili, dostavala si rady a nazory inych zien, ktore sa Ti nepacili, a neviem, preco by si mala byt preto "sprosta"

miskakyska
26. nov 2019

.... baby ,aj keď má dieťa 9 rokov,napadlo Vás,že nemusí byť vítané na koncoročnej ožran párty ....?...autorka asi vie prečo tam nie je vhodné ísť....

h2
31. dec 2019

Ahojte, veselý Silvester a šťastný Nový rok! Môžem sa opýtať, ako to napokon dopadlo?

autor
31. dec 2019

@h2 sme spolu na uplne inej chate 😆

anka246
1. jan 2020

Si veľmi dobrá mama 👍. Ale ak nechceš prísť o chlapa, nabudúce ho neposielaj samého